Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Ma,ko otkazao nastupe!?? Mozda pricom,al bar ti imas 10 bootlega sa americke turneje iste jeseni/zime,dakle posle incidenta! Eto objasnjenja zasto je Eddie pustio bradu tada...

kad sam pogledala pinkpop 2000, i ja se zapitah da li se dobro sjecam, ali ipak mi jos memorija nije otisla u pm ... otkazani su preostali nastupi u evropi, pa se ed lomio, i na kraju odlucili da ipak odsviraju ameriku

 

 

 

---->

June 12, 2000, Pinkpop; Landgraaf, Netherlands

 

Set List: Corduroy, Breakerfall, Animal, Hail Hail, Rival, Jeremy, Nothing As It Seems, MFC, Habit, Light Years, Lukin, Even Flow, Brain of J, Insignificance, Better Man, Rearviewmirror, Once, F*ckin' Up;

encore: Black, Leaving Here

.

.

.

.

.

.

June 30, 2000, Roskilde Festival; Copenhagen, Denmark (not part of CD bootleg series)

 

Set List: Corduroy, Breakerfall, Hail Hail, Animal, Given To Fly, Even Flow, MFC, Habit, Better Man, Light Years, Insignificance, Daughter

 

 

July 2, 2000, Werchter Festival; Werchter, Belgium

CANCELLED CANCELLED

 

July 3, 2000, The Ahoy; Rotterdam, The Netherlands

CANCELLED CANCELLED

 

 

 

 

 

inace, ova anti-bus turneja je imala super setliste sto se pj-a tice, bas su rokali , sa sve redovnim gostom tim robinsom icon_rockdevil.gif i neil youngom povremeno

a svirka u beogradu mislim da je prilicno nemoguca (zasad, a vjerovatno i ubuduce), jer je ovo neplodno tle za pearl jam fanove...bio bi super trip da ih dovedu u neki manji prostor mozda, ali ja ne znam da su u evropi imali takve svirke u 'posljednje vrijeme'...

ili manji prostor, ili otici na neki totalno euforican teren, poljska, italija, portugalija, mislim da su tu najludji fanovi icon_smile.gif i onda mozda dozivimo nesto od onoga sto su dozivljavali oni srecnici koji su bili tinejdzeri 90-ih u seattle-u... ali i bez toga, my only wish is - da predju atlantik u 2005, pa bilo gdje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, pa zdravo perlice...nismo se dugo culi ( u prevodu: cao svima bas mi je drago da vas citam tako slatke i azurne, a Nenadeeeeeee, sine, kad cemo mi da se vidimo...a samim tim i da sviramo???)

 

videla sam negde u gradu grafit PJ pa sam se bas obradovala...sad me inspirisao da se posle ko zna koliko opet okacim na net...

 

I znaci posto je bUsh pobedio nista od te njihove kampanje nije ispalo....?

kakav je trash da PJ ide kao "predgrupa" ne?!

Mada ako budu svirali sa remom ja zanam ko ce biti u 1. redu (BIIIIGGGG smile)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wb aske!!! nemoj vise da 'zapustas' pj stranice tako dugo, mozda i pocne nesto da se desava icon_smile.gif

ma neko siri dezinformacije! kakva crna predgrupa.... to neobavjesteni izvori... icon_evil.gif

 

e, cini mi se da ima sve vise klinaca koji se ne pale samo na nirvanu, nego i na pj....ili samo na pj icon_smile.gif vidio je i nenad lika koji po etfu seta majicu pearl jam-a (sa jeff-ovim frikom), koja usput moze da se nabavi u felix-u (kao i AIC-dirt sunce i SG-badmotorfinger-ona koju je mike nosio- majice, po 500 din) - valja se snabdijeti za skorasnji cert! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Likova (uglavnom devojaka) sa majcama Nirvane nikad dosta...

 

 

Volim slusati ovaj band mada ga nikad ga nisam nesto mnogo zgotivio a i ne znam skoro nista o tekstovima, mislim volim slusati Pearl Jam (posebno Alive, jes' da je svi zivi vole), ali su ih Alice In Chains sve zajedno sa Nirvanom sjebali sa "Would?"...

 

Od te 4-orke, prvi su mi AIC pa Pear Jam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

October 28, 2003, Louis Warschaw Prostate Cancer Center at Cedars-Sinai Benefit, Santa Barbara Bowl; Santa Barbara, California

 

Acoustic Set: I Believe In Miracles [by the Ramones], Nothing As It Seems, Immortality, Fatal, Thumbing My Way, Small Town, Man Of The Hour, Nothingman, Crazy Mary, Last Kiss, 25 Minutes To Go with guest Lyle Workman

Electric Set: Love Boat Captain, Black, In My Tree with guest Jack Irons, Hail Hail with guest Jack Irons, Save You

1st encore: Soon Forget with Jack Johnson on guitar and Eddie on uke, Better Man/(I Wanna Be Your Boyfriend) with Jack Johnson, Can't Change Me [by Chris Cornell](Chris Cornell solo acoustic), Like A Stone [by Audioslave](Chris Cornell solo acoustic), Hunger Strike (Temple of the Dog reunion), Reach Down (Temple of the Dog reunion)2nd encore: Daytime Dilemma [by the Ramones] with guest John Frusciante, I Believe in Miracles with guest John Frusciante

3rd encore: So You Want to Be a Rock & Roll Star [by The Byrds] (w/ all guests)

 

 

 

wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Likova (uglavnom devojaka) sa majcama Nirvane nikad dosta...

 

 

Volim slusati ovaj band mada ga nikad ga nisam nesto mnogo zgotivio a i ne znam skoro nista o tekstovima, mislim volim slusati Pearl Jam (posebno Alive, jes' da je svi zivi vole), ali su ih Alice In Chains sve zajedno sa Nirvanom sjebali sa "Would?"...

 

Od te 4-orke, prvi su mi AIC pa Pear Jam...

chetvorke ? pa spomenuo si samo aic pj i nirvanu ? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej koliko nisam bio na ovom topicu

pa di ste pjovci?? tanja, nenade, pearlgirl, svi zivi i zdravi? icon_rockdevil.gif

dobro jesu vec objavili te datume za jednu dobru slavensku turneju? biggrin.gif

eto, ja znam da jos mrdam pivopije.gif

 

od vijesti nista nama interesantno zaista....ni t od turneje bilo kakve, a kamoli slovernske

najfriskije je greatest hits album koji je izasao 16-og valjda (da se malo epic okoristi, nije im dosta bilo proteklih 12 i vise godina icon_rolleyes.gif )

 

rearviewmirror (greatest hits 2001-2003)

remixovane verzije: black,alive,once

 

Disc 1:

 

Once

Alive

Even Flow

Jeremy

State Of Love And Trust

Animal

Go

Dissident

Rearviewmirror

Spin The Black Circle

Corduroy

Not For You

I Got S**t

Hail, Hail

Do The Evolution

Save You

Disc 2:

 

Black

Breath

Daughter

Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town

Immortality

Better Man

Nothingman

Who You Are

Off He Goes

Given To Fly

Wishlist

Last Kiss

Nothing As It Seems

Light Years

I Am Mine

Man Of The Hour

Yellow Ledbetter

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, ja znam da jos mrdam pivopije.gif

 

od vijesti nista nama interesantno zaista....ni t od turneje bilo kakve, a kamoli slovernske

najfriskije je greatest hits album koji je izasao 16-og valjda (da se malo epic okoristi, nije im dosta bilo proteklih 12 i vise godina rolleyes.gif )

 

rearviewmirror (greatest hits 2001-2003)

remixovane verzije: black,alive,once

 

Disc 1:

 

Once

Alive

Even Flow

Jeremy

State Of Love And Trust

Animal

Go

Dissident

Rearviewmirror

Spin The Black Circle

Corduroy

Not For You

I Got S**t

Hail, Hail

Do The Evolution

Save You

Disc 2:

 

Black

Breath

Daughter

Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town

Immortality

Better Man

Nothingman

Who You Are

Off He Goes

Given To Fly

Wishlist

Last Kiss

Nothing As It Seems

Light Years

I Am Mine

Man Of The Hour

Yellow Ledbetter

samo sam cekao kad ce izdat greatest hits wallbash.gif

 

pa ko ce im to kupit, pj su takav bend da ekipa koja ih slusa ne kupuje greatest hits jer vec ima sve albume, specijalna izdanja, bootlege, zakrpe, postere, case, salice, special ten loptu, trzalice, palice, stoneov karijes i eddijeve trepavice, uredno zapakirano u celofanu i spremljeno na sigurnih +4 stupnjeva celzijevih u special pj frizideru

 

jebote

 

 

 

btw samo ti mrdaj icon_mrgreen.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e pa znamo...izasao novi rumor pit na synergy-ju...

sve je to fino...dok ne objave datume, ne radujem se...

 

e ljudi, ne znam da li znate, ali www.grungefm.com !!!! kad i green river pustaju!! stream je na 32k ali zato nema prekida na miojoj ionako jadnoj vezi,, tako da uzivajte! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavih konacno "Lost Dogs". A da, imam i kompletan TempleOfTheDog, dok je Eddie pevao prateci vokal Chrisu Cornellu! Verovatno cu da re-okupim svoj bend Concrete Donkey, pa cete moci da cujete dobar Jam, npr. Blood, RearViewMirror, State of Love&Trust, Long Road, kao i Hunger Strike i Reach Down od ToTD-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno cu da re-okupim svoj bend Concrete Donkey, pa cete moci da cujete dobar Jam, npr. Blood, RearViewMirror, State of Love&Trust, Long Road, kao i HUNGER STRIKE i REACH DOWN od ToTD-a!

A ko ce da nam peva Hunger Strike?!!? Mislish da bi ja mogao da vrishtim tercu Milanu? Btw da li nam Milan josh uvek ("josh uvek" - doshao je samo na jednu probu ako me secanje ne vara) peva? Mislim - cool mozemo i da se ne oslanjamo na vokale toliko, ali nekako mi je najcool TotD verzija HS-a... Shto se ovog ostaloga tice, znash da bi ja i dushu dao da se ponovo okupimo... A prodao bi i tvoju da jednom pred publikom ozezemo i Reach Down... znash da i ja nevidjeno otkidam na tu pesmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzoni je, vidim, rechit ko i uvek...

Dodjite svi vi Jam-ovci 15. januara u Marshal (kafic sedam koraka levo od felixa... dole u sremskoj) Ja i Johnntra sviramo... Dve akustare, pevac sa dairama, svi na barskim stolicama, pivo 70 kinti 0,5 MB u staklencu... Bice svega... Reach Down, Imortality, Black, Black Hole Sun, Porch, Dissident, Not For You,... 25 pesama sveukupno, mada se tu racuna i nirvana i par pesama iznenadjenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O-ho-ho..sympa!!!!

Mogli biste da ubacite i Long Gone Day - Em, D a za ref C# i C (ili C i B, ne secam se tacno...)

icon_smile.gif

 

E, ako nema ko ce da peva Hunger Strike, hocemo Nenad i ja (Jel' da Nenade?!?!!?) icon_wink.gif

 

Dakle...15.01....cool!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...