Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

smile.gifsmile.gifsmile.gif Eh,ekvivalentu....Pa,cover,bas sam na nekom forumu citao kako neki pametnjakovic (koji inace slusa PJ) pljuje po PJ coverima. Meni se svidja YIELD, voleo bih takve tapete(ako se secas, nekad su bile popularne te foto.....color.....tako nesto,tapete),ono kao,bestragija i autoput....TEN je Ok takodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se iz Dissidenta masu svidja onaj dio teksta kad kaze "Escape is never the safest path"... Ja se sa VS-a u zadnje vreme primam na pjesmu "elderly woman....."....

Isto ima odlican tekst (a koja pjesma nema smile.gif)

Od omota najjaci mi je Yield ipak, VS mi se svidja, a mozda bi mi se jos vise svidjao kad bi znao sta ona ovca predstavlja (nije valjda da su mislili na ljude, i kako im izvlace pare smile.gifsmile.gif)

Za moderatora se ne brinite, imam vezu smile.gif (pozdrav Maxi :wink:)....

Kod omota Ten-a mi se svidja, sto kad se rasklopi dobije se kao poster njih svih zajedno......

A sto se tice Release, i mene zanima......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo da se skupimo negde i da pevamo PJ...samo ja to necu moci u narednih mesec dana...ja zaista zelim da upisem narednu godinu...

 

Nisam bas pratila ovu vasu pricu...ali..htedoh reci..nema problema ako sam ja zaduzena za Vitalogy i No Code...mogu da donesem i Binaural.

 

Inace Release je snimljena vrlo spontano i neocekivano. Snimili su Stona kako se ustimava edi je za pola sata napisao text, tako da je to pesma koju su najbrze napravili...

Inace jako mi se dopada nacin na koji oni rade kad su na probama...Ne znam da li ste gledali dokumentarac o njihovim probama za Yield...ali stvarno su konstruktivni

 

meni se cover Vitalogy-ja veoma dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...