Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

  • 1 month later...

I, stvarno, koji je taj razlog shto je ne dovode? Ja bih opet doshla i verujem da bi vecina ljudi koji su bili proshli put opet doshli, jer je koncert bio fenomenalan, a znam ljude koji nisu bili proshli put, a doshli bi sad. Tako da... 'Ajdemo sami da organizujemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LoveGhost

Ja bih radije da dodje nakon novog albuma :opusteno:

Nadam se da ce novi album biti malo drugaciji od poslednjeg jer je MWS vise uspavanka :surprised:

Mada pesme nisu lose ali...

Mada - Tarja je Tarja :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto volim ovo :)

 

Meni se svidja ceo MWS, ima pricu, Tarja je vishe dala akcenat na njenim vokalnim sposobnostima nego na muzici, ali opet, album je super.

I mogu da potvrdim da bih je slusala i da bih otisla na njen koncert i da nije bila u Nightwishu... Ali NW ce uvek biti deo nje, i ona deo njih, ipak je to 9 godina.

Edited by Leona

Share this post


Link to post
Share on other sites

MWS nije nikakvo fascinantno umetničko delo. To je vešto osmišljen album u cilju osvajanja stare publike posle čitave one afere, a dobrim delom i nove. Lako svarljiv za široke mase.

Jeste, Tarja ima sjajan glas, ali ima ženskih vokala koju su bolji i žena koje su učinile mnogo više kad je umetnost u pitanju.

Uzmimo za primer Loreenu McKennitt. Ona nije ni približno dostigla slavu koju Tarja ima, a mnogo je bolja umetnica, po mom mišljenju... No, nebitno.

 

Kako god bilo, poštujem Tarju i volim da je čujem, ali MWS se ne može porediti sa muzikom nekadašnjeg NW-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je MWS ok album. Nishta specijalno, ali ok. Svi NW-ovi albumi su mi bolji i volela bih da sam chula NW uzivo, ali jbg.

 

Tarja ima fenomenalan glas i zato sam ishla na koncert i zato bih ishla josh mnogo puta. A i super je shto izvodi makar neshto od NW na koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zato sto je pokusala da sacuva nekakav imidz metal dive koji je imala dok je bila u bendu, mislim da je prosla mnogo gore od NWa. Meni je DPP odlican album, sa svega par sranje pesama, dok su Tarjine balade sjajne, ali te pseudo-hevi pesme blagi uzas. Ne znam, mnogo bih vise voleo kad bi se manula te wannabe metal price, i radila neku klasicno-ambijentalno-pop-tehno-rokic varijantu. Jer ao misli da vecno zivi na publici koju je odvukla od novog nightwisha, slaba vajda da ce od toga da stvori neko veliko ime u muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto to posmatraš tako? Zašto ne gledaš na te pesme kao na neki njen stil? Ali svakako da tu ima težnje da se zadrži stara publika.

Kao što rekoh, ne može se ovo porediti sa nekadašnjim NW-om, a ona je sada više “metal” nego taj isti NW. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...