Jump to content

Magnum


Divlji Tigar

Recommended Posts

Ima li neko linkove za ovaj bend?

 

Sta ima li?Otvori novi Rock blog :razz: (mada se Magnum definise negdje i kao Progressive rock tako da moze na blog :) )

 

Btw. Odlichan band,frontomen grupe Bob Catley ce se naci na novom Ayeron projektu :muzicar:

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Magnum je jedan od najpotcenjenijih hard rock bendova, sto je apsolutno neshvatljivo s obzirom na kvalitet njihovih izdanja. Nesumnjivo su i uzivo jaki, bar sam takav utisak stekao gledajuci dva njihova video izdanja.

Nego, skoro sam nabavio poslednji solo album Bob Catley-a i odusevio se. Ne znam kakvi su mu raniji radovi, ali "Spirit of Man" jebe keve! Stvarno ne razumem kako ovakva (vrhunska) izdanja mogu da prodju tako nezapazeno...

A koliko vidim po poziciji ove teme, Magnum definitivno nije jedan od poznatijih i slusanijih bendova kod nas. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Изгледа да их у Југославији 80-их скоро нико није слушао, јер за 10 година колико идем на безу НИЈЕДНОМ нисам видео ниједан њихов албум. Али сам се зато раздушевио кад сам видео да им је Родни Метјуз радио већину омота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Jebem li ga, ja citao recenziju u madjarskom Hammer-u. :) Mada ne mogu nigde da ga nadjem na netu, tako da si verovatno u pravu.

:pivopije:

 

Verovatno su dobili neku promo verziju za novinare...Ima na njihovom sajtu tacan datum izlaska albuma - pretim to stalno, posto hocu da ih uhvatim uzivo negde na ovoj turneji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Al je tema mrtva. Sta niko neslusa Magnum? Pesme kao On a Storyteller's Night, Just Like An Arrow, Soldier of the Line, Vigilante?Da kazem samo one "poznatije".

Nije mi jasno kako da se bas toliko neslusa ovaj bend, kad su dobri u vrazju mater

 

Ima nas još par koji slušamo Magnum, ali je to stvarno mizeran broj u odnosu na kvalitet ovog benda...U rodnoj Engleskoj su relativno popularni kao i u Nemačkoj, dok u ostalom delu sveta su prilično nepoznati, a kod nas pogotovo...

Meni su jedan od najdražih bendova, zadnjih nekoliko godina ih puno slušam (pošto sam jel - smekšao sa godinama) i naravno svaki put se zapitam kako sa takvim pesmama nisu postali mnogo, mnogo poznatiji i popularniji...

Mene oni dosta podsećaju na Kerber ...odnosno obrnuto!

 

13. marta su u Pragu, što je najbliže/najpovoljnije na ovoj turneji za nas odavde. Ako bude para moram ici, put je 60 evra a karta 25e...

 

Evo Magnum odeljka iz moje kolekcije ploča, par LPja i par singlova - čisto da se zna da sam jedan od najvećih fanova ovde (a što i nije mnogo teško biti :haha: )

 

img3360g.jpg

img3364k.jpg

Edited by heavybeatin`heart
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...