Jump to content

Michael Monroe & Hanoi Rocks


jacobite

Recommended Posts

michael monroe...po meni jedan od najboljih frontmena ikada...po raspadu hanoi rocks otpocinje solo karijeru...prvi album "nights are so long"izdaje 1987 zatim sledi "not fakin it"'89 itd.'92 izdaje album sa steve stevensom i ekipom pod imenom "jerusalem slim" a '94 sa strarim kolegom iz benda sammy yaffom osniva "demolition 23"...od 2002 zajedno sa andy mccoy-em ponovo ozivljava hanoi rocks...

sta ko misli o njemu...meni licno su svi njegovi solo albumi jako dobri...i mislim da bi trebao biti daleko poznatiji i priznatiji u svetu rock'n'rolla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam gledao neki snimak sa bang your head festivala (Nemačka),Lik skače pravi špagu kao neka balerina sav hiperaktivan :) Izgleda kao neka ofucana drolja sa ulice ...A Što se tiče muzike to je u redu.

 

 

Na tom festivalu su bili i foreigner tu su bili još i -Mike Tramp ov bend (ex White lion ) E to je svirka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album "Not fakin´it" iz 89-e je jedan od mojih omiljenih albuma uopste. Za taj album je Monroe dobio specijalne cestitke od Stevena Tylera. Axl je dobar dio imidza izgradio kopirajuci Monroe-a.

Inace, bubnjar Hanoi Rocksa je poginuo u saobracajnoj nesreci sredinom 80-ih, za volanom je bio VInce Niel. Tada su i prestali sa radom sve do nedavno. Upravo su izdali novi album koji je sasvim ok, mada ja vise volim njegove solo albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

volim choveka kao da mi je neki ujak...

pa Axl je bio Monroe a Izzy Andy,tako je valjda krenulo sa gansima.:D paradise city je back to the mystery city od hanoi.:D

kad gledas spot za Dead,Jail or RnR,vidis Axlovu srecu dovedenu do vrhunca pishanja u gatje jer se eto nasao tu na snimanju i jos dobio priliku da se pojavi u istom.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha...gledao sam taj spot i stvarno axl deluje happy...a izzy je totalno skidao andy-a...a andy johnny thundersa,a johnny keith richardsa...a on ko zna koga...nego jel neko slusao izzy-eve solo albume i sa bendom ju ju hounds...meni su vrhunski!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha...gledao sam taj spot i stvarno axl deluje happy...a izzy je totalno skidao andy-a...a andy johnny thundersa,a johnny keith richardsa...a on ko zna koga...

Uh,moram jednom negde nabaviti taj spot da vidim :da:

 

nego jel neko slusao izzy-eve solo albume i sa bendom ju ju hounds...meni su vrhunski!!

Slusao sam ih ja...onako mi je to...

 

Ja takodje, samo u Finskoj. Covek je neverovatan, bilo me sramota, mene bole ledja a on se pentra i skace po bini. :)

Ha,pa kol'ko ti to imas godina kad te vec bole ledja? :lol:;)

Inace,bas je zivahan taj Micheal Monroe (uprkos goinama) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...