Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

Pa znate kako, i ja mrzim Nirvanu, tako da mi je tacina obrada jos i simpaticno zvucala.

 

ma i ja ih mrzim,po ceo dan mi se loptaju ispod prozora,ne mos se ni odmoriti...a juce su mi pogodili cvece na terasi lumbalom,nanicu im njihovu...volim taj rezon,ne slusam ih,al ih mrzim jer ih ne slusam,mamu im njihovu!!!!zivijo mjetal666 :rockdevil:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i ja ih mrzim,po ceo dan mi se loptaju ispod prozora,ne mos se ni odmoriti...a juce su mi pogodili cvece na terasi lumbalom,nanicu im njihovu...volim taj rezon,ne slusam ih,al ih mrzim jer ih ne slusam,mamu im njihovu!!!!zivijo mjetal666 :rockdevil:  

 

 

 

Sta se lozis i hvatas za svaku moju rec kao da je ustav. Ako neko nikad nije bio metalac niti nije ni zeleo da bude, to sam ja. Rekao sam mrzim, ali nisam mislio bukvalno da im zelim sve najgore ili da su mi licno krivi zbog necega, vec jednostavno ne podnosim njihovu muziku, iz nekog razloga me nerviraju, i to je to. Jesam se prejako izrazio, ali nema potrebe da me odmah bukvalno shvatas, i da me vredjas (ja konotaciju tr00 metalca smatram uvredom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis,ja sam mislio bukvalo...grupa nirvana mi se igra pod prozorom lumbalom i sjebali mi cvece na terasi... poenta je u tome da su svi stigli da se poseru po bendu,a u prolazu pomenuli pesmu,koja bi trebala da je centar polemike...dobra je,nije dobra,kamera je tarji dodala jos 5 kilograma i te fore...iskreno,zabole me da li si tru,fals,polu ili bilo koja vrsta metalca...tvoja stvar...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije vas toliko uzasna! koliko ste je popljuvali, ocekivala sam neki horor. :rolleyes: nije da mi se svidja, al nije propast sveta...

 

i ja se nadam da nece biti ovakav album, obecala je da ce malo pojacati gitare u novim pesmama, kao bice cvrsci zvuk... nisam bas ovako zamisljala taj cvrsci zvuk... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova njena nova pesma je k'o uspavanka, al' ozbiljno. Prekinula sam je na pola, nisam mogla vise da izdrzim da je slusam.

A btw, kad sam otvorila snimak na youtube-u, pomislila sam da je to Anette za klavijaturama :) , pa mi je bilo jako cudno, dok nisam provalila da je to zapravo Tarja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...