Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

  • 1 month later...

o Tarji mogu samo recji da je tako ispalila NW....njen album mozhe da POJEDE dark passion play :rolleyes:

lichi favoriti:my little phoenix, I walk alone i our great divide

najloshija: poison. ne znam shto joj je to trebalo

ako dodje, eto mene u prvom redu:D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tarja je bila,jeste i bice najbolja pevacica u svemiru.Album je odlican.Debili iz njenog bivseg benda mogu samo da joj ga popuse,ako im dozvoli.A glavu dajem da ce je jednog dana preklinjati da se vrati u bend,kad jebeni Tuomas preboli njenu udaju. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetiri godine??wooow...

a na Nightwish temi si rekla da se sjeches od 5 osnovne slusajuci iste...

Iskustvo govori iz tebe,nema sto...

 

Pa da. Seche se od 5og razreda. Ona je sad prwa godina gimnazije. Taman 4 godine i malo jache. Ne widim shta je nejasno. :)

Ja ih slusham od 2000-te godine, pa? Kakwe to weze ima? Da netjesh da kazhesh da su kompetentni da komentarishu samo oni koji ih slushaju od njihowih pochetaka?

:meshuggah:

 

:violent:

Tarja je bila,jeste i bice najbolja pevacica u svemiru.Album je odlican.Debili iz njenog bivseg benda mogu samo da joj ga popuse,ako im dozvoli.A glavu dajem da ce je jednog dana preklinjati da se vrati u bend,kad jebeni Tuomas preboli njenu udaju. :lol:

 

ALAL TI WERA, IMASH PITJE OD MENE! :):pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name=(: Ika The Grey :)' date='18. 2. 2008, 00:04' post='1595804]

Pa da. Seche se od 5og razreda. Ona je sad prwa godina gimnazije. Taman 4 godine i malo jache. Ne widim shta je nejasno. :)

Ja ih slusham od 2000-te godine, pa? Kakwe to weze ima? Da netjesh da kazhesh da su kompetentni da komentarishu samo oni koji ih slushaju od njihowih pochetaka?

:meshuggah:

 

Nejasno je samo sto ti izigravas advokata ovđe..

Savrseno me ne zanima od kad TI slusas ili ne slusas bilo koga,jer se tebi nijesam obracao,i sto uopste postojis,ako cemo pravo.

Sa tobom sam vec razmijenio par postova na Nightwish temi .Ovdje se ponavlja ista prica sa tvojom drugaricom,koja kao i ti,tvrdi da "ovo vise nije Nightwish,nema magije itd"...sa tim se ne slazem,a iskreno,mislim da neko od 15-16 godina ne moze cijeniti muziku i razumjeti je kao neko dosta stariji.(govorim iz sopstvenog iskustva,ali mozda ste vi mladje generacije drukcije :opusteno: )

I da,smatram da su kompetentniJI oni koji ih slusaju od samog pocetka..Oces da kazes da bi cijenila misljenje nekoga ko je poceo sa Nightwishom prije godinu dana i ima 12 godina (kao sto je bio slucaj sa tvojom sticenicom),podjednako kao i nekoga ko ih prati od pocetka?? Ma daaj...

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, sa mojih 19 leta i 4 godine slusanja Nightwisha, zelim samo da kazem da mislim da novi Nigtwish nije ono sto je bio (tj. meni nije), ali to je samo moje misljenje, a posto je ovo tema Tarji zelim jos da dodam da mi se vise svideo Tarjin album, i to je, ponavljam (da ne bi doslo do komlikacija), moje misljenje.

:closedeyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Njen prvi solo album, My Winter Storm, izgleda izlazi u novembru za Universal Music, a, logicno, (a to je i razlog sto sam ovdje otvorio temu) onda slijedi turneja, za koju je Terra Nostra Promotions dobila ponudu da radi koncert u Beogradu!

Sta sve necu naci na ovom forumu.. pa ona nema ni P od power.

Ako ne racunamo sto peva NW pesme na koncertima. XD

 

Zar je nije Legacy doveo, ili sam ja nesto ubagovao?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...