Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Ovako, posto imam veliki broj PJ koncerata,svakom ko mi posalje PM narezacu ih dzabe.Koncerti su mpg. formatu tako da se mogu pustiti preko svakog plejera.U sustini najbolje koncerte od PJ imam na dvd-u ali dok ne nabavim dvd rezac necu moci da ih rezem.Studiram u Bg-u ali narednih meseci sam kod kuce,znaci necu biti u Bg-u tako da mogu jedino da ih posaljem postom.

Koga zanima neka mi posalje svoje ime i adresu na pm.

Ovo su koncerti koje cu trenutno ponuditi:

 

1. 08-23-91 Mural Amphitheater: Seattle, WA -na 1 cd

 

Tracks: Once, State of Love and Trust, Even Flow, (Outshined)/Garden, Alive, Black, Deep, Why Go, Porch, Breath

Ovo je svirka pre neko sto je izasao Ten.

 

2. Pearl Jam-MMM History -1 cd

Emisija o Pearl Jam-u.Njihovi brojni intervjui iz 91,2,3,4,8,2003.

Mnogo zanimljivih stvari i prica.Obavezno sa svakog pj fana.

 

3. 07-09-95 - 2 cd

Marcus Amphitheater: Milwaukee, WI

 

 

Tracks: Act of Love, Go, Last Exit, Spin the Black Circle, Tremor Christ, Corduroy, Not For You, Why Go, Jeremy (stopped), Deep, Daughter/(ABITW), Jeremy (slow version), Rearviewmirror, Elderly Woman, Lukin, Animal, Dissident, Even Flow, Black, Alive, Blood, (Star Boy)/(Little Wing)/(Maggot Brain), Better Man, Porch

 

Zanimljiv koncert.Sviraju stvar od Jimi Hendrix-a, kao i izmenjenu verziju Jeremy.

 

4. 08-29-92 Alpine Valley Amphitheater: East Troy, WI [Lollapalooza] - 1 cd

 

Tracks: Why Go, Deep, Jeremy, Even Flow, Black, Alive, Porch, Baba O'Riley

Odlicna svirka

 

Ova 3 koncerta su snimana iz publike,znaci nisu proshot, za razliku emisije o pj.

E sada ko zeli koncerte moze mi poslati prazne cd-ove na moju adresu koju cu ja dati preko pm,ili jos bolje ja cu narezati na mojim cd-ovim i poslati onome koga zanima a taj treba samo da plati postarinu + 30 din. po cd-u(zavisi koliko uzme),jer sam ja rezao na mojim cd-ovim,tako da nemam nikakav profit.Cilj svega ovoga je deljenje pj materijala medju fanovima a ne prodaja.

Koga zanima neka se javi.Ova ponuda vazi narednih 10 dana jer posle toga cu biti zauzet.Kada ponovo budem bio slobodan ja cu ponuditi nesto novo.

SPREAD THE JAM

Juce su mi stigli koncerti!

biggreens.gif

Neiscrpno se zahvaljujem!

Ko je iz BG-a neka prosledi poruku meni na PP pa cu ja da rezem dalje da ne placate postarinu .... nema poente ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce su mi stigli koncerti!

biggreens.gif

Neiscrpno se zahvaljujem!

Ko je iz BG-a neka prosledi poruku meni na PP pa cu ja da rezem dalje da ne placate postarinu .... nema poente ...

Cool! Moze!!!

Ustvari, bolje javi Dzonntri na PM da ih pokupi, pa da mogu da ih prerezem...

 

A shto se tice onih DVD-ova, imam dvd rezac, tako da bi mogli neshto i s time da iskombinujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas su cakani biggrin.gif

 

i hvala ti za ovaj link, nisam ranije posjecivala, super je site i forum, novi rudnik za istrazivanje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten je album sa najvise MTV hitova..ten je album sa najvise hitova za sire narodne mase... za hard-core fana to nije bitno...svi albumi pja su sa najvise hitova... albumi pj-a su kao djeca ebote, ne mozes reci da ke neki bolji ili da neki volis vise od drugog generalno..mozda u pojedinim periodima zivota ili trenucima ili...

a damn samo da dodju sto prije!!!!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

ja sam skromna djevojcica, ali ipak da se pohvalim - od prije par dana sam clan ten cluba icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja se nadam da cu moci da uzmem bolja mjesto preko ten cluba, raspituejm se na forumima ovih dana u vezi s tim...u usa to funkcionise 100% ali za evropu nisam jos sigurna...mada bilo bi nepravedno da nije tako

 

najbolja mjesta - mozda. jer karte se rasporedjuju prema seniority pravilu, tj. clanovi koji su se ranije uclanili dobijaju bolja mjesta ...a posto smo mi posljednji, dobicemo vjerovatno najgore od najboljeg (ako dobijemo), ali bolje nego bez ten cluba sigurno...

doduse, mozda u evropi to zaista znaci najbolja mjesta, jer ima puuuuno manje clanova nego u usa (cini mi se da sam ranije citala da ima mozda oko hiljadu u poljskoj i engleskoj i nekoliko stotina u portugalu, spaniji, islandu....)

 

johnntra - ma prave oni svirke gdje god ih zovnu, tj gdje imaju najvise fanova

(mislim da su portugal i poljska i italija pj meke u evropi)

ove godine bi trebalo po prvi put da sviraju i juznu ameriku

pa bili su u sloveniji 2000te...vjerujem da bi dosli i ovdje da ima ko da im dodje na cert

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Evropi ima dosta pj fanova...ne moraju svi biti uclanjeni u ten club jel:)....elem kada si se uclanila u ten club? jel planiras da putujes negde da gledas pj pa se interesujes oko karata:)...tesko da ce oni doci ovde...ne zato sto ne bi ljudi dosli (smatram da bi bilo dosta dobro interesovanje) vec zato sto,plasim se,nema ko da ih dovede....ali ove godine ako budu imali euro turneju na balkanu sigurno ih necu propustiti.Pearl_girl jel se ceka christmas singlica a?icon_smile.gif heh super da ima ovakvih zenskih fanova...mislio sam da sam jedini i najveci a muskoga roda:))

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Evropi ima dosta pj fanova...ne moraju svi biti uclanjeni u ten club jel:)....elem kada si se uclanila u ten club? jel planiras da putujes negde da gledas pj pa se interesujes oko karata:)...tesko da ce oni doci ovde...ne zato sto ne bi ljudi dosli (smatram da bi bilo dosta dobro interesovanje) vec zato sto,plasim se,nema ko da ih dovede....ali ove godine ako budu imali euro turneju na balkanu sigurno ih necu propustiti.Pearl_girl jel se ceka christmas singlica a?icon_smile.gif heh super da ima ovakvih zenskih fanova...mislio sam da sam jedini i najveci a muskoga roda:))

ccitaj malo pazljivije postove, icon_wink.gif nisam rekla da nemaju puno fanova u evropi nego da ten club ima znacajno manje clanova u evropi nego u americi ... iz logicnih razloga... a kako to znam? pa iz rumor pita, naravno, Q&A ...nisam mogla bas da ceprkam da nadjem tacne podatke

 

uclanila sam se prijeeee 5 dana otprilike, xmas single, naravno, necu dobiti, jer je deadline bio 19. januar ili decembar, ne sjecam se...htjela sam da saljem snail mailom clanarinu negdje u novembru ali je bilo preskupo, a sad je brat nabavio karticu i eto meni srece... uclanila sam se nadajuci se da mogu dobiti bolje karte za cert, naravno ( a ni ostale stvari koje dobijes - xmas single na vinilu sljedece god njam njam icon_mrgreen.gif ,newsletters nisu za baciti - valjda ce mi uskoro doci neki sticker, clanska karta i tako to za dobrodoslicu)...planiram da idem na najblizi show, pa makar ne obedovala mjesec dana, ma gdje on bio (npr. italija bi bila sasvim cool ako nista blize)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...