Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

e steve, ne moras mi ostavljati otvorenu sesiju, slobodno dopuni necim do max smile.gif bitno je da su tu aic i sg, a narezi mi jos sex type thing, sour girl, i klipove pumpkinsa...koliko moze da stane, nije bitno ...

 

i taj tvoj ortak ako moze nekako da ripuje taj single video theory dvd (ne znam da li je to izvodljivo?), bilo bi fino...

 

403: ebi ga onda...

Vazi nafilovacu disk ceo, a ti meni snimi ono sto sam ti rekao i ostavi open session. Jel dolazis sutra na RIF RAF?? Ako dolazis taman tamo da se lepo razmenimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello?

Bogme,Tanja,ovo lici na start! 8O :roll:  

Bas si losh!!!! :roll: :roll:

 

 

E, ma samo opusteno...i ja sve opusteno shvatam...A totalno se inace slazem da se upoznamo..

Ja imam AIC unplugged na video kaseti -ali ne ceo

Share this post


Link to post
Share on other sites

A SRECI NEMA KRAJA -POSLE UNPLUGGED-A SLEDE GREATEST HITS:PEARL JAM!!!!

 

Krenulo je sa Jeremy(cudo nije ostavljeno za kraj) a potom upravo ide Even Flow!!!

 

Mislim da sam gledao ovaj isti Greatest hits set jednom ranije,sad ce Rearviewmirror...

 

Ali hocu DO THE EVOLUTION!!!!!!!!!!! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumijem, kako mozes biti neodusevljen tim albumom?  :D

 

Da, zaista... :? 8O :roll:

 

Nesto...rekoste? smile.gif

 

e nesreco sad smo two against one biggrin.gifbiggrin.gif - ne mozes takvo nesto rec za album koji sadrzi rusty cage, outshined, jesus christ pose, room a thousand years wide, to je cak i zakonski kaznjivo, pitaj Aske biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gif

 

dobar ti je taj avatar, jesu to neki lokalni? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, blondie's friend predlazem ti da promijenis misljenje sto prije da ne bi bio izopsten iz pj-sg-aic fan zajednice :wink:

badmotorfinger je definitivno i medju mojim favoritima, ali ako ga ti ne volis, ok... oprosteno sto se mene tice... kao sto je oprosteno i onima koji ne obozavaju 'vitalogy' ili 'tripod'...

tolerancija, ljudi :mrgreen:

 

Rearviewmirror(poznati nam MTV clip) <---- vidis, meni nije poznat... hm, to je neki u alive i even flow fazonu ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

SADA JE 21 00 I UPRAVO POCINJE PJ UNPLUGGED NA VH1  

 

PRIJATNO! 8)  

 

\"What is this? Now this is State of Love and Trust..bustin' down the pretext..\" biggrin.gifa:

 

Ladno... Jamov unplugged su na VH1 pustili 4 puta u poslednjih nekoliko meseci... a ja sam im trazio (pisao) da puste unpl. AIC-a i to bas na Lejnovu godisnjicu, ali nazalost nisu... cak mislim da ga uopste nisu pustali u skorije vreme, dok pojedine unpl. non stop vrte.. bas bezveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Rearviewmirror(poznati nam MTV clip) <---- vidis, meni nije poznat... hm, to je neki u alive i even flow fazonu ili ne?

 

clip izgleda ovako: njih pet je na stageu, svijece, bez publike, uzivo....cini mi se kao da je to snimanje za saturday night live ili nesto slicno

 

 

 

bf - nac ce se jos dvoje biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...