Jump to content

Mudvayne


Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koje djubre...

Sta ispade od onako odlicnog benda... ovo je jezivo.

U ovim gay pesmama vokalne deonice imaju potpuno iste melodije ko ove sa prethodnih albuma. Tuga.

Ali solo... :)

nije nista drugachije od poslednjeg albuma.

 

 

ne vidim u chemu frka tolka.

 

bend je odavno prestao biti ono sto je bio sa LD-em,

 

a i svi znamo da vishe nikad netje biti takvi

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije nista drugachije od poslednjeg albuma.

 

 

ne vidim u chemu frka tolka.

 

bend je odavno prestao biti ono sto je bio sa LD-em,

 

a i svi znamo da vishe nikad netje biti takvi

 

posle LD-a je manje vise sve sranje

al ne slazem se da je istog kvaliteta

iz albuma u album su pravili sve goru muziku

ja nisam cuo vece sranje od ovoga, jebiga

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Worlds So Cold najbolja Mudvayne pesma XD hahahaha.

 

Uglavnom jedini album koji mi se dopada od njih je LD 50 ali The End of All Things to Come je kolko tolko dobar album , dok vec onaj sledeci je smeshan a dalje sam prestao da pratim Mudvayne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, ja sam se registrovao odje samo da bih vam rekao da mnogo serete... Ako hocete bend koji se ni malo ne menja idite slusajte mejdene koji izdaju isti album od 1983-ce i samo menjaju cover... ili slusajte metalikin unforgiven 28 ("oh are you unforgiven as well as 27 others before you")...

 

Drugi i treci album nisu LD50 i ne treba da budu... kome nedostaje LD50 nek si pusti LD50... mozda su samo drugaciji, mozda su i gori od LD50 ali nikako nisu losi... tako da fak of  :evotigana:

 

I ako niko od vas ne ocekuje nista od novog albuma sto gubite vreme postujuci na ovoj temi, pa da bar ima neko da kaze nesto novo nego svako ponavlja isto sto i onaj pre njega... tako da opet FAK OF BRE  :evotigana:

 

 

 

i nesto mi se cini da cu da popijem  :pivopije: neki ban nakon ovoga  :D

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, ja sam se registrovao odje samo da bih vam rekao da mnogo serete... Ako hocete bend koji se ni malo ne menja idite slusajte mejdene koji izdaju isti album od 1983-ce i samo menjaju cover... ili slusajte metalikin unforgiven 28 ("oh are you unforgiven as well as 27 others before you")...

 

Drugi i treci album nisu LD50 i ne treba da budu... kome nedostaje LD50 nek si pusti LD50... mozda su samo drugaciji, mozda su i gori od LD50 ali nikako nisu losi... tako da fak of  :evotigana:

 

I ako niko od vas ne ocekuje nista od novog albuma sto gubite vreme postujuci na ovoj temi, pa da bar ima neko da kaze nesto novo nego svako ponavlja isto sto i onaj pre njega... tako da opet FAK OF BRE  :evotigana:

 

 

 

i nesto mi se cini da cu da popijem  :pivopije: neki ban nakon ovoga  :D

 

 

Koliko ti nemas pojma o Maiden-ima ti nisi izgleda ni svestan toga...!

 

Iron Maiden,Killers 1

 

TNOTB,Piece Of Mind,Powerslave 2

 

Somewhere In Time,SSOASS 3

 

No Prayer For The Dying,Fear OF The Dark 4

 

The X Factor,Virtual XI 6

 

Brave New World 7

 

Dance Of Deat,AMOLAD 8

 

???????

E sad lepo uzmi i odvali zasto sam ovako sve lepo napisao...uzmi pa preslusaj tim redosledom ako vec lupas tako o necemu, da znas za ubuduce kako da lupas...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, ja sam se registrovao odje samo da bih vam rekao da mnogo serete... Ako hocete bend koji se ni malo ne menja idite slusajte mejdene koji izdaju isti album od 1983-ce i samo menjaju cover... ili slusajte metalikin unforgiven 28 ("oh are you unforgiven as well as 27 others before you")...

 

Drugi i treci album nisu LD50 i ne treba da budu... kome nedostaje LD50 nek si pusti LD50... mozda su samo drugaciji, mozda su i gori od LD50 ali nikako nisu losi... tako da fak of  :evotigana:

 

I ako niko od vas ne ocekuje nista od novog albuma sto gubite vreme postujuci na ovoj temi, pa da bar ima neko da kaze nesto novo nego svako ponavlja isto sto i onaj pre njega... tako da opet FAK OF BRE  :evotigana:

 

 

 

i nesto mi se cini da cu da popijem  :pivopije: neki ban nakon ovoga  :D

 

pa ne zameram ja mudwayne to sto su menjali zvuk vec zato sto lose zvuce tako dobro na ostalim albumima.prvi album je dosta interesatan pomalo je kompleksan,ima malo funky bas,vokali su zanimljivi,vec od drugog albuma bend je krenuo da bude samo jos jedan komercijalni rok bend.ali slusam ja i ostale albume od njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dilejo

Prvo, niko nije trazio LD50 II - vec nesto tog ranga kvaliteta. Bilo bi super da izbace nesto neponovljivo kao sto je bio taj album, ali ocigledno da nisu u stanju da tako nesto i urade.

Drugo, nije svaka promena i evolucija benda pozitivna. Sigurno nisi pricao ovu pricu kada je Metallica izbacila StAnger :) isto vazi za Mudvayne, koji iz albuma u album tonu u sve gore sranje i monotoniju. Uskoro ce poceti da sviraju pop muziku. Eto ti tvoje promene (govana) pa se sit najedi.

Trece, ne prizivaj fanove Maidena ovde, molio bih te :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dilejo

Prvo, niko nije trazio LD50 II - vec nesto tog ranga kvaliteta. Bilo bi super da izbace nesto neponovljivo kao sto je bio taj album, ali ocigledno da nisu u stanju da tako nesto i urade.

Drugo, nije svaka promena i evolucija benda pozitivna. Sigurno nisi pricao ovu pricu kada je Metallica izbacila StAnger :) isto vazi za Mudvayne, koji iz albuma u album tonu u sve gore sranje i monotoniju. Uskoro ce poceti da sviraju pop muziku. Eto ti tvoje promene (govana) pa se sit najedi.

Trece, ne prizivaj fanove Maidena ovde, molio bih te :)

...pa mozda sam i pricao tu pricu jer je metallica izbacila shtanger bas da bi prekinula sa komercijalizacijom zbog koje je kritikovana od takvih nakon load, reload albuma... i napravila jedno ogromno sranje! daklem, bolje dobar malo komercijalniji album nego neponovljivo sranje... ponavljam, jeste njihova muzika komercijalizovana (citaj pokvarena ako ti drago) nakon prvog albuma ali je jos uvek daleko od lose ili od popa. a o cetvrtom albumu kad ga cujem...

 

 

a sto tebe brine sto prizivam fanove mejdena ovde, nece oni da napljuju mudvayne vise od njegovih sopstvenih fanova. ni fanovi ace lukasa i seke alexic ne bi toliko napljuvali mudvayne... u buduce cu ih samo cenzurisati, dakle mej**ni!

 

i trece, ne poznajes me dovoljno da bi mogao da procenis da sam dileja. ili ti je mozda dovoljno to sto branim mudvayne na topicu koji je njima posvecen (kako je to smelo, sram me bilo)? ako je tako bolje da pricam kako su dobri na nekom drugom topicu... na poruke ljudi koji me vredjaju (a ne poznaju me) ubuduce necu odgovarati...

 

pozzz...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pa mozda sam i pricao tu pricu jer je metallica izbacila shtanger bas da bi prekinula sa komercijalizacijom zbog koje je kritikovana od takvih nakon load, reload albuma... i napravila jedno ogromno sranje! daklem, bolje dobar malo komercijalniji album nego neponovljivo sranje... ponavljam, jeste njihova muzika komercijalizovana (citaj pokvarena ako ti drago) nakon prvog albuma ali je jos uvek daleko od lose ili od popa. a o cetvrtom albumu kad ga cujem...

 

 

a sto tebe brine sto prizivam fanove mejdena ovde, nece oni da napljuju mudvayne vise od njegovih sopstvenih fanova. ni fanovi ace lukasa i seke alexic ne bi toliko napljuvali mudvayne... u buduce cu ih samo cenzurisati, dakle mej**ni!

 

i trece, ne poznajes me dovoljno da bi mogao da procenis da sam dileja. ili ti je mozda dovoljno to sto branim mudvayne na topicu koji je njima posvecen (kako je to smelo, sram me bilo)? ako je tako bolje da pricam kako su dobri na nekom drugom topicu... na poruke ljudi koji me vredjaju (a ne poznaju me) ubuduce necu odgovarati...

 

pozzz...

 

 

Sta bre,Aca Lukas je zakon,nov album Lesce jebe mater,mnogo podseca na njegov prvi album Ponos i Laz,stvarno remek delo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

da li zna neko gde je moguce naci njihov nastup na ozzfestu 2001 godine (pretpostavljam da nisu mnogo svirali) po mogucstvu iscela i/ili malo bolji kvalitet nego sto se moze naci ovde

 

 

 

neverovatno mi je da za jedno od njihovih najboljih izvodjenja (po meni najbolje) ne moze da se nadje makar neki osrednji lii jadan TVRip a ja iskreno nigde nisam uspeo da nadjem nista... a odeljah prste trazeci...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...