Jump to content

Rock Off


scientist

Recommended Posts

Rock Off..je nastao prvo pod imenom "The Unplugged"...juna 2006...

na prolece 2007...Veljku i Vladi se pridruzuje basista Sasa i bubnjar Aca...a avgusta...se bendu pridruzuje vokal Marko Pecanac...

 

bend je do sada radio kao cover bend...

 

a trenutno radi na autorskim stvarima...priprema demo

a takodje radi i na realizaciji web sajta..koji ce uskoro ugledati svetlost dana na netu..

 

vise o nama mozete videti...na www.myspace.com/rockoffrockband...

takodje mozete i cuti neke nase stvari!!!

 

pozdrav...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i nas logo...i mi uradjeni vrlo realno u simpsonovima...imamo svirku 12.10.2007. na trgu u Kikindi pa ko je u mogucnosti...neka dodje..da nas cuje uzivo...sigurno nece zazaliti...keep on rockin' :rockdevil: evo i nas logo...i mi uradjeni vrlo realno u simpsonovima...imamo svirku 12.10.2007. na trgu u Kikindi pa ko je u mogucnosti...neka dodje..da nas cuje uzivo...sigurno nece zazaliti...keep on rockin' :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da napisem clanove ovog izuzetno mladog i ambicioznog benda...ako vas mrzi da idete na myspace...

 

Marko Pecanac - vocal

Aleksandar Zijan - bass

Vladislav Zijan - rythm guitar , keyboards

Veljko Ilkic - lead guitar

Aleksandar Trajlov - drums

 

evo sa ovog linka mozete skinuti i poslusati Rock Off -Child in Time

http://www.novomilosevo.org.yu/download/ro...ild_in_time.mp3

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo pošto već niko neće da vas iskomentariše ja ću :mhihi::pivopije:

 

Kao prvo molim vas ne ne shavatite moje kritike i sugestije zlonamerno nisam ja sad neki tamo "baja" i ne mislim da sam popio svu pamet ovog sveta, ono što ću izneti je čisto meje mišljenje kao pojedinca.

 

 

1.Očekujete da vas ljudi iskomentrišu, a nemate nijednu snimljenu autorsku pesmu, čak ni u live verziji, već samo live varijante obrada poznatih bendova iskreno teško da će to ovde nekoga zainteresovati, pogotovo što dosta bendova po beogradu svira te iste pesme.

2.Ja sam preslušao vaše izvodjenje "Child In Time" i ovo mogu da kažem:

Klavijaturisti savka čast dečku skidam kapu :pivopije:

Pevač je dosta dobar i ima potencijal ,ali je svetski bio van tonaliteta kada je pevao visoke deonice, jednostavno ne leži mu pesma ne može on to da izvuče ( bar nije na snimku ).

3.Solo je dosta dobro skinut sa tehničke strane ,ali ima ispada iz tonaliteta i to onaki nije baš ni dosta ,ali nije ni malo.

4.Pogubili ste se na onom delu pred solo dal je do bubnjara ili svih ne znam znate bolje od mene

5.Za basistu nemam komentar morao bih da čujem nešto više i zahtevnije da bih ocenio za sada nemam zamerku.

 

U svakom slučaju mislim da ste na dobrom putu samo nastavite da cepate i dajte neke autorske da čujemo evo poslusajte npr. bend Art Diler iz Petrovca Na Mlavi, ljudi isto nisu iz Beograda,ja ne znam ni da li sam bio pre toga čuo za Petrovac na Mlavi ,a ravni su sa bendovima iz Beograda i prave odlične autorske pesme.

 

Toliko,

 

Pozdrav i srećno u daljem radu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa hvala na komentarima...ipak se ne bi slozio u svemu sa tobom...al ok...verujem da uzivo to deluje mnogo bolje...

 

autorske pesme postoje...

 

a te obrade sam okacio...jer jos uvek trazimo dobar studio...a uglavnom na svirkama tonci ne zele da nam izadju u susret i snime zvuk iz miksete...pa jos uvek nemamo snimak autorskih pesama :frown:

pa bar nesto da cujete od nas..

 

ali bice, uskoro, nadam se!!!

 

pozdrav...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa hvala na komentarima...ipak se ne bi slozio u svemu sa tobom...al ok...verujem da uzivo to deluje mnogo bolje...

 

autorske pesme postoje...

 

a te obrade sam okacio...jer jos uvek trazimo dobar studio...a uglavnom na svirkama tonci ne zele da nam izadju u susret i snime zvuk iz miksete...pa jos uvek nemamo snimak autorskih pesama :frown:

pa bar nesto da cujete od nas..

 

ali bice, uskoro, nadam se!!!

 

pozdrav...

Još jednom ću napomenuti, to je moje lično mišljenje na osnovu jednog live snimka, naravno da imaš pravo da se ne slažeš sa stvarima koje sam napisao. :pivopije:

P.S.A primetićeš da ni u jednom trenutku nisam rekao da je bend kao celina loš, a valjda ćeš se složiti da je to ipak najbitnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svira tj. peva Marko Pecanac iz Ki...al on studira u Beogradu...

 

a sviracemo sa Raze-om...oni su ti svi iz Ki...a studiraju svi u Zr...Sale Zavisin i kompanija...

 

znaci 8.decembra u Kulturnom centru u Zrenjaninu...Rock Off & Raze

 

Svira tj. peva Marko Pecanac iz Ki...al on studira u Beogradu...

 

a sviracemo sa Raze-om...oni su ti svi iz Ki...a studiraju svi u Zr...Sale Zavisin i kompanija...

 

znaci 8.decembra u Kulturnom centru u Zrenjaninu...Rock Off & Raze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...