Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

heh svidja mi se ovaj tvoj entuzijazam:)...elem xmas single ce ti stici sledece godine tek....evo ja sam dobio danas newsletter i super je...cekam i singl....nalepnicama se nesto i ne nadam previse ali mozda se neka nadje zajedno sa plocom:)..da,stici ce ti i clanska karta....elem evo informacije jedne iz newsletter-a to je da se na novom albumu ocekuje dosta pesama,kazu da ih imaju oko 20 uradjenih ali da se neke jos doderuju i sredjuju..takodje se sigurno planira evropska turneja ove godine na leto,zvancino je potvrdjeno:)

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijepimo se kao muve na...

ja prije 10 dana postala pearl jam fan, a prije 5 clan ten cluba, sta da ti pricam wallbash.gif

 

zombie, da ne prodajes neki xmas vinil? 100 evra po komadu a sta kazes? icon_mrgreen.gif

ozbiljno, od kad si clan ten club-a? imas li neke singlove od ranije? od prosle god npr sa reach down?

Edited by pearLgirL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stone rekao na nekoj radio stanici da su u studiu i da bi album trebao da bude gotov otprilike do kraja leta.

 

Sto se tice toga sa horom:

The Ten Club is releasing a very special limited edition CD, titled "The Molo Sessions," featuring Ed singing with the Walmer High School choir from South Africa. The CD will have a number of tracks of the choir and a few tracks with Ed and the choir together. "The Molo Sessions"

Sales will benefit Molo Care, a Seattle non-profit that raises money for schools in Port Elizabeth, South Africa.

 

01. Long Road

02. Love Boat Captain

03. Mandela Siyakuthanda

04. Emarabini

05. Theledi

06. Nombayi

07. Ootsotsi Base Benoni

08. Betterman

09. Iyelele

10. Sana Iwami

11. Nora

12. Jabula Ntliziyo Yam

13. Izintombi Ezilishumi

14. Nkosi Sikelel' iAfrika (South African National Anthem)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ove ili sledece godine necu ponovo propustiti PJ koncert u Evropi kao 2000-te,zbog nekih glupih obaveza.Voleo bih da ih vidim u Italiji(Milanu),jer su tamo njihove svirke uvek posebne.

 

Zanima me da li su svi zaintresovani dobili PJ koncerte i ima li nekih komentara

Edited by Habit

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovo su koncerti koje cu trenutno ponuditi:

 

1. 08-23-91 Mural Amphitheater: Seattle, WA -na 1 cd

 

Tracks: Once, State of Love and Trust, Even Flow, (Outshined)/Garden, Alive, Black, Deep, Why Go, Porch, Breath

Ovo je svirka pre neko sto je izasao Ten.

 

2. Pearl Jam-MMM History -1 cd

Emisija o Pearl Jam-u.Njihovi brojni intervjui iz 91,2,3,4,8,2003.

Mnogo zanimljivih stvari i prica.Obavezno sa svakog pj fana.

 

3. 07-09-95 - 2 cd

Marcus Amphitheater: Milwaukee, WI

 

 

Tracks: Act of Love, Go, Last Exit, Spin the Black Circle, Tremor Christ, Corduroy, Not For You, Why Go, Jeremy (stopped), Deep, Daughter/(ABITW), Jeremy (slow version), Rearviewmirror, Elderly Woman, Lukin, Animal, Dissident, Even Flow, Black, Alive, Blood, (Star Boy)/(Little Wing)/(Maggot Brain), Better Man, Porch

 

Zanimljiv koncert.Sviraju stvar od Jimi Hendrix-a, kao i izmenjenu verziju Jeremy.

 

4. 08-29-92 Alpine Valley Amphitheater: East Troy, WI [Lollapalooza] - 1 cd

 

Tracks: Why Go, Deep, Jeremy, Even Flow, Black, Alive, Porch, Baba O'Riley

Odlicna svirka

 

Pogledaj 2 stranice nazad i naci ces moj post sa koncertima koje sam ponudio.Videces kome sam dao i trazi od njega da ti nareze.Nisam iz Italije,odavde sam,ali bih zapalio tamo i odgledao njihov koncert,najvise zbog toga sto u Italiji imaju odlicne fanove i bila bi odlicna atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

habit, ja sam zainteresovana za certe...kontaktirala sam IRU ali ona ima ispite valjda...dogovorile smo se pocetkom marta cini mi se, ali ako neko ima visak slobodnog vremena ovih dana, moze i meni da nareze ovih 4-5 diskova...

ja dolazim u bg vec za 3-4 dana... naravno, donosim prazne diskove ili rezem nesto od materijala koji imam (a nemam nista posebno impresivno, saljem spisak po zelji)

 

 

zombie: ne primjecujes da se malo salim? icon_wink.gif ja sam od preko drine...

 

habit: da, i ja mislim da je nama odavde najbolja solucija italija, najbliza a najludji fanovi, i tu sigurno dolaze... ne vjerujem da ce opet u sloveniju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest breath_and_a_scream

Ej Habit...poslao sam ti PP.....ajde molim te odgovori mi ili na moj pp ili na mail koji sam ti poslao...hitno mi je zato te malo pozurujem...pozdrav i hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

habit: da, i ja mislim da je nama odavde najbolja solucija italija, najbliza a najludji fanovi, i tu sigurno dolaze... ne vjerujem da ce opet u sloveniju...

Da,pravac Italija ako ne bude nista od Slovenije ili Budimpeste.Ali mislim da je moguce da ponovo sviraju u Sloveniji,jer mi je jedan lik koji je bio tamo na konceru pricao da je svirka bila odlicna,i da je PJ bio veoma zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,pravac Italija ako ne bude nista od Slovenije ili Budimpeste.Ali mislim da je moguce da ponovo sviraju u Sloveniji,jer mi je jedan lik koji je bio tamo na konceru pricao da je svirka bila odlicna,i da je PJ bio veoma zadovoljan.

cula sam bootleg, kool je atmosfera,vjerovatno zato sto je pola fanova doslo iz italije icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Vs-a sam prestao da pratim rad benda jer mi se nije svideo Vitalogy. Mozda je bolje sto su presli u ilegalu i sklonili se s MTV a , jer bi u suprotnom zavrsili kao Soundgarden u najbolju ruku, ili ne daj boze ko Kurta i Layne. Slabo mi se svidjaju zadnji radovi , jer je seatle fenomen odavno nestao, ali cenim i postujem mudrost ljudi iz benda koji su provalili kuda ih moze odvesti onolika kolicina slave i medijskog prisustva.

 

Bend za respect, sigurno medju najvaznijih 5 u 90im godinama proslog veka !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...