Jump to content

Motori, motori, motoriiii


majorgashpar

Recommended Posts

Mozda, ne odgovara mi kubikaza ovog motora, imam bolju kombinaciju za duplo jaci motor, ako mi to ne uspe onda cu morat da uzmem ovaj sa slike. Za sad samo vezbam na njemu za polaganje. Inace vidim da se svidja zenskoj populaciji..... ili to mozda nije zbog motora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo ti stoji i ovaj, jos da smrsas petnaestak kg, kupis dobre bajkerske cizme i jaknicu i super si :mrgreen:

 

Kad bi smrsao 15kg izgledao bih kao da sam pobegao iz Jasenovca! A najkerske cizme i jasha nisau problem, ali o tom potom, ovo je bilo klasico pozerisanje, zar je trebalo i kacigu da metnem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto si mi se ubucio mnogo :) Pa ako ces da pozerises sa motorom, onda pozerisi kako valja. Bez jakne i cizmi nista :D

 

Anyway u Vrscu je nedavno odrzan skup ljubitelja bmw motora, ne znam dal je neko od vas bio? Bilo je mnogo ljubitelja iz Srbije

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Malo da osvezim temu ..... danas sam kupio motor :D :D :D :D

U pitanju je Sprint Challenger, znaci "V" mashina, sutra mi ga lik dovozi na gajbu posto ja jos uvek nisam polozio, a i nemam kacigu i opremu za ovo vreme. Cim ga ususkam u garazu slikam pa postujem ovdi

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Rout

Ne mogu da verujem da se premisljam. Juce sam gledala neki sajt i ono... Mozda odustanem od Rebelke u korist nekog endura. Ipak.

No, ima vremena pa cu vec odluciti.. Problem je i kubikaza, do 2000 evra je lako naci 500+, a enduraca od 250 skoro i da nema. Naravno samo japanci dolaze u obzir. Odlepila sam na CRF 230L ali nisam se nesto odusevila rezultatima pretrage i mislim da je trenutno van moje finansijske konstrukcije :(.

A garaza nije problem, vec je imam, samo je treba napuniti :haha:

 

honda-crf-230l-off-road-dirt-bike-2008.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas sta, enduro nije enduro ako nema bar 500ccm, nekako nije to to ako je mala kubikaza. Recimo meni se svideo BMW F650 a nije uopste preterano skup, jako lep motor. A takodjer i kawasaki KLE, on ima 500ccm i uopste nije skup. A sto se tice kruzera/copera baci malo pogled i na Kawasaki EN, takodjer nije mnogo skup, ima 500ccm a izgleda kao zver :)

 

Sutra cu, valjda, da okacim fotke mog novog ljubimca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj, nista te ne kosta pa ces i sama videti da li je previse, a ja mislim da itekako NIJE previse ;)

 

Ako vec volis enduro, mislim da je KLE prava stvar, nije previse velik, moze devojka da ga vozi, a dovoljno je jak i pouzdan da sa njim mozes da ides i na duga putovanja bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican izbor. I meni se Transalp jako svidja, mnogo vise od preterano cenjene Afrike :D Mislim dobra je Afrika, odlicna, ali ti likovi sto je voze su tako dosadni da se coveku smuci taj motor :D Gori su od vozaca Golfa II :) :)

I jos ne daj boze da pored Afrike kupe i Golfa 2 i da su Bosanci pride :haha: :haha: :haha:

 

A Transalpe ima do 2000evra kakve hoces ;)

 

433px-HondaTransalp.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

E ovo je motor,penje se kao koza

DSC_5542900x600.jpg

 

 

eee sad mi sline cure :D :D :D

odlicna pila!!!

jel imas set guma za shumu pa mijenjas ili samo uzivas po krivudavim planinskim cestama.

 

meni su na listi zelja KTM(bilo koji), Husberg(bilo koji) i Aprilia dorsoduro 750 , vald ce nesto uletit

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...