Jump to content

Preporuke i download linkovi


Recommended Posts

Betzefer – Freedom To The Slave Makers (2011)

 

169063_489407937295_11070832295_5720500_4853946_n.jpg

 

Genre: Groove / Post-Thrash Metal

Country: Israel (Tel-Aviv)

Year: 2011

Audio codec: MP3

Riptype: tracks

Bitrate: 320 kbps

Playtime: 39:32

Size: 92 MB

 

http://www.filesonic.com/file/174443092/Betzefer_-_Freedom_To_The_Slave_Makers_%282011%29_%5BMP3%5D_SO_3459223.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

E pa nije true nego tr00, nemas pojma.

Lol, zaboravila si da mi das minus. Znam da metalcore ima solaze, i alternativ, pa cak i funk rap metal. (RATM) Ali za nu nisam cuo. A sto je modern metal i urban prozivka? Jeste prozivka jedino ako ne zelis da budes moderan. Recimo za mene je prozivka, za vas nije. Mada, biti moderan bi samo po sebi trebalo da bude pozitivno?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od "tr00 NU" bendova bukvalno samo Korn nikada nije odsvirao neki konkretan solo... Disturbed, Godsmack, Fear factory, Slipknot, Stone sour, Limp bizkit... svima se ponekad podvlachio po koji solo. Nema u svakoj pesmi, nije uber tehnika, nekad traje i ispod 5 sekundi, ali nije ni bilo neke preke potrebe za sviranjem solaza.

 

Vishe volim da pesma traje 3 minuta i da nema solo, nego da se produzi na 5+ minuta zbog nekog kretenluka koji sluzi samo da bi se neko izdrkavao minut-dva pritom ne svirajuci nishta lepo. Ponajvishe me to nervira kod Nemachkog thrasha (a vala i Ameri nisu preterano bolji, ako izuzmemo Metallicu i Megadeth). Brutal death? Totalno bezveze da se svira solo, zato mnogo vishe volim gind.

 

Moje neko vidjenje je da solo mora da ima smisla i da bude lep, to je ono shto ljudi najcheshce zvizducu :haha:

NU metal je meni bio super jer si zvizdao glavne melodije ili vokalne linije. Jednostavnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od "tr00 NU" bendova bukvalno samo Korn nikada nije odsvirao neki konkretan solo... Disturbed, Godsmack, Fear factory, Slipknot, Stone sour, Limp bizkit... svima se ponekad podvlachio po koji solo. Nema u svakoj pesmi, nije uber tehnika, nekad traje i ispod 5 sekundi, ali nije ni bilo neke preke potrebe za sviranjem solaza.

 

Vishe volim da pesma traje 3 minuta i da nema solo, nego da se produzi na 5+ minuta zbog nekog kretenluka koji sluzi samo da bi se neko izdrkavao minut-dva pritom ne svirajuci nishta lepo. Ponajvishe me to nervira kod Nemachkog thrasha (a vala i Ameri nisu preterano bolji, ako izuzmemo Metallicu i Megadeth). Brutal death? Totalno bezveze da se svira solo, zato mnogo vishe volim gind.

 

Moje neko vidjenje je da solo mora da ima smisla i da bude lep, to je ono shto ljudi najcheshce zvizducu :haha:

NU metal je meni bio super jer si zvizdao glavne melodije ili vokalne linije. Jednostavnost.

Nemam pojma, pre sam slusao slipknot, mada vrlo slabo i to novi album, i mnogo mi manje nu zvuci od bivsih. Vise vuce na alt. Da, disturbed imaju solaze, ali i oni su presli u nekakav alt. I Godsmack, cak.

 

kol'ko je lose sto mislis da ti ja dajem minuse :)

Ne dajes mi? :cry: Pa ko je onda.....

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...