Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Ehh, ja tek sad skapirah ovu temu.. al 107 pgs mi je ipak prezamorno da chitam.. :] pa cu mozhda da se ponovim..da li ih je neko od vas slushao uzhivo? Ja sam bash juche preslushavala bootlegove sa 2006 tour i prisjecala se kako je bilo u Zagrebu proshle godine.. :wub: ahhhhh....prvi put sam ih tad vidjela live, i jedini, za sad... Hah, Edi je na kraju koncerta rekao 'see you next year' al nishta od toga.. :cry: E, ja nisam mogla mjesecima da se povratim od koncerta, znachi, samo kad bi ga se sjetila ili preslushavala bootleg, doshlo bi mi da zaplachem od miline.. :D Jel josh neko od vas bio u Zagrebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

'kaay 'kay, do forgive me, trebalo je da pretpostavim da je ovo pitanje iskochilo bar 5/6 puta.. :redface::rolleyes:

prashtajte i za soljenje rana.. :D al evo i vi ste meni zasolili sa ovim dwnldovanjem.. znate ja sam josh u kamenom dobu, sa 56k <_<

but, that's soon to change! buahhaha. Doooobro, odoh sad da offtopicujem negdje drugo.. :bigblue: ~ ~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, hvala...ma imam i ja gomilu live-ova, ali nemam studio verziju...

 

Bas odgledah Washington DC 09/19/98...ovaj koncert je neverovatan (a koji nije? hehe)...Push Me, Pull Me uzivo i Soldier of Love i sve....ma strasno...i ova Yield era...uhhhhhh.....

 

 

"Aaargggh, can't sleep... :udri: "...ni ja sad ne mogu...... :meshuggah:

Edited by Krejzi Meri

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ih je neko od vas slushao uzhivo? Ja sam bash juche preslushavala bootlegove sa 2006 tour i prisjecala se kako je bilo u Zagrebu proshle godine.. :wub: ahhhhh...... :D Jel josh neko od vas bio u Zagrebu?

 

da, cini mi se da smo svi isli Inex tursom, sa cuvenim g.Moricem (tako bi?) :)

 

Dakle, imas bootleg iz Zg? Ako ne, javi. Da, koncert je bio sjajan, setlista, energija, sve. Tj sve sem sto je prastalo u Domu Sportova, preglasno za prostor. Ili je to sto sam stajao u pravcu zvucnika :D

 

Drugari, da li znate postoji li uopste Leatherman studio verzija?

 

Imam je, al nisam siguran da li je imam ovde, u BG. Mogu da potrazim ako te jos zanima? Pa da je pokupis nekim peer programom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep, imam sve iz Zg i chitave EU turneje, upoznala sam na netu neq finu ekipu iz Hrvatske, pa su mi mejlovali (snejlmejlom) dvd-eve :]

Autobus, ne sjecam se imena ni nishta.. al znam da je bio priti mach u raspadu i vukli smo se prilichno sporo i da je mi je klima duvala u glavu kad smo se vracali i nije mogla da se iskljuchi i da sam se smrzla i prehladila heh :D ne znam, al mislim da je bio josh jedan bus koji je ishao za zg..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima negde DVD torrent sa koncerta u Zagrebu? Naleteo sam na neki snimak ali svega 5-6 pesama i prilicno loseg kvaliteta....blagosiljam svakoga ko da bilo kakvu informaciju :)

 

@ magic4fact

 

Razumeo sam da imas video iz Zagreba i ako je tako,kakvog je kvaliteta i jel kompletan? Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se ja secam...zagrebacka ekipa fanova sa PearlJam.com foruma je (dok sam ja jos onomad boravila tamo) imala dogovor da sklope sve slike, snimke i sl. sa koncerta i to upakuju kao neki bootleg ili sta vec. Ne znam sta se posle zbilo sa tom pricom, prestala sam da odlazim na forum, mada snimci koje sam videla su bili...pa ono...digitalni aparati, nista spec...jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep, imam sve iz Zg i chitave EU turneje, upoznala sam na netu neq finu ekipu iz Hrvatske, pa su mi mejlovali (snejlmejlom) dvd-eve :]

Autobus, ne sjecam se imena ni nishta.. al znam da je bio priti mach u raspadu i vukli smo se prilichno sporo i da je mi je klima duvala u glavu kad smo se vracali i nije mogla da se iskljuchi i da sam se smrzla i prehladila heh :D ne znam, al mislim da je bio josh jedan bus koji je ishao za zg..

 

Setila bi se ti gos. Morica da si bila s Inexom hehe. Neki ga nazvase i Gandalf :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da i ja sam ishla preko ticketlin-a, he, al bio je prilichno raspadan bus zar ne :]

 

@Paklena

jeste, to je ta ekipa, onaj pajo [vjerovatno si ga gledala ako si bila na forumu] je skinuo sa neta sve ofishl butlegove, i onda su imali neko okupljanje i razmjenili to i sve shta su oni snimali. Kazhem, bzvz kvalitet tih clipova shto su snimali, ali sasvim dovoljno za prisjecanje atmosfere he

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da cuo sam da je taj lik extra smarach na kvadrat,sva sreca pa sam isao preko Ticketline-a na koncert :)

Otprilike.

pustio on neki laganeze rock u busu, Dire Straits i taj fazon; u jednom momentu popne se on na sprat busa kod nas i kaze: Nemam nista od Pearl Jama da pustim....Vi vas volite taj Pearl Jam, jel? :D

 

Ili; uzima mikrofon (mi ga gore ne vidimo) i kaze: GOVORI VELIKI BRAT

 

LOL Pffffffffffffffff mozes misliti

 

Al dobar je chipac

Share this post


Link to post
Share on other sites

buahaha pa dobro sa takvim likovima moze da se napravi dobra zajebancija ako nista drugo :) Trebao si da mu kazes "ma jok mi to posli da valjamo rezane diskove spoken worda Bore Djordjevica pred halom i da kupimo po koji box Bonda.." hah mislim kakav lik.Mi smo u busu gledali Live at garden i Depeche mode - one night in paris....zakon!

magic4fact ne znam za tebe ali meni je bus delovao skroz pristojno + bio je na sprat :)

Nego blondie's friend zar nisam ja sa tobom menjao neke PJ diskove i ostao ti duzan jedan cd samo ne znam koji? a? Secanje me slabo sluzi...bese to davno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Otprilike.

pustio on neki laganeze rock u busu, Dire Straits i taj fazon; u jednom momentu popne se on na sprat busa kod nas i kaze: Nemam nista od Pearl Jama da pustim....Vi vas volite taj Pearl Jam, jel? :D

 

Ili; uzima mikrofon (mi ga gore ne vidimo) i kaze: GOVORI VELIKI BRAT

 

LOL Pffffffffffffffff mozes misliti

 

Al dobar je chipac

 

Sad se i ja setih tih njegovih odvala... :lol::lol::lol: ...to se on kao trudio da podigne masu :mhihi: ... Al ja se ne secam rocka...secam se da je pustao neke slagere ili je to nesto bilo iz soferovog arsenala? :opusteno:

Vidjala sam ga ja posle i po gradu, sajmovima, bioskopima, koncertima...mnogo je smesan...30godina vodi ljude po koncertima kao da je potrosio sav entuzijazam i energiju, refleksi kao mrtav konj...al jbg...to ti je srpska turisticka privreda :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...