Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

O-ho-ho..sympa!!!!

Mogli biste da ubacite i Long Gone Day - Em, D a za ref C# i C (ili C i B, ne secam se tacno...)

icon_smile.gif

 

E, ako nema ko ce da peva Hunger Strike, hocemo Nenad i ja (Jel' da Nenade?!?!!?) icon_wink.gif

 

Dakle...15.01....cool!

JEBOTE, cija je originalno "Long Gone Day"?

NAJJACA STVAR KOJU SAM CUO A DA JE C.Conell peva!

Jel' ta stvar ima refren: "And I'm left

Behind

The words are never fine (???)"... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, sad se setih...moze i MLB "Man of golden words" a i "Fell on black days" bas su u akust fazonu. Ja vam dam akorde...a mogu i da vam odsviram... icon_wink.gif

I's a deal, i's a steal, i's a job of the fucking century!

Davaj prvo akorde, a ako budemo naishli na poteshkoce, zvacemo te da nam svirash :biggrin.gif::

 

Btw, ne bi nas bash ubilo i da meni i Johnntri poshaljete kordove svih PJ pesama koje imate na pp... posebno Footsteps, jer iako smo je skinuli, ocemo da proverimo kolko dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tebi je kao neshto smesno? A?!!? Nemoj da moja noga nasmeje tvoju bulju znash! Da si se nacrtao ispred sunca u osam da raspravimo mi o ovome (buduci da je sunce zatvoreno zbog novogodishnjih praznika, moze i ispred dzakarte)

I da, kucao sam na brzaka i omashio pesmu (nije Daughter nego Footsteps) ali to nije razlog da mi se smejesh... shmrc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shmrcne tvoja bulja moje Caterpillarke, znash... e bre Spartanac (tokom prvih god... itd.)

 

Svirka ne da je polu ozbiljna nego je ozbiljna, a imah i druga (ne)alkoholna pica, pa ti dodji i lepo se privedi... tolko o tome...

 

 

btw HAPPY F***ING NEW YEAR!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna Nova Godina ljudi! pivopije.gif

 

svirka?? ko je rekao svirka? icon_mrgreen.gif ako ima nesto i poluozbiljno, u publici sam icon_mrgreen.gif ...jest' da je bruka dati 70 dindzi za mb mad.gif , to jedino ako se dzaba dijeli, moze se pit

Pola litre MB-a! Jebem ti Brtchu, da ti jebem Brtchu, mora on da svima odma' isprica istinu, i onda ne mozemo da profitiramo na lazima! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaa.... Moja grshka, to je ustvari 0,3... vidish nisam ni primetio da sam omashio kolicinu...

OK - kad bude pocela svirka, mi sedamo za shank, pa cemo da vam kazemo sve cene pica i onda vi ostavitepare tu na pultu i nadate se da ce pice da vam dodje negde u toku veceri... mislim da je tako nakracionalnije postupiti i da je to, uopshte najbolje za sve...

Dzoni, budalo jedna, jebala i moja noga tvoju bulju, znash?

 

 

 

P.S. Pearl Jam je cool (cisto da ne bude offtopic...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa GDE STE JAMMOVCI!

 

Konacno sam kuci, i uz normalnu konekciju.

 

 

Prvo, VEEEEEEIKI POZDRAV ZA NASU BLONDIE; koja se otisnula preko velike vode u potrazi za zivotom. Kako si mi draga? Ma verujem ja u tebe, uspes ti u svemu sto naumis! I kao sto ti onda rekoh-ne okreci se sine.... icon_smile.gif Ljubim te!

 

A sad moji Jammovci!

 

Bas fino ovo X-mas okupljanje-svi su tu, cak se i Neven pojavio! Doduse, fali nam Arsen, al ucicu i njemu ja u trag.

 

Ta svirka ne zvuci lose; momci ako treba logisticka podrska, tu sam. Mogli bi da pridruzite jos par stvari za akusticni set, pre svega Daughter-sigurno njihovu najefektniju akusticnu pesmu. Oceans, Light Years, All Or None...zasto ne i Soon Forget i Can't Keep, moze fino da zvuci i na gitari. A tek Low Light, In Hiding.... uf! Volim ovaj PJ, gro stvari moze na akustici sjajno da zvuci.

 

Ivana,izvini-poslednjih mesec ni sam ne znam gde sam, javljam se pred tu svirku, iako ne znam da li cu biti zbog ispita.

 

Tanja-moramo malo jammovati, sure. Al tek krajem januara najranije.

 

Ljudi, srecni praznici, lepo se naodmarajte, nakrkajte, slusajte omiljenu muziku sa najdrazim ljudima...

 

Ja cu narednih 4-5 dana biti pristupan internetu ( i vice-versa icon_smile.gif ),tako da, cujemo se....

 

Dea-mrazovsko-pearl-jamovski pozdrav od Nenada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta svirka ne zvuci lose; momci ako treba logisticka podrska, tu sam. Mogli bi da pridruzite jos par stvari za akusticni set, pre svega Daughter-sigurno njihovu najefektniju akusticnu pesmu. Oceans, Light Years, All Or None...zasto ne i Soon Forget i Can't Keep, moze fino da zvuci i na gitari. A tek Low Light, In Hiding.... uf! Volim ovaj PJ, gro stvari moze na akustici sjajno da zvuci.

Ima tu gro' stvari koje mozes da obradis; ne zaboravi LowLight, ili Off He Goes, ili Indifference, ili Alone, Fatal, masters Of War, Long Road, I Got Shit, Breath, Last Exit, Nothingman, No Way...itd!

 

Ali mi ne bi da preteramo sa Jamom! Gurnucemo vam pod nos i par nasih stvari, cisto da vidite kaki smo... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Pearl Jam je XXXTRA!!!!!!!!! pivopije.gif

 

Samo imam molbu: CLAN #5162 DA SE IZBACI SA SAJTA ILI UBIJE! pivopije.gif

ODMASADAODMA!!! mrred.gif

Potpuno se slazem! On ustvari i nevoli Perl Jam... trebao sam tri dana da ga nagovaram da bi uopshte poslushao fatal, a da ne pricam o imortality...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ako cemo po hamurabiju - evo ti Hamurabi!!!

zakon br 472: Ako se neki uhvati u tome da proziva Pearl Jam (ili fanove istog) da se ovaj koji je prozivao onog osmudi i bije sa sto shtapova. Ako je tokom tog prozivanja govorio neshto protiv domara, tetkica, priestova ili mastera, ili naravno Brtche - da se uzida, posle pet dana da se izzida i ako je josh ziv, da se bije sa josh sto shtapova ili koliko god ih je potrebno da se ubije.

 

 

P.S. Mislim da bi mogli i Fatal da ubacimo u repertoar?

Edited by Brtcha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok su... ali nisam bas nesto lud za njima... najgori su od te cuvene sijetl cetvorke (Nirvana, Soundgarden, Alice In Chains i oni).... a preziveli samo oni.... jebiga

 

citiracu Beavis-a "Eddie Vedder is a wussy" (ili tako nekako

Sada se vec ozbiljno zajebavas! Ne vrujem koliko si cuo od Jama, ali nisi dovoljno cim tako razmisljas!

Necemo da pricamo o tome, PJ je muzika za sebe, nikakav Grunge, Metal ili sl. To je jednostavno Eddie Vedder i ekipa, i covek je sve, ali ne wussy! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...