Jump to content

Igračke iz vašeg detinjstva


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Inspirisala me tema o fimu "Transformers",a i pre neki dan sam bio u "Kozmu" i prijatno se iznenadio izborom igracaka.Naravno,najatraktivniji su i dalje transformersi i lego kocke.

Meni su detinjstvo obelezili:

 

-Lego

-Transformesi

-dziajdzojci

-nindza kornjace

-mastersi

 

Jel posedovao neko?Sta je vama bila omiljena igracka?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Lego

-Transformesi

-dziajdzojci

-nindza kornjace

-mastersi

 

Imam sve od ovih igracaka, i onda kad mi bane rodbina iz Rume

sa klincima, uvek mi bar nesto razjebu, tako da sam vec sklonio

vecinu dziajdzojaca, :mhihi: dok im ostavljam lego, jebi ga to je kreativno,

a uglavnom ne mogu nista da sjebu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lego Kockice! Imam bas zavidnu kolekciju onako ;) Ponosim se najvise piratskim brodom od jedno metar duzine. Zatim bre kvltni dzi-aj-dzojci :):rockdevil: :rockdevil: Mighty Max, Nindza Koranjace, igrackice iz kinder jaja :), transformesri...ali pre svge lego i dzi-aj-dzojci :rockdevil: ah to lepo detinjstvo, kad si samo kakio i smisljao kako da napravis sto bolju pusku od lego kockica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barbika koju sam stavila da se sunca ispod lampe a ona se istopila

Druga barbika je prosla nesto bolje, osisala sam je...

Eh da volela sam da slazem puzzle to i dalje volim :)

Pa je onda bio neki dvogled, sa foto-aparatom koji ne radi a ja sam satro bila istrazivac u dzungli...

Uostalom vise sam se igrala sa decom lopte and other stuff, nisam se nesto lozila na igracke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVE Batman igrachke koje sam video u zivotu sam i kupio. naravno ne samo betmena vec sve ostale likove - robin, otrovna ajvi, zena machka, mister friz, bol, zagonetach(riddler), dvolichni, dzoker..i sve sve ostale koji imaju veze sa betmenom..imam i betmobil i ono vozilo mister freez-a..

 

i tako sam nakupio nekoliko kilograma betmena & stuff :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inspirisala me tema o fimu "Transformers",a i pre neki dan sam bio u "Kozmu" i prijatno se iznenadio izborom igracaka.Naravno,najatraktivniji su i dalje transformersi i lego kocke.

Meni su detinjstvo obelezili:

 

-Lego

-Transformesi

-dziajdzojci

-nindza kornjace

-mastersi

 

Jel posedovao neko?Sta je vama bila omiljena igracka?

 

Moram priznati da nisam imao dziajdzojce. Lego imam i dan danas sa sve šemama. A od transformersa sam imao Optimusa i još neke koje sam poklonio mlađem bratu od tetke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lego su zakon!

 

E, nije fora, ali ja nešto igračaka nisam ni imala kao klinka. Većinu sam pokrala od ostale dece. Igrala sam se oštrim predmetima, noževima i poljoprivrednom alatikama :bigblue: jer živim...tamo negde. Uglavnom sam improvizovala, sa dva brata nije ni bio neki problem :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj cale mi je donosio na tone igracaka iz Nemacke ali sam ih ja sve masovno unistavao tako da mi vrlo brzo nije ostalo nista :) U osnovnoj skoli smo imali temu za pismenu vezbu iz srpskog koja je glasila isto kao i ova ovde. Napisao sam sta sam uradio sa svojim igrackama pa se nastavnica zabrinula za mene :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Разне коцке, не само лего. Обожавао сам да склапам моторе и аутомобиле од њих.

 

Волео сам и аутиће, али су сви трајали мало, пошто смо брат и ја "уништавали све пред собом, од књига до играчака" како ми рече мама. Рецимо, донесу нам из Румуније кутију са 120 аутића на натезање, а ми седнемо на пола метра од зида и натежемо их из све снаге, па свих 120 комада уништимо.

 

Није ми остала ниједна једина играчка.

 

А, да, џи - ај - џојце, Бетмена, Спајдермена и сличне фигуре сам мрзео и никад их нисам куповао.

 

@Denny

 

Jeсу ли Hot Wheels беше она два аутића са управљачима у облику пиштоља + делови за стазе по којима они иду?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад нисам волео да склапам играчке по слици или упутству, увек сам радије сам смишљао "пројекте", тако да си ти, Ратниче, ретард. :) :) :):evotigana::wub::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj cale mi je donosio na tone igracaka iz Nemacke ali sam ih ja sve masovno unistavao tako da mi vrlo brzo nije ostalo nista :) U osnovnoj skoli smo imali temu za pismenu vezbu iz srpskog koja je glasila isto kao i ova ovde. Napisao sam sta sam uradio sa svojim igrackama pa se nastavnica zabrinula za mene :) :) :)

 

Nije to ništa. Imao sa drugara kojem je majka bila stjuardesa. Donosila je igračke iz svih krajeva sveta. Ćale mu je kupovao još više i tako se prepucavao sa njegovom kevom od koje je bio razveden. On je imao toliko igračaka da ih je drugoj deci bacao preko terase, a zimi ih je bacao u kontejner. Svake nedelje je dobijao nove masterse, transformerse, lego i sl. Danas je on rofesor srpskog i za njegovo zdravlje se niko ne brine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...