Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Guest porcelina

Ljudi, pozdrav svima!!

 

Nova sam ovde, volele bih da znam da li neko ima koncerte PJ ili koncerte ostalih u globalu nazvanih "seattle" bendova??? Ako ste raspolozeni za razmenu i ako ste darezljivi, javite se!!!

Hvala!

 

POZZ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Habit: e, sad vec moze biggrin.gif

 

@najbolja_pesma_FaithNoMore-a: nadajmo se... nisam znao za to... ja sam misleo da je jun/jul

 

EDIT: pesma je... simpa... nista vise... mada, meni se nista nije svidelo na prvo na prvo slusanje

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi je lako jer ces ih u najgorem slucaju uhvatiti negde blizu...npr. u Budimpesti, ali ako dodju ovde - ti i ja u prvi red! biggreens.gif

Iako ne dodju ovde i ti ima da ides sa mnom negde u Evropu! icon_da.gif

 

Ali, ja sa iskreno nadam da ce doci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam nekog lika(cuj, lika - chiku laugh.gif ) iz Multimedia concerts-a juce na tv-u kako najavljuje koncert velikog grunge benda iz Sijetla u Beogradu, u septembru(<- mislim, posto sam se pogubila kad je spomenuo Sijetl icon_smile.gif )...Vise nista nije precizirao, ali nadajmo se najboljem! biggreens.gif Btw, isti cika je na toj konferenciji za stampu najavio i Stinga, Simply Red i jos nekog, ali sam zaboravila. icon_redface.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam nekog lika(cuj, lika - chiku laugh.gif ) iz Multimedia concerts-a juce na tv-u kako najavljuje koncert velikog grunge benda iz Sijetla u Beogradu, u septembru(<- mislim, posto sam se pogubila kad je spomenuo Sijetl icon_smile.gif )...Vise nista nije precizirao, ali nadajmo se najboljem! biggreens.gif Btw, isti cika je na toj konferenciji za stampu najavio i Stinga, Simply Red i jos nekog, ali sam zaboravila. icon_redface.gificon_biggrin.gif

E pa slucajno znam tog lika iz Multimedia Concerts.

 

Ljudi su ozbiljino prionuli na posao i pored Massive Attacka, Stinga i Simply Reda, krajem septembra DEFINITIVNO dovode jos jedan veliki bend. I jeste iz Seattlea. Ugovor je POTPISAN tako da:

 

PEARL JAM U SEPTEMBRU U BEOGRADU!!! biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkovi za pesme sa novog albuma koje su procurele na netu:

Life Wasted - wasted

Comatose - comatose

Parachutes - parachutes

Severed Hand - severed hand

 

Po ovim pesmama album ce biti punk/rock orijentisan sa par balada,mene od ovoga sto sam dosad cuo najvise podseca na moderni vitalogy.

Pesme mogu da se skinu sa save target as dok sa flashgate-om ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okej 4 meseca do septembra.

160 dana

 

Sto da ne ako sam izdrzao 9 meseci cekajuci da se rodim mogu i ovo

 

Sad jos samo da POTVRDE ZVANICNO

 

WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeee

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...