Jump to content

Mudvayne


Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Meni su svi albumi mjera totalka, stari... Ne znam za vas, al eto, ne bih bas samo L.D. 50 uzdizao u nebo... Nekak me veze za moje prve korake u metalu taj album, al kasnije ostali... i onda ovo danas...

Dakle, skinuo ga ja (ovaj zadnji)... bila negdje jesen/zima... Stavio ga na mp3 player i ajmo lagano, pocet sa preslusavanjem (ocekivao sam stosta)...

Ulazim u bus i krecem iz Novog Zagreba prema Centru, u zurbi nekoj... Prebacujem pjesme kako mi nijedna nije odgovarala u trenutku, kad... Scarlet Letters... dramim, ludim, odlicno!! Jos eventualno dvije ili tri s albuma...

Na kraju, relativno blijed dojam sam dobio...

 

E sad, jel do benda, il je do mene koji sam nekad bio totalno u tom "filmu", a danas postadoh izbirljiv? Ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 years later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Ova ekipa još od 2005-e (a i taj Lost and Found je tek prosek u odnosu na rane Mudvayne radove) nije izdala ništa što nedvosmisleno nije teško đubre, uključujući sve ove užasne projkete poput Hellyeah i Audiotopsy. Šteta zaista, jer je Mudvayne svojevremeno bio ponajbolji nu metal bend, koji je u svoju muziku inkorporirao mnogo više od ispraznih klišea žanra koji je bio krajnje limitiran u svojoj formi i dugotrajnosti. U periodu od 2000 do 2002. (znam, jako kratak period) su izbacili najbolju muziku koju je žanr iznedrio, i jako retku muziku zbog koje danas nemam gnar kad kažem da sam u ranim gimnazijskim danima itekako voleo nu metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...