Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Set-lista za GIGANTOUR je katastrofa!

 

01. Six Pounder

02. Living Dead Beat

03. In Your Face

04. Hate Me!

05. Hellhounds On My Trail

06. Angels Don't Kill

07. Blooddrunk

08. Downfall

 

I to samo osam pesama, koliko li onda Job for a Cowboy svira. Tri?

 

Zasto??????

 

Jedina relativno losa pesma sa liste je Hellhounds...

 

Hatebreeder najjaci album,sve posle toga je prosek,proseravanje i mlacenje prazne slame.

 

jako nezreli komentar...

 

kurac ne idem....Americka razmazena derista..... :udri:

 

xDDDDDDDD

 

Izvini brate...necu da te zajebavam,mogu da zamislim kako se osecas,ali prilika je neverovatna! :D

 

Nemoj se ljutis! :D

 

:pivopije:

 

gledajte, postoje ljudi koji su zaludjenici (kao ja) za COB...

 

Evo (me)ga jos jedan! :rockdevil:

 

ma nema bre niko da te dira... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Duxa:

 

1)Set-lista:

-Matori kako nije katastrofa covece? Ima 8 pesama. Od toga jebeno sta je sa FTR? Samo jedna pesma. Zajebi. Gde je Everytime i Die, Children of Decadance?

Sa HCDR samo Andjeli i Six Pounder a gde je Bodom beach Terror? U redu to slabije sviraju ali ipak. Koj kurac Downfall na kraju....to nikada necu da skontam. Zasto ne Warheart?

 

2) Znas kako se osecam? Ne druze. Ne znas. :) Kada sam saznao da ne mogu da odem samo sam pogledao lika u oci, gledao ga petnestak sekundi, cutao i okrenuo se i izasao napolje.

Prilika jeste odlicna ali pazi od tih svih bendova bih isao samo zbog COB i eventualno Megadeth-a. In Flames ne podnosim. :) Job for a cowboy je ok ali vec sam ih jednom gledao...Razlog je isuvise ne-prirodan da bi ga javno iznosio... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako nezreli komentar...

 

Ja razumem da si ti uberfan i mazohista u smislu i da je nesto sranje na kub ti ces i dalje da se przis na to samo zato sto je to TVOJ omiljeni bend.I sad mi se skini sa kurca

A i imas malo problema sa pravopisom.

 

gledajte, postoje ljudi koji su zaludjenici (kao ja) za COB i oni kojima je COB samo jos 1 band na playlisti.....

ja kao zaludjenik slusam bodome 4 godine svaki jebeni boziji dan i nikad me ne smore....znam svaki prag, svaki riff, sve tekstove...jednostavno proznajem da je blooddrunk pa prvi pogled malo cudan, ali ako ga slusate konstantno primetice te nesto...blooddrunk je po meni najzreliji album od bodoma, bash se vidi da imaju staza da znaju da prze... toliko od mene....sada znam da me ceka pljuvalje od ovih forumasha....ali ebe mi se, imam svoje misljenje...

 

jos jedan uberfan

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
Hatebreeder najjaci album,sve posle toga je prosek,proseravanje i mlacenje prazne slame.

 

 

Moj chovek!xD NARAVNO!! hatebreeder je njihovo najvece dostignuce! :rockdevil: JBT nema nigde original da se uzme, jbm ti zemlju! ima sve samo to nema!:(

 

s tim da sam i ja zaludjenik CoB-a..i volEm sve od njih, ali mi je ovo, ono...'svetinja'...xD..

Edited by LadyCorpse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
Hahha i te kako ima. Ja sam pre 2 god uzeo u Mordoru Hatebreeder deluxe verzija i remaster. ;)

 

 

hm,... trebala sam od Lord_ Ahrimana(muzha xD) da ga dobijem za New Year, i bili smo do Mordora, i nemaju ga, mozhda su ga u medjuvremenu dobili, a u Mamutu samo Blooddrunk, i SW, chekam prvo da skupim kintu za original Blooddrunk, da bih uopshte preslushala, pa cEm da vidim!xD..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja razumem da si ti uberfan i mazohista u smislu i da je nesto sranje na kub ti ces i dalje da se przis na to samo zato sto je to TVOJ omiljeni bend.I sad mi se skini sa kurca

A i imas malo problema sa pravopisom.

 

 

 

jos jedan uberfan

 

Ne kapiram zašto je teško shvatiti da se nekome Blooddrunk zapravo sviđa? Ja sam uzeo sebi limited digi, pa ne bih sigurno bacao pare da mi se album ne sviđa. A stvarno nisam neki ne-znam-kakav fan Bodoma. Malo je albuma za koje se tako kategorički može tvrditi da su sranje (novi Cryptopsy, recimo).

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram zašto je teško shvatiti da se nekome Blooddrunk zapravo sviđa? Ja sam uzeo sebi limited digi, pa ne bih sigurno bacao pare da mi se album ne sviđa. A stvarno nisam neki ne-znam-kakav fan Bodoma. Malo je albuma za koje se tako kategorički može tvrditi da su sranje (novi Cryptopsy, recimo).

Такви ни не могу да воле Armada - у.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ne kapiram zašto je teško shvatiti da se nekome Blooddrunk zapravo sviđa? Ja sam uzeo sebi limited digi, pa ne bih sigurno bacao pare da mi se album ne sviđa. A stvarno nisam neki ne-znam-kakav fan Bodoma. Malo je albuma za koje se tako kategorički može tvrditi da su sranje (novi Cryptopsy, recimo).

I ja sam ga uzeo bas iz istih razloga, nisam neki fan, al Blooddrunk me je raspametio, naj Bodom album ikada, nikad nece snimiti takvo savrsenstvo vise...

E da, I Cryptopsy je zakon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...