Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Wow,sto me dugo nije bilo......Pozdrav!

 

Jooooooooooj,posto nigde nisam uspeo pronaci u BG-u,stigao ja kuci u moje Uzice, i u JEDINOJ(ozbiljnoj) muz. prodavnici PRONADJEM Live@the Garden DVD(dupli);AL TREBA ZAGREBATI I PLJUNUTI 1995 din. koliko staje isti!!!!!!!!!!!!!!!!! @$$$#@%@!%!

 

ALI!!!! ALI! ALI!!!!! Ali sam zato na istom mestu (Petar Pan Cd shop) pronasao (konacno su se setili) stare PJ albume po neverovatnoj ceni(prava sitnica) od....spremite se.....699.dinara! I ODMA' pazario Vitalogy! Po istoj ceni tu su i Binaural(ceka mene!),Yield(imam),Live On Two Legs(btw.preporucujem svima),a Riot Act za 1090 i Lost Dogs za....'bem li ga;ipak puno!

 

ALI JA HOCUUU LIVE AT THE GARDEN!!!!! ://///////// sad.gif(((((((

 

(NOTE TO MYSELF: Nenade,prvo moras kupiti taj DVD citac konacno!!! icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

I am mine je uradjena u secanja na decu poginulu na jednom od koncerata! Chuo sam da je veder sa ostalim chlanovima bio u poseti svakoj od porodica da sazna neshto o toj deci(zbog toga je bila ta pauza izmedju riota i albuma pre njega)!

eh... ustvari, 'love boat captain' ima referencu na taj dogadjaj (pogibija 9 njihovih fanova na festivalu roskilde 2000)...

"lost nine friends we'll never know, 2 years ago today....."

 

 

 

 

 

nenade, eh vitalogy icon_sad.gif a moja kaseta razdrndana od slusanja...bruka no.gif

a live at the garden... mislim da bi bilo grehota da gledam na divxu! eto, i moja prva misija- nabaviti dvd f*#@%^$ plejer! violent.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.celebrity-gallery.com/content/J...rmick/jill1.htm

 

u slucaju da nekog interesuje, to je edijeva nova treba, sa kojom je vec uspio i dijete da dobije ... mala se zove olivia valjda

 

toliko o skorasnjoj ploci i turneji i svemu.... no.gif

 

 

i toliko o :

'model, role model, role some models in blood,

get some flesh to stick, so they look like us!!'

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

rumors: relaease date za evropu greatest hits albuma (by sony - bez ucesca benda vjerovatno) je 27. ili 29. septembar.

(mada ne znam ko ce to kupiti od fanova, sem ako ne bude neki bas dobar artwork ili nova pjesmica...ali posto bend ne ucestvuje, slaba vajda ... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bruce Springsteen, Neil Young, R.E.M., Pearl Jam and a deep roster of other rock stars will unite for politically minded concerts this fall that will give voice to dissatisfaction with the Bush administration.

 

"The all-star rock shows, which are expected to begin in October and target campaign swing states, are in the planning stage but were confirmed by half a dozen music industry sources who spoke on condition of anonymity.

 

"Insiders disagree on the unifying rhythm of the celebrity coalition. Some say it is the promise of the John F. Kerry candidacy, but at least one emphasizes the fear of President Bush's reelection. 'There is a range of feeling about Kerry,' the source said, 'but a uniform belief that Bush must go.'...

 

"Other artists expected to join the lineup include [steve] Earle, the Dave Matthews Band, the Dixie Chicks, Bright Eyes, Ani DiFranco, Death Cab for Cutie and International Noise Conspiracy. There also are reports that Bob Dylan and James Taylor may be part of the bill."

 

 

 

steta samo sto to nema veze s nama....ali, fino je cuti da i pored bebe ima svirki! icon_twisted.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

po izgledu ove ribe ne bih rekao da slusha grunge biggrin.gif

toliko o pearl jamu kao grunge bendu...

kakve veze ima ako devojka ne slusa npr. grunge ili sta vec.Bitno je da oni ocigledno imaju zajednicki jezik i da razumeju jedno drugo.

S druge strane dete ne bi trebalo da predstavlja bilo kakav problem za svirke posto pearl jam nije bend koji konstantno radi turneje a i ed je obican,porodicni covek.Oni svoju muziku rade profi i od srca prvenstveno

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bruce Springsteen, Neil Young, R.E.M., Pearl Jam and a deep roster of other rock stars will unite for politically minded concerts this fall that will give voice to dissatisfaction with the Bush administration.

 

 

 

Shto me je podestilo, u januaru bi trebalo da dodju R.E.M. u Bg. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ima ako devojka ne slusa npr. grunge ili sta vec.Bitno je da oni ocigledno imaju zajednicki jezik i da razumeju jedno drugo.

S druge strane dete ne bi trebalo da predstavlja bilo kakav problem za svirke posto pearl jam nije bend koji konstantno radi turneje a i ed je obican,porodicni covek.Oni svoju muziku rade profi i od srca prvenstveno

ed porodican covjek ? icon_smile.gif upravo je postao, vjerovatno.. on i beth su zbog razlicitih 'muzickih misljenja' spavali u razlicitim sobama icon_smile.gif

a sto se bebe tice, divno, ali se ne mogu sloziti da to nikako nece uticati na rad pearl jam-a...pa evo vec 'kasne' sa albumom (jer nema sanse da album izadje do kraja godine...malo su pokusali da se iskupe sa lost dogs i live at the garden, sto, doduse, uopste nije lose icon_mrgreen.gif )

i moze im se da rade kako hoce, sad su slobodni ljudi, ugovor sa epicom je ispunjen izlaskom riot acta, dakle, nemaju obavezu da izdaju album...

i da...da se vratim na bebu... porodicni zivot ce sigurno pozitivno uticati u kreativnom smislu na eda, ali mislim da mu sad nece biti bas svejedno da po 6 mjeseci odsustvuje od kuce...

a po americi ce da sviruckaju, nema sumnje....pomenuta anti-busovska 'vote for change' turneja, bice pocetkom oktobra, 5-6 datuma...

 

nenade, sinoc nakacih dvd player laugh.gif samo jos da dobavim taj live at the garden! nijedan dvd nece uci u moj player dok live at the garden ne stigne icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2001002&idnews=45841

 

yipee novi album i novi live biggrin.gif

sta mislite kolike su sanse da snime ten no.2? 1%? 2%?

e, bas me pretece icon_wink.gif ---> http://www.billboard.com/bb/daily/article_...t_id=1000603670

 

yeah, znaci 2005 su ovdje! spremajte se ljudi! icon_mrgreen.gif

ten no.2? pa da nastave tendenciju sa riot-a i uzevsi u obzir anti-busovsku kampanju, rekla bih cak 7-8 %. ali! posto je tu beba a i vjerovatno su se vec ispucali protiv busa u proteklih godinu dana, rekla bih 0,7-0,8 % laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, i benaroya u hr! extra! valjda ce se pojaviti u bgu uskoro,...ako vec nije

 

u narednih mjesec dana namjeravam pokusati da se uclanim u ten club preko obicne poste, valja se spremiti za 2005 musik19.gif a i xmas single nije za bacanje, taman na vrijeme...mozda i uspijem icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, i benaroya u hr! extra! valjda ce se pojaviti u bgu uskoro,...ako vec nije

 

u narednih mjesec dana namjeravam pokusati da se uclanim u ten club preko obicne poste, valja se spremiti za 2005 musik19.gif a i xmas single nije za bacanje, taman na vrijeme...mozda i uspijem icon_mrgreen.gif

ti ces to platit preko poste ili?

 

btw. dobar mi je ovaj smiley: musik19.gif

vise onako go go go johnny go johnny b goode icon_mrgreen.gifph34r.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti ces to platit preko poste ili?

 

btw. dobar mi je ovaj smiley: musik19.gif

vise onako go go go johnny go johnny b goode icon_mrgreen.gifph34r.gifmhihi.gif

preko poste, naravno laugh.gif valjda stigne ove godine...samo da razmijenim lovu, traze tacno 20 $ icon_rolleyes.gif i neke specijalne koverte, ameri debilni... icon_rolleyes.gif

 

 

musik19.gif mnogo dobar

kao i violent.gificon_mrgreen.gif

 

 

zombie...ima svako svasta, bitno je sta imas da ponudis

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jedino imam touring band i unplugged...

a da li mogu da dodjem do ostalih koncerata??? icon_biggrin.gif

mogu da ti posaljem katalog pa ako hoces razmenu za nesto drugo...

ili da ti platim (ako je razumna cena)...

javi se na [email protected]

e pa u principu imam sve sto me interesuje...uglavnom trazim Pearl Jam tako nek se jave oni koji imaju koncerte na vhs-u,divx,dvd...bilo sta za razmenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...