Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Ciaos svima!

 

uh, bas dugo nisam bila ovde, ali desila mi se jedna sympa stvar pa sam bas htela da vam kazem o tome.

Ja sam trenutno u Bejrutu na malo duzem boravku, i u principu grad je fenserica, jako je skup i najvise ima tehno klubova. Pre neki dan smo proslavljali drugaricin rodjendan i bili smo u jednom od tih klubova, ali smo brzo i otisli, posto je STVARNO odvratno...u neposrednoj blizini smo culi gitau i perkusije iz jednog kafica i naravno, odmah se uputili samo, a kad tamo decko neki svira PJ - Black!!!

I kad smo se bacili u trans najstranije...a posle toga AIC Nuthsell, a posle toga STP...

Kad malo posle toga ispostavlja se da je DECKO IZ BEOGRADA!!! Zove se Bojan ali zivi U Bejrutu vec jako dugo. Ima bend i uglavnom sviraju Seattle zvuk. Juce smo im bili na probi - eto zvucalo je bas lepo...pear jam za sva vremena...

Imaju svirku sledece nedelje i tako...

 

Inace bas je bilo dosta ljudi u tom kaficu koji su pevali te pesme koje su ovi svirali...

Hit!!

Global world...

Odjavljujem se! POzdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko mozda ima snimak koncerta Doorsa na kojem je Eddy pevao? Dakle ubila bih za taj snimak...

Prilika da postanes ubojica za punih 18 minuta snimka ti se smeshi. icon_mrgreen.gif

Smeshi ti se i ochajan snimak, ali ipak je gledljivo. Male je rezolucije dobro je da se gleda u manjem prozoru. Ako neko ima zaista dobar snimak bilo bi super da javi.

 

3 pesme su u pitanju i mislim da je to ceo mini gig jer ih pre prve najavljuju, a na kraju pozdravljaju masu (koja sedi za stolovima i pije champagne icon_smile.gif

 

1.Roadhouse Blues

2.Break on Through

3.Light My Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je u 'vs' fazonu...kako mike tvrdi ,ali to je vec stara informacija....a sudeci prema ovim pjesmicama koje kruze- 'crapshoot' i 'worldwide suicide', bice ragy u svakom slucaju biggrin.gif

PEARL Rumor: The new Pearl Jam album will be released October 3, 2005 per record stores in Canada, UK, and Australia.

JAM Fact: False

.ali i dajle se suska o oktobru...

 

metalbeer: bili bi najbolje da svima narezes po komad... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Worldwide Suicide nije njihova pesma.tu su stvar neki likovi nabudzili i plasirali za 1 april na netu kao stvar od PJ-a.

hmmm..koliko se secam mislim da je bas Mike u nekom intervju medju nazivima pesama kao jednu od novih numera naveo i "worldwide suicide"

eh da btw. creepshot razbija koliko je dobra stvar

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...