Jump to content

Sarcophag


Thrashformers

Recommended Posts

Bend je osnovan u Kragujevcu krajem 2005 godine kao cover bend.Tokom 2006 bend je imao nekoliko svirki na kojima su radili obrade Sepulture,Megadetha,Kreatora,Testamenta,Venoma...u oktobru ove godine bend je snimio demo "Soul Taker" na kojem se nalaze tri pesme uglavnom old school thrash/speed orientacije.Pesme sa demo-a cete uskoro moci da chujete na myspace-u benda koji je josh uvek u pripremi.

Thrash 'till Death!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bend je osnovan u Kragujevcu krajem 2005. godine kao cover bend. Tokom 2006/2007. bend je imao nekoliko svirki na kojima su radili obrade Sepulture, Megadetha, Kreatora, Testamenta, Slayera,Carcassa, Venoma...

U oktobru ove godine bend je snimio demo "SoulTaker" na kojem se nalaze tri pesme, u old school speed death/thrash metal stilu. Tekstovi su u vezi sa zivotnim problemima (patnja, ocaj, nasilje, emotivne borbe u coveku...) Uskoro cete moci da cujete pesme sa demo-a.

 

Vise informacija o tome

[(www.myspace.com/SarcophaG)]

 

Hvala svima koji su nas podrzali

i nadamo se saradnji sa domacim bendovima.

 

Thrash 'till Death!

:rockdevil::muzicar:

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imajte na umu da josh uvek nije odradjen mix na onim pesmama koje ste chuli na myspaceu i da cemo tek iduce nedelje da okachimo zavrshene pesme.Demo je radjen u studiu Wild Cat gde cemo i drugi demo verovatno da radimo.Imamo zakazane svirke u Kraljevu,Arandjelovcu,u Kragujevcu naravno,josh nekoliko gradova je u opticaju ali za to josh nisam siguran.Pominjao se i Beograd ali nisam josh uvek siguran za to.U svakom sluchaju hvala svima na podrshci.Ajd' u zdravlje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa istina je da imamo problema sa bubnjarem i mene bode ride chinela u ushi dok slusham pesme ali se nadam da ce to da se sredi kad se uradi mix.Kuburimo sa bubnjevima josh od kad smo se osnovali ali poshto je sad bubnjar kupio bubanj nadam se da ce i to da se popravi.Do sad je vezbao na elektroncu i zbog toga verovatno nema dobar udarac.

Kad sam vec kod postave onda bar da predstavim sve iz benda:

Stole(tj. ja)-Vokal

Shomi-Gitara(ex Side FX,Ex QSB-Teorija Zavere)

Veselin-Gitara

Jova-Bass

Zmira-Bubanj

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma menjali smo ime ko zna koliko puta,a ovo nam je standardno vec godinu dana...Koliko znam ne postoji nijedan poznatiji bend sa ovim imenom,ali predpostavljam da ima demo i underground bendova koji se ovako zovu....

E Boshko brate,ja zadnje dve godine zivim na rakiji a ti prichash da ne pijemo....

Videcesh za Onslaught.....;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote, kad sam video ime i logo benda Sarcophag ja mislio neki tamo death metal, kad ono djubre metal :lol: zaboravih na ove momke :shy:

 

 

А ја последњих 6 месеци слабо пијем и пиво, па ти види.

Можда је мислио на Sarcofago, Sarcophagus и сличне.

 

Sarco Fag!? :lol: Aaa Bole alkosu jedan prevejani, a sa nama sve kulturno a?! ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusham Sarcofago,za Sarcophagus sam chuo mada nisam slushao....

Definitivno vishe ne menjamo ime,jer smo ga menjali na svakih mesec dana....

Nego nebitno,Boshko videcemo se,donecu kragujevachku brlju da se otrujemo pred koncert,pa da trupamo zajedno uz Bombarder.....i Onslaught naravno.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...