Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Ko jos nije cuo ili poslusao evo ovde se mogu cuti remixovane stvari sa ten-a + Brother koji na moje iznenadjenje ima text?! posto na lost dogs koji imam je dat samo instrumental, i to jebeno dobar instrumental

 

https://www.pearljam.com/news/pearl-jam-ann...debut-album-ten

 

B U D J E N J E!!!!

 

Remixovane Ten stvari me i nisu nesto privukle da ih cujem,drzacu se originala ipak a Brother sa pevanjem mi je mega lose,nadam se da je nece izvoditi uzivo.Ta pesma najbolje dishe kao instrumental kao sto su je i stavili na Lost Dogs a Eddie je katastrofalno osmislio pevanje.Jos nikakvih vesti o novom albumu i pesmama...pih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sutra premijerno pesme sa novog albuma kod Conan O' Briena u emisiji!!! Uhh

 

PEARL JAM SCHEDULED AS MUSICAL GUEST FOR JUNE 1ST PREMIERE OF “THE TONIGHT SHOW WITH CONAN O’BRIEN”

05.18.09

 

Pearl Jam is scheduled to appear as the inaugural musical guest for the June 1, 2009 premiere of “The Tonight Show With Conan O’Brien.” The band will perform songs from their upcoming studio album.

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pa Mike je u jednom intervju koji sam gledao i slusao izjavio kako album ima dosta pop i new wave uticaja i kako dosta vuce na to :( A ja se nadam da nece da zaseru sa ovim albumom i odu totalno u k.... Kapiram da je Mike radio dosta na albumu nego li sto je to uobicajeno za njega,tu je i vedder sa svojim pomalo dosadnim idejama pa otuda i imamo ovo....Stone je taj koji bendu daje dusu u muzickom smislu i tu je Jeff koji ga super prati u tome....Cameron se drzi po strani uglavnom.Videcemo sta ce biti na kraju.....PJ su po meni usli u neku svoju novu epohu sa Riot Act i od tada previse experimentisu sa country/pop/classic rock aranzmanima sto ne znaci da od 2003 nisu dali dobrih pesama i da su batalili svoj prepoznatljivi hard rock/punk pristup...ali pomalo se brinem za novi album

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuuu You Are...gde me nadje! =) cista psihodelija! mozda i najbolja stvar sa Riot Act, ali ako se ne varam nju je u potpunosti napisao bas Cameron...eto ga sad! :?

 

Odatle i poce sva ova prica :).

Valjda ce biti takvih pesama, ta stvar na primer uopste nije u PJ fazonu, ali mi je u top 5 njihovih pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...