Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

jedan od najvećih horor klasika je retardiran? svašta čovek ovde pročita

 

Jebem te u usta glupa, ne mislim na Hickokove Ptice, to je klasik. Vama treba crtati gospodo ocigledno.

Ima bre film gde su uradjene kao u Bodomima ove vrane, bas glupo.

 

 

Na ovaj film sam mislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album nastavlja istom putanjom kao Halo Of Blood, sto je pozitivno, znaci ima tog modernijeg Cob-a koji je jos od Hate Crew krenuo.

Mozda mi je Halo malo pamtljiviji pa mi je zato bolji ali iako su, kako kazu sami Cob-ovci, uprostili album nije da su bas neke melodije da ti se urezu u mozak ali ima dobrih rifova.

Kako su bili losi Blooddrunk i Reckless ovo je vec liga iznad.

Najjace pesme su Widershins, Suicide Bomber, Horns, Morrigan, Prayer.

Hood Your Tongue i My Bodom mi najslabije, realno kao da su tek tako sklepane sa onim no shit cheese strofama.

 

Jbt, nisam prvu recenicu zavrsio kako treba, elem lepo pomesan moderan Cob sa starim zvukom, pogotovo u klavijaturama se oseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav god da su korak unapred uradili sa prošlim albumom...tj. unazad, s obzirom na malo povratak starijem/lepšem zvuku, sad sa ovim su ga usrali načisto.

 

Te malo ovamo, te malo namo, novo, staro, plavo...u stvari, aj bar da je plav, nego je žut...dosta nekog odvratnog AYD? vajba, pa te neka blackerica...mislim da ni sami više nisu sigurni ko im je publika i šta bi uopšte ta publika volela da čuje.

 

A i ja kad razmislim, ne znam ni šta bi sada bio dobar COB album :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja slozim sa Angelistorom na zvanicnim glasilima, i pritom da kazem da nemam pojma sta Sarma lupa da je ovo nastavak Halo of Blood. Taj album kakav je da je kvalitativno bar je imao neki fin / meni uhu prijatan pravac, mada je recimo rif naslovne iskopirani Dissection album je bio slusljiv i ulio je neku nadu, bio je Are we not there yet? ali bar je isao negde.

 

Sa druge strane I Worship Chaos je otisao u sto pedeset razlicitih strana i na kraju nije stigao nigde. Ocigledno je da su hteli nesto ali ni sami ne znaju sta, evo npr Horns pesma krece sa nekim old skul black kucanjem pa iz cista mira ode u neki downtuned rif, nidje veze sa vezom. Ima na albumu i sporo i brzo i klavijature i fuck you motherfucker a na kraju mrka kapa. Najbolji momenat mi je definitivno Morrigan, ona melodija jeste pravi Bodom i dobra je. I Blooddrunk koji svi mrze je meni misaona imenica za ovo, taj je bio moderan i jasno orijentisan, imao je neku viziju + dobrih pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas legitimno pravo na to koje ti niko ne moze oduzeti ;)

 

Zaboravih jos da pomenem dodatni trn u oku sa bonus obradama i da im ovim putem porucim da sjasu vise sa coverima pop pesama, niti je vise novelty niti je zanimljivo, a Amorphis su starno izmasakrirali za sve pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Blooddrunk koji svi mrze je meni misaona imenica za ovo, taj je bio moderan i jasno orijentisan, imao je neku viziju + dobrih pesama.

 

Nije problem kod Blooddrunka usmerenost, nego što je dosadan :haha:

 

Meni je onaj RRForver misaona imenica i za Blooddrunk i za ova poslednja dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, ja mislim da se ne zna da li RRF ili Blooddrunk gori, eto moje misljenje. Ima tu pesama, ali generalno Blooddrunk je dosadan, a RRF se nesto zaleti pa stane, pa sve tako.

 

Ovaj novi jeste losiji od Halo, ali za mene ima pristojnog materija. Za poredjenje sa AYDY se slazem, al mozda bas zato sto ima tih nekih prizvuka iz razlicitih era mu i daje neku razliku medju materijalom.

 

Opet su im tekstovi smesni kao i na poslednjim albumima, al eto, njih i ne zanima to toliko u poslednje vreme koliko vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

I Bodomi trenutno na nostalgia turneji, ali ono, najbolja u lista u poslednjih 15 godina bez problema

 

Deadnight Warrior

In the Shadows

Needled 24/7

Black Widow

Bodom After Midnight

Warheart

Angels Don't Kill

Red Light in My Eyes, Part 2

Hate Me!

Downfall

Everytime I Die

Lake Bodom

Bed of Razors

Children of Decadence

 

The Nail

Towards Dead End

 

Doduše je mindfuck kako nema FTR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...