Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

e nek si mi rekao, halide.

E vala da jesam,djole.

 

@negative creep

Nije na ovom nasem,ali mozda puste reprizu za neki dan.

VH 1 STORYTELLERS TO AIR JULY 106.22.06

Watch the first-ever Pearl Jam Storytellers July 1 at 10 PM Eastern/Pacific and 9 PM Central. Don't miss this exclusive, intimate performance featuring new songs as well as past favorites.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey Habit..skinucu ja storytellers...pojavice se sigurno na netu kroz par dana...elem tuzno je kada neko prica ovakve stvari poput Autora o Pink Floyd-u kao jednima od najvecih rock muzicara i umetnika...bend koji je fakticki inspirisao ceo jedan muzicki zanr i opus bendova no dobro ovo nije mesto za diskusiju o njima.

Sto se tice Zagreba jbg...ljudi ne znam sto cekate na druge da naprave neku organizaciju...kupite karte za koncert i autobus...jbt Zagreb je na dohvat ruke maltene...ako vam je nesigurno da idete u Hrvatsku reci cu vam da je to glupost...

ako je nekom smor da ide sam neka podje samnom...sto nas je vise to bolje..zajebancija i ostalo..

Ok onda racunam i na tebe Niking,na Habita...Dea? ok verovatno da ima i jos ljudi...

najbitnije je da kupite karte na vreme..

Love Boat Captain je divna pesma...puna emocija...stvarno je shok to sto se desilo jer kako god da okrenes osecas se,u ovom slucaju Pearl jam,odgovornim za nastradale koji su dosli da bi videli njih...muzika je tu da nas spaja a ne razdvaja..jel...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. kad nabavis, ucini nesto kako bismo i mi to nasli... icon_da.gif direktan link, torrent, informaciju o P2P programu na kom to ima, bilo sta...

 

2. ja trenutno imam neki kombinejsn za Zagreb, ako bude nesto organizovano saznacete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cauncil

 

metalac.gif

 

 

@zombie

 

nema to veze s mozgom. shvatices kad odrastes.

 

i "love boat captain" je najljigavija stvar na riot act-u. sto tekstualno, sto muzicki. da nema nje i onog sladunjavog soliranja na kraju "i am mine", album bi bio za listu najboljih ikada. ovako je samo savrsen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zombie

 

nema to veze s mozgom. shvatices kad odrastes.

 

i "love boat captain" je najljigavija stvar na riot act-u. sto tekstualno, sto muzicki. da nema nje i onog sladunjavog soliranja na kraju "i am mine", album bi bio za listu najboljih ikada. ovako je samo savrsen.

@ Autor

 

Ok sefe kako ti kazes,kada odrastemo ochi ce nam se otvoriti....spoznacemo surovu istinu i umetnicku zaveru koja se krije iza imena PF...uvidecemo greske i dici nas nivo prepotentnosti i negativnosti na malo vishi nivo...

Sto se tice "love boat captain" ne znam kako to text o deci koja su poginula i pozivu na ljubav medju ljudima moze da bude ljigavstina...hmm mozda su neki ovde previse ogoljeni..

 

@ Council A

 

Ima jos karata za Zagreb,kapiram da ce ih biti i u narednom periodu,mozes ih naruciti preko linka koji sam ostavio a i uzeti ih licno.Znam ovo jer sam u kontaktu sa nekim ljudima iz Hrvatske.Inace Pearl Jam ce svirati u Beogradu 90% prema novim informacijama koje sam dobio iz Komune...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahah autore tuzhibabo icon_smile.gif

 

btw. nazivati stvari pravim imenima nije uvreda icon_da.gif

dechko prosto sere. shta ja tu mogu?

 

ontopic.

ima li neko Lost Dogs, tj dupli cd sa raritetima i Bsides? .... video sam jednom u radnji al nisam kupio, nisam imao love. sad imam, dao bih za to, al hteo bih nechiji komentar o onome shto se tamo nalazi. znam da nam se mishljenja o PJ malko podudaraju al znam i kako da ih procenim pa necje biti dzaba icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Lost Dogs savrsena kompilacija!!!

ima jako dobrih pesama ,neke bih cak,bez preterivanja zamenila sa vec postojecim pesmama na nekim albumima...

posebno meni draga pesma(izmedju ostalih) je SAD : ))))

mada,predpostavljam da si vec cuo neke pesme i ranije,tipa Footsteps,LAst kiSS ili Dirty Frank..u svakomslucaju,dobri diskovi...

 

hehe,meni je super njihova obrada SOnic Reducer,??jel da,jel da??

skoro sam nashla i original te pesme..Neki Dead Boysi...i svidja mi se i njihova izvedba,ali moram priznati da je Pearl to uradio fantasticno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahah autore tuzhibabo icon_smile.gif

 

btw. nazivati stvari pravim imenima nije uvreda icon_da.gif

dechko prosto sere. shta ja tu mogu?

michelle zlato, molim da odmah banujes ovog provokatora. vidi kako mi se smeje + mi opet kaze da serem. cool.gif

 

ontopic:

 

@siouxsie

 

na mom lost dogs-u nema sonic reducera. su mi to uvalili neku kinesku kopiju, da im naju najinu? ili mislis na neki drugi disak? huh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@siouxsie

 

na mom lost dogs-u nema sonic reducera. su mi to uvalili neku kinesku kopiju, da im naju najinu? ili mislis na neki drugi disak? huh.gif

ne,pa nema sonic ni na mom..samo sam pomenula...s tim da je sonic reduceer obrada,za razliku od pesama sa lost dogsaA...

 

 

pa jel si slusaoO??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je rekao na ovoj temi da je novi album usporen (ili mu podario neki slican epitet?)..?

Mislim..?

 

Meni se svideo na prvo slusanje. Sedam puta bolji od Riot Act-a (ja ne znam sta imam toliko protiv tog albuma?)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,pa nema sonic ni na mom..samo sam pomenula...s tim da je sonic reduceer obrada,za razliku od pesama sa lost dogsaA...

 

 

pa jel si slusaoO??

fina stvar od dead boys-a. natürlich sam slusao... ima je na onom dvd-u "live at the garden" gde je sviraju zajedno s tony barberom iz buzzcocks-a. to ti je, dete moje, pank himna. mozda malo ofucana, jer cesto svirana... al' ipak do dza dza. cool.gif

 

 

 

@council a

 

sta fali riot act-u, leba ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...