Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Jel ih uopste ovde slusa neko?

Uz njih sam "odrastao" i oni su mozda jedini bend koji nikad nisam prestajao slusati.

Sta mislite o njima?

Zanima me da cujem celokupno misljenje, od tekstova do muzike i zivih nastupa (ako je neko bio).

 

Ja sam osnov'o grunge band koji svira od njih "Jeremy", "Alive", "Garden", "Porch", "State Of Love And Trust", Immortality", "Dissident" i "Blood".

 

Inace privatno, od njih imam sve albume osim "Lost Dogs" i "Riot Act"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam osnov'o grunge band koji svira od njih "Jeremy", "Alive", "Garden", "Porch", "State Of Love And Trust", Immortality", "Dissident" i "Blood".

 

Inace privatno, od njih imam sve albume osim "Lost Dogs" i "Riot Act"

A odakle si ti covece??I koliko cesto svirate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E, jedva sam nas nasla tamo negde zabacene...konacno sam posle duuuzeg vremena otisla na cruzing po netu. Znate ispiti i taaako to...Cujem da puste PJ now and then negde na radiju...da li znate da nisam skoro pustala nista od PJ-a medju moja cetri zida.

Potpuno sam se ubacila u neke klasicarske tripove. Slusam Bramsa i Mocarta, i bendove koji pevaju na francuskom.

E, i drago mi je da vas vidim sve na okupu...

Dugujem Nevenu posetu u RI...nadam se da cu je ostvariti ove godine. Pozvana sam u ZG na neki ludi tulum, ali sta cu kad i u junu i julu imam ispite...schmrtz!

Ljubim vas sve.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Evo i malo vesti...

 

Krajem srpnja Pearl Jam će objaviti 'Live at Benaroya Hall October' live album snimljen u njihovom gradu Seattleu. Na dva diska će biti uglavnom akustične pjesme odsvirane na prilično intimnom koncert u kazalištu u njihovom gradu zarada od kojeg je išla organizaciji YouthCare. Većina pjesama s albuma bit će manje poznate stvari s kompilacija, soundtracka, b-strane singlova te neke prerade. Bend je ove godine već obajvio album s rijetkim snimkama 'Lost Dogs'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AIC , izgleda da samo ti i ja gotivimo riot act na ovoj temi icon_wink.gif

ja se do sad bezuspjesno borih da dokazem da je riot act extra! a svi ga jadnicka stavljaju na dno liste...ali dobro, doci ce i njegovo vrijeme muhahaha icon_twisted.gif kad ga jednog dana, akobogda, cujemo uzivo icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheheh, pa dobro , necemo sad bas da pretjerujemo icon_wink.gif ali tu je to negdje icon_wink.gif

 

ali 'can't keep'!!! rox ! ---> see my signature icon_mrgreen.gif

love boat takodje... za nju i cant keep sam se prvo zalijepila na riotu....a i textovi na riotu su mnogo jaki generalno... eddie je opet postao punky icon_mrgreen.gif

a i 'save u' rastura...... ako si vidio nastup na letterman-u icon_da.gif

a all or none? super baladica... i 1/2 full!!! a la red mosquito...

mislim da sam vec pominjala, ali kad se vec 'rasprela' prica o riot actu...kako mi neke pjesme imaju slican feeling kao neke ranije (ali samo slican icon_mrgreen.gif )

i am mine ~ low light

can't keep ~ oceans

1/2 full ~ red mosquito ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da riot act je stvarno dobar album! pokusaj na neki nacin da se bend vrati nekim ranijim radovima poput mixa no code/vitalogy. textovi su super angazirani i puni su... kako bih rekao,nekog revolucionarnog naboja.

izdvojio bih sa tog albuma po meni favorite:

 

i am mine (ima istoimeni spot za tu pesmu koja je odlicna)

 

green disease

 

all or none

 

save you (odlican riff)

 

love boat captain (takodje ima spot)

 

i tako dalje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ima spot i za 1/2 fuLL i za save u icon_da.gif mada za save u nisam gledala... to je onaj set spotova koji su snimljeni na isti fazon uzivo, gdje je edi u nekoj made in china majici, gori je nego ja, ja je bar ispeglam icon_mrgreen.gif ...mislim da je moja made in turkey ipak icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihovi sptovi za love boat captain i I am mine su identichni samo je love boat captain nesto crven... a za spotove 1/2 full i save you nisam videomada bi trebali josh spotova jer imaju veoma dobre pjesme

pa svi su 'isti', jer su svi radjeni odjednom, na istom mjestu, tzv. chop suey... samo je 1/2 full crno-bijeli...

 

ja sam prvo cula 'u r' pa sve ostale... i bilo mi je cudno na pocetku, pitala sam se sta da ocekujem od ostatka icon_confused.gif ali sam poslije upala u trip icon_smile.gif matt je car icon_smile.gif i uzivo super zvuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...