Jump to content

Igračke iz vašeg detinjstva


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Uuuu, ja sam rasturala u lastišu :) Ko god je bio u mojoj grupi, pobijeđivao je :da:

 

Takodje :D Obozavala sam da igram lastish :da:

Stalno su mi kupovali barbike al ih nisam preterano volela (osim jednu crnkinju) a imala sam i onaj brena primerak :)

Secam se da sam gotivila one lutke mi ih zvali "lutka frizerka" imale su samo (ogromnu) glavu s dugom,dugom kosom i onda ti pravish sve moguce frizure...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mastersi!!! Znam da sam krao matorcima pljuge da bih duvao dim u Castle Greyskull (ne bih li docharao borbru unutra) i da su me jednom zatekli dok to radim. Uprkos tome shto je neizmerno smrdeo na duvan, mislim da ih nikad nisam u potpunosti ubedio da sam zaista to radio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autici!

Ja sam pravio od kartona poligone i skakaonice za njih.

Kako se zvala ona igra kad nacrtas stazu pa guras autic.Ono,imas pravo triput i te fore...

 

:wink: :wink:

 

isti fazon sa auticima,samo sto smo mi postavljali olovke i flomastere...jbg,ne znam ni da to ima ime.

 

mini vojnici FTW!sa ortakom sam jednom igrao pretecu danasnjeg warhammera,tako sto je on uzeo crne a ja sive,i onda smo bacali kockice i kao gledali na onom lenjiru od incha i gledali koliko je dobacio...ma show :lol:

 

ali ipak omiljeno:

KompJuter® since 1992 A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam strasno volela Barbike kad sam bila mala, nekad sam se igrala po ceo dan, ma zaboravim na stvarnost potpuno!

S druge strane, nazalost ili ne, sva deca mojih godina oko mene su bili decaci. Secam se da sam imala onaj traktor sa prikolicom i zajedno u kompletu lopaticu, grabulju, i onda smo se mi igrali u pesku... :D Imala sam i kamioncic, i par nekih automobilcica... Sta cete, mora covek da se prilagodjava situaciji! Jos uvek se vise druzim sa decacima, navikla sam... ;) Joj, a tek kad se setim onih decijih, plasticnih setova serpi, lonaca, tiganja, tanjira, casa, soljica,... Secam se kako sam se samo radovala kada mi je cale kupio jedan od njih... Prva igracka koje se secam je moj beli Meda, kome sam dala ime Cheda, po jednom meci iz neke knjige... I dan danas ga imam, dobila sam ga za drugi rodjendan, a evo u novembru punim 15. Lepo izgleda, samo mu se uvo odsilo... :sad:

 

Danas mi je ponekad veoma zao kada vidim kakvim se igrackama igraju danasnji klinci-ruznije lutke od onih Bratz nakaza u zivotu nisam videla! Kol'ke su im noge i glava, majko mila! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine smo pravili sedeljku kod ortaka povodom sredjivanja njegove gajbe.. I onako mrtvi pijani i uduvani nasli Masterse i ostalo... Ljudi nikad vece srece!!!

 

Skeletora je ostavila Barbika pa je kreno' po kafanama da pije sa bracjom Hi-menom i Optimusom, kasnije mu se pridruzili i Dziajdzojci iz Zemuna i tako :):):):):):):) ... carobnica Grejskal peva narodnjake.... brate mili... kakav skrsh !

 

... Ne secam se kada smo se bolje zezali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Shit lives forever

Zdravo Drustvo,

 

Ovde sam nov.. Pre dve godine sam totalno popizdeo i poceo da skupljam (verovali ili ne) Masterse! Do sada sam ih skupio 30ak.. Ako neko ima da mi pokloni (proda) necu se ljutiti! A da, red je i da se predstavim.. Ma ne volim da furam po forumima aktivno.. procitam ponesto tu i tamo, ali me je ova tema bez razmisljanja naterala da se ulogujem. Dakle, iz NSa sam '78. godiste.. Masterse kupujem od love koju zaradim dajuci casove gitare.. Preferiram Mr.Bungle, FNM, Primus, Bjork.. debilnu muziku.. kao klinac sam furao sve vrste metala i HCa, vozio skate.. bio piroman.. crtao stripove.. zavrsio dizajn.. imao bend koji je snimio i samizdao album.. plus tribjut bend tu Fejt Nou Mor! Pored Mastersa skupljam i LPe i CDe omiljenih bendova (bootlege, singlove, picture disc-ove i ostale pizdarije..). Ponosni sam vlasnik Hetfildove i Hametove trzalice..

Pa.. javite se da mi poklonite te glupe masterse da ne bih morao da Vam otimam! Necu odbiti ni Buragove autice.. Fala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

јој, ја сам у своје време имо ЛЕГО свемирску станицу из увоза. то нико није имо. данас дан сам мишљења да је ексклузивност исте заслужан за први сехуални сношај.

 

Pa to... ribe su se uvek ložile svemirske stanice, kontam da ti je ta bila neka cyber-industrialka... ja sam, recimo, imao veliki crni zamak, pa sve neke gothicharke nalazim, ali to je sad neka druga priča...

 

Elem, pre jedno godinu dana sam surfujući otrkrio ovo. Blejeći tu, žešće me je udarila nostalgija i dovuk'o sam u sobu sve svoje lego kocke (negde oko 90 kompleta), s idejom da ih jednog dana sve sastavim, slikam, setim se dobrih vremena i zovem drugare da se sigramo :)

Tj. ortak i ja smo u tripu da kad ja to restauriram radimo one stop-motion filmiće sa lego figuricam... To i dalje čeka na ostvarenje...

 

Šteta što ne živimo na zapadu, pa ono, da organizujemo neke konvecije, berze, da imamo časopis...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to... ribe su se uvek ložile svemirske stanice, kontam da ti je ta bila neka cyber-industrialka... ja sam, recimo, imao veliki crni zamak, pa sve neke gothicharke nalazim, ali to je sad neka druga priča...

 

A ja sve neke zmajeve i azdaje, pa mi takve i ribe bile, majke im ga........ :ph34r:

(Azdaje)

Edited by Lemur padobranac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...