Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

Guest Trifun

Nightwish je moj omiljeni bend i bicu zadovoljan i ako budem dobio samo jedan deo tog benda(it mozda i najvazniji deo).Ako tog koncerta uopste bude bicu tamo sigurno(zajedno sa drustvom).Nebitno mi je da li je to pock,metall ili pop,siguran sam da ce biti vrh,Tarja je Tarja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobrih pesama, nije da nema - Dark Star, Little Lies, We Are, Until My Last Breath... Cvrst zvuk takodje, produkcija je super. Gostovanje Van Canta odlicno. Suvisna Whitesnake obrada, ne moze Coverdaela zena da peva.

 

I to je to, ukratko, sasvim ok album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad preslushavam album. Until My Last Breath me je pukla pravo u glavu, valjda zato shto mi se chini da je to prava Tarjanska :lol: pesma, i zato shto bih tako neshto hteo da ona snimi. In For A Kill sam chuo ranije, i ok mi je. Anteroom Of Death me je razocharala nakon shto sam chuo onaj zhestoki refren vokalno/instrumentalni (ne znamkakose to struchno zove :razz: ), i on mi se jako svidja.

 

Ako neko josh nije skinuo What Lies Beneath, evo linka http://www.fileserve.com/file/JczWRXY .

 

Dark Star mi se isto svidja. :bigblue:

 

Falling Awake :muzicar: .

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je Turja(od mila) omiljena pevacica..NW bend,itd..ali ne znam bas..ja ih i dalje slusam iz starih razloga..ovo novo s Tarjom ima neki kvalitet svakako..do jaja peva,textovi nisu losi,o produkciji da ne govorim..ali nekako mi sve to nema dusu..ponarocito taj fazon sa dva,pri tom glupa spota za istu pesmu..ultra fensi garderoba..te uvezbane,uvek iste izjave za javnost,bla,bla..shvatam ja da je to sve deo soubiza,ali me mnogo sve to smara..jako mi je americko-holivudski,a jedan od razloga zbog cega su mi simpaticni je i taj sto su iz tamo neke vukojebine i sto im je to dalo odredjeni smek,kao uostalom i svakam drugom bendu iz male sredine..lepo su to nosili,ali jbg,slava uzima svij danak..a meni izgleda bas tesko da se s tim pomirim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bas kao sto i ja rekoh,da mi je drago,i da predpostavljam da ima prava,samo mi nije jasno kako do te mere,jer kolko znam nije ucestvovala u pravljenju istih..pa kontam da Tuomasu mozda bas i nije svejedno sto ih ona izvodi i odusevljava ljude,a oni smaraju sa jednim istim stvarima..jos jednom kazem da je i meni jako drago,ziva bila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...