Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

e ozbiljno ne znam veceg fana Bodoma u Srbiji osim Dukse

 

a da odkud ti da je Norther "samo kopija Bodoma"(iako je Petri gej)

bas su onako drugaciji iako sviraju isti zanr!

 

i da realno ako ce mo po melo death-y Jari svima objasnjava stvari!!!!!!!!

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put cujem za Immortal Souls? Ajde Josife preporuci neki album pa da dowujem. Inache nezaboravite Gotenburg Trio, the gallery/ Slaughter of the soul/ Jester Race.

 

Inache jel neko cuo Wintersun uzivo? Skroz zvuci drukcije nego na disku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ok

ako ocemo tako

skini prva dva albuma Ensiferuma i Wintersun

pa ces videti sta cika Jari radi

evo spotic tu je neka opustencija solaza gotovo da je nema ali preslusaj sve albume pa se javi

 

 

a da tu je sve picio osim bubnjeva

i klavijature :D

 

e da Lunar i Josife molim vas PLIIIIIZ

dajte mi neke progresiv blek metal bendove treba mi za ortaka

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matriden - the Unsettling Dark

Emperor - Anthems of Welkin at Dusk & Prometej

Entombed - Isa, Ruun, Vertabrae.

 

Brate , progresiv Black , zasto bash samo progresiv black? Ja lichno nisma upoznat sa puno Progresiv Black grupa, mada isto tako neverujem da ih ima mnogo uopste, a i neshto stao mi mozak nemogu da se setim josh nekih i ako mi je neki bend na vrhu jezika.......

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da Lunar i Josife molim vas PLIIIIIZ

dajte mi neke progresiv blek metal bendove treba mi za ortaka

 

Šta, ja ne mogu? :)

 

Progresiv blek... Deathspell Omega. Ako je tvojih godina, njihova diskografija će mu biti sasvim dovoljna da vari nekoliko meseci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Immortal Souls,melodic death iz Svedske

 

http://rapidshare.com/files/131173107/Immo...07-FNT.rar.html

 

PassWord: toymachine4all

 

Ako osh progressive blek bez Secrets Of The Moon nemoj da pocinjes da trazis nista.Album Antithesis.Jebanje majke,KULT.

 

Emperor,pa Prometej ti je vise neki technical,Martriden je odlican ali nije bas cist...Tako da moja preporuka(a pitaj i Groba) SOTM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mito: Da brate kako sam zaboravio na Garma. Naci dodaj u listu Vintersorg ( bilo sta od njih) , Borkagnar , Ulver, Solefald . ako ti treba neki album da preporuchim od ovih grupa reci. :)

 

Inace daleko da je Wintersun i Ensiferum losh, ali nisu oni josh konkurentni da se merkaju sa legendama melodeatha. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta, ja ne mogu? icon_smile.gif

 

Progresiv blek... Deathspell Omega. Ako je tvojih godina, njihova diskografija će mu biti sasvim dovoljna da vari nekoliko meseci icon_smile.gif

 

 

Ja lichno vidim DSO, kao eksperimentalan bend nego kao progresivan. Ali naravno moze da prodje.

 

Immortal Souls,melodic death iz Svedske

 

http://rapidshare.com/files/131173107/Immo...07-FNT.rar.html

 

PassWord: toymachine4all

 

Ako osh progressive blek bez Secrets Of The Moon nemoj da pocinjes da trazis nista.Album Antithesis.Jebanje majke,KULT.

 

Emperor,pa Prometej ti je vise neki technical,Martriden je odlican ali nije bas cist...Tako da moja preporuka(a pitaj i Groba) SOTM.

 

Brate evo sad sam ponovo preslusao taj Secrets of the Moon, album je nenormalno dobar, ali to nije progresivan black pa neznam sta. XD

 

Wintersun i Ensiferum nisu melodeath.

 

Da, ja mislim da sam to negde napisao , ali ovo je odgovor na ono raspravljanje gore. :)

 

Jbt. kakva je ovo Children of Bodom tema , bre? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ozbiljno ne znam veceg fana Bodoma u Srbiji osim Dukse

 

Hvala brate,hvala :D:pivopije:

 

Wintersun i Ensiferum nisu melodeath.

 

jesu.melo death ali sa mnogo primesa folka i power-a

 

I moram da podrzim coveka koji je potpuno u pravu.

 

Da bi se shvatio Jarijev rad i u Ensiferumu i Wintersun-u prvo detaljno i pazljivo moraju da se poslusaju ti albumi,i da istovremeno budes svestan cinjenice da je sve,ali SVE njegovih ruku delo.cak i ostali instrumenti(na sta ja ne bih pristao da sam u takvom bendu ali dobro)

 

To je vodeci covek u svim melo death vodama bez obzira na zanr. Covek je Bog sto se tice toga i pravi neverovatno muziku. Pa pazite kada cak i ja priznajem da je i Laihu tata! Tako da ono....

 

Novi album Wintersun-a bi trebao da bude njegov ubedljiv vrhunac.Toliko dugo radi na njemu,i to bi trebalo da bude kidanje.Mada ne mora da znaci...

 

Nekome moze da se ne svidja njegov rad,da mu se ne svidjaju te folk i power deonice,to je u redu,ali ono sto je objektivno,to sam objasnio i vecina se slaze s tim.

 

:pivopije:

Edited by Duxa Deathroll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...