Jump to content

Motori, motori, motoriiii


majorgashpar

Recommended Posts

Meni je Harley do jaja, a da nije kvalitetan niko ga nebi kupovao. Zavrsna obrada? Dobro pogledaj novije modele Harleya, pogotovo V-rod i bice ti sve jasno.

 

A za KTM sam cuo i dosta lose stvari u vezi kvaliteta nekih serija i modela, bar su se neki ljudi zalili na BJB-u. Ali opet, cuo sam i mnoge reci hvale, iskreno, moje misljenje je da su KTM-ove makine kvalitetne ali imaju i oni neke svoje mane, kazem ti, neki ljudi su se bas zalili na njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije znam sigurno da nije trajao (engleska limarija? Rđa za dve tri godine), ali sam čula da su potpuno promenili izradu motora u novije vreme.

Harley je pretežak, što je za nekoga poput mene jako bitno. A treba ih i zaraditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vozio yamahu choper od 250 i 650 cm3,vozio sam kawasaki choper od 900 kubika i yamahu r6.Svaki je za sebe dobar,samo sto nije bas prijatno voziti jako brzo.

Ortak me vozio 250 i faca mi se deformisala haha

 

Decko, zato sluzi kaciga....izmedju ostalog.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kako me je obradovala ova tema!!!

svi mi kazu da ne kupujem motor da je to opasno,a ja se u potpunosti slazem sa tim da mozes poginuti i u kadi kad se tusiras,stanes na sapun i cao,slomis vrat i nema te!!!!

treba na prolece da skupim kes i od ortaka da uzmem Tomos ctx 80 - farba ga u crno,

moja ljubav bi bio harli ali-mnogo su skupi-jednog dana!

ne trazim puno i sa ovim cu biti presrecna,

samo me jedno muci,

ako mi jos neko kaze da motor nije za zene,

zavrsicu na robiji!

ne za zene je da kuvaju pekmez i da gaje osmoro dece!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako me je obradovala ova tema!!!

svi mi kazu da ne kupujem motor da je to opasno,a ja se u potpunosti slazem sa tim da mozes poginuti i u kadi kad se tusiras,stanes na sapun i cao,slomis vrat i nema te!!!!

treba na prolece da skupim kes i od ortaka da uzmem Tomos ctx 80 - farba ga u crno,

moja ljubav bi bio harli ali-mnogo su skupi-jednog dana!

ne trazim puno i sa ovim cu biti presrecna,

samo me jedno muci,

ako mi jos neko kaze da motor nije za zene,

zavrsicu na robiji!

ne za zene je da kuvaju pekmez i da gaje osmoro dece!!!

Imas i razne kopije harleya, za mnogo manje pare naravno. Bolje to nego CTX, lepse izgledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako me je obradovala ova tema!!!

svi mi kazu da ne kupujem motor da je to opasno,a ja se u potpunosti slazem sa tim da mozes poginuti i u kadi kad se tusiras,stanes na sapun i cao,slomis vrat i nema te!!!!

treba na prolece da skupim kes i od ortaka da uzmem Tomos ctx 80 - farba ga u crno,

moja ljubav bi bio harli ali-mnogo su skupi-jednog dana!

ne trazim puno i sa ovim cu biti presrecna,

samo me jedno muci,

ako mi jos neko kaze da motor nije za zene,

zavrsicu na robiji!

ne za zene je da kuvaju pekmez i da gaje osmoro dece!!!

vidis da znas sta trebas da radis zasto onda kupujes motor?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Pusti Harley. Volim i ja Harley motore (kada ih čujem na ulici, brrr, ko ih ne voli :)) ali iz nekog mog ugla gledanja - preteški su za rukovanje. Za bilo kastomizaciju (koja se gotovo podrazumeva) pljuneš previše para. A i sam motor, uz malo sreće polovan, full oprema, u dobrom stanju je 13000-16000 evra.

Pritom, što se fabričkih lepih čopera tiče, za motor Yamaha Virago 900cc sam negde našla cifru 6500e, za nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...