Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav.

 

Evo da stavim i ovde jedno vazno obavestenje.

 

Kao sto vec znate, postava je malo izmenjena dolaskom Janka(Nexus, Doomrash) na mestno basiste, a sada je doslo do jos vaznijih promena...

 

Naime, Dark PreacherS ce ubuduce zvucati malo drugacije, i resili smo da promenimo stil...

 

Bend ce se sada mnogo vise bazirati na rifovima i In Flames i At the Gates fazonu. Samim tim, vecinski je odluceno da bend nastavi dalji rad bez klavijatura.

 

Nije bilo nikakve svadje sa Milanom, sve smo se lepo dogovorili jer je ipak bilo previse razloga da ne radimo vise zajedno.

 

Sledeci put cete slusati potpuno promenjen repertoar jer prosto necemo vise svirati Children Of Bodom(osim mozda 2 pesme ponekad za nasu dusu), dve autorske pesme su takodje izbacene, i imacete prilike da slusate nove autorske u vec pomenutom novom fazonu, kao i At the Gates-Blinded by fear i In Flames-Behind space...

 

To bi bilo to..Shvatamo da nas je dosta ljudi slusalo samo zbog tribute-a Bodoma ali nazalost, jednom je i to moralo da se zavrsi.

 

I nadam se da smo napravili dobar korak.

 

Vidimo se za par meseci!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kad se samo setim kako sam ih obozavala nekad... Onda krenuse da izdaju ona sranja od albuma, a i generalno me je smorio taj melodeath zvuk sa sve klavijaturama. :S

 

Imaju oni dobrih pesama na prva 3 albuma i poneke sa 4. Al' i te su me smorile posle tolikog slusanja istih.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se samo setim kako sam ih obozavala nekad... Onda krenuse da izdaju ona sranja od albuma, a i generalno me je smorio taj melodeath zvuk sa sve klavijaturama. :S

 

Imaju oni dobrih pesama na prva 3 albuma i poneke sa 4. Al' i te su me smorile posle tolikog slusanja istih.

 

 

Govoris mudro kao da su ti Rune izrezane ispod jezika. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...