Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

Ljudi, ovako... Vjerovatno ste svi upoznati sa radom ove fenomenalne pjevacice, i siguran sam da svi znate u kom bendu je radila do sada, i kakav je taj bend ostavio trag na metal sceni. Zasigurno su mnogi od vas, medju kojima i ja, definitivno pomislili kako je totalno bezveze sto nikad necemo cuti neke od klasika kao sto su Beauty And The Beast, Stargazers, Sacrament Of Wilderness, Sleeping Sun, The Kinslayer, Wishmaster, Bless The Child, i mnoge druge, u originalnom vokalnom izvodjenju jedne od najboljih pjavacica u metalu, bez koje, osporavali mi to ili ne, uprkos tome sto je Tuomas idejni vodja, Nightwish vjerovatno ne bi bio to sto jeste...

Njen prvi solo album, My Winter Storm, izgleda izlazi u novembru za Universal Music, a, logicno, (a to je i razlog sto sam ovdje otvorio temu) onda slijedi turneja, za koju je Terra Nostra Promotions dobila ponudu da radi koncert u Beogradu!

 

Definitivno je potvrdjeno da ce se izvoditi i Nightwish pjesme! I poprilicno nas zanima sta fanovi Nightwisha iz ranog perioda, u koje nas vecina iz firme spada, misle o ovom rizicnom projektu.

Obicno nemamo naviku da pitamo ljude sta misle o necemu, ali sad nam treba misljenje drugih.

Moderatori, izvinite sto je tema ovdje otvorena, nisam htio da otvaram na opsta metal diskusija niti ostala nemetal muzika, jer joj ni tamo nije mjesto.

Ako nije problem, neka stoji neko vrijeme, pa brisite, ili zakljucavajte, kako hocete :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, ali ja ne gotivim taj podforum za ovakvu pricu, posto je ova tema otvorena prvenstveno za old-school Nightwish fanove, koji misle da je bolje da Tarja nikad nije izasla iz benda. I tice se prvenstveno koncerta. Neka traje samo nekoliko dana, pa neka se zatvara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislite na album Henkays Ikuisuudest on nije nista specijalno-meni licno ;)

Glas je odlican mora se priznati,ali ja sam se debelo razocarao-ocekivao sam zaista nesto vise u ethno fazonu(finski folklor i tako to)a ono sto smo dobili je bljutavi i prosecni pop albumcic(da ne upotrebljavam neku tezu rec),koji je dostojan kandidat za Evroviziju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim... sto da ne?

 

Nije to Nightwish vise, naravno, i sigurno da pesme iz tog perioda nece svirati kako bi NW fanovi da ih cuju (ko ima Tarjin album, jasno mu je), mada meni to sve OK zvuci, kakvih smo stvari sve uzivo gledali tokom godina, sto ne bi i Tarja dosla, ako nije preskupa.

 

Mada, Nightwish je taj koji bi se morao dovesti vec jednom u Srbiju.

 

p.s. I neka ove teme ovde bar dok se ove stvari ne rasprave malo, najlakse ju je kasnije zatvoriti i obrisati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...