Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

  • 2 months later...

U ime ranijih metalskih dana i doba kada su CoB bili CoB, veceras idem da odgledam njihov nastup, kad vec nisam imao priliku dok sam ih vise slusao :pivopije: Podelicu utiske posle, mada verovatno znate sta da ocekujete. Ne pratim previse sta sviraju trenutno, pa se nadam da ce biti dosta starijeh pesama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I, neki utisak?

 

Inace im je ovako lista sad:

 

 

Transference

Silent Night, Bodom Night

Sixpounder

Halo of Blood

Scream for Silence

Bodom After Midnight

Lake Bodom

Hate Crew Deathroll

Shovel Knockout

Dead Man's Hand on You

Are You Dead Yet?

Blooddrunk

Everytime I Die

Towards Dead End

Hate Me!

Downfall

 

In Your Face

 

 

...uz male izmene povremeno. Izbor za bis horor uzas kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bis je stvarno bio očaj :haha: E ovako, pošto mi se odavno nije svideo neki njihov album, tako ni ne pamtim imena pesama sa istih, pa ću da se prisetim šta su svirali od starih. Prvo sam zapazio kako je finska publika vidno ravnodušna na skoro sve posle Hate Crew Deathroll, ostale pesme su tu samo kao male pauze između pesama koje su ljudi došli da čuju. Zapravo, lista je bila dosta slična ovoj što je Angelystor okačio, samo što nije bilo Silent Night, Bodom Night, Sixpounder i Everytime I Die nego su ubacili umesto toga Hate Crew Deathroll i Angels Don't Kill i Needled 24/7 (čudno malo kako negde nisu svirali Needled, atmosfera je bila na vrhuncu tokom te pesme možda, OK, posle Downfall). Sami Bodomi naravno sada izgledaju kao bend koji odradi svirku čisto da se zaradi, ali mi je drago što sam u ime starih dobrih dana otišao da ih vidim :) Lokal gde je održana svirka je odličan, zvuk je bio odličan uglavnom, bilo je svakakvih ljudi, od sedamdesetogodišnjaka do sedmogodišnjih klinaca rekao bih. Bilo je i bacanja grudnjaka i gaćica na binu :haha: Pošto je u Finskoj inače dovoljno toplo da se ide okolo bez gaća :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Zanima me kako su zvucali Borgiri. Vidim da su staticni kao i pre dve godine kad sam ih gledao,strasno. Jbt,pa i Bodomi su matori momci kao i ovi i pice po bini. Satyricon ce da jebe kevu.

O Emperoru nema price,pokazali su da su kraljevi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još bolja ako uhvatiš neku kobaju.

 

@HellSarma

 

Meni su zvučali dobro Borgiri generalno, jesu malo statični i praktično nemaju skoro nikakav kontakt sa publikom. Druga stvar koja jebe ovde leti je što ne pada mrak pa je sve po danu. Ne mogu slušati black metal dok sunce piči, nije to to. I publika je statična dok oni sviraju, više je kao da gledaš predstavu nego što bi izbila neka šutka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...