Jump to content

At The Gates


oʞɾoƃ

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Imaju li oni neki live album?

Il' ako neko ima link za neke njihove butlege.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cursed_to_Tour

Ima ovo , mada to je nista. Nadji nesto na jutubu i pogledaj tako najbolje.

 

Neznam meni se bash i nesvidjaju albumi pre terminal spirit disease. Ono nekako su mi bili ko svaki Svedski Death metla bend. ALI Slaughter of the Soul najbolji MELODEATH album ikad! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam meni se bash i nesvidjaju albumi pre terminal spirit disease. Ono nekako su mi bili ko svaki Svedski Death metla bend.:

 

Uh... Zajebao si se covece... Ti albumi su extremno potcenjeni. I upravo NISU kao svaki svedski death metal bend. To je sve zbog onog jednog lika,mislim da je bio gitarista, koji je do TSD bio u bendu i pravio "all that weird stuff" kako ostatak benda to naziva... Ali te pesme su medju najboljim koje su ikada napravljene u death metalu uopste.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je neprevaziđeni kult All Life Ends, a ona je sa prvog EP-ja, pa vi vidite :)

Sta mislis o Primal Breath??? A i ona The Architechts sa demoa je mnogo dobra. :meshuggah:

 

@Words of Steel

 

Pa kako kome meni sigurno, nisu te pesme najbolje u Death metalu ,jednostavno su mi dosadne. :)

Definisi "dosadno".

 

Nekome je dosadan Dostojevski,ali je ipak vrh svetske knjizevnosti. Nekom dziberu je Mocart dosadan,pa je ipak najveci kompozitor svih vremena.

 

Jeste,treba dosta strpljenja i koncentracije da se te pesme odslusaju kako treba,ali ko se ne potrudi je sam na gubitku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naveo sam Kingdom Gone samo kao jedan od primera. ;)

I to pogotovu zbog onog kako uzhivo peva "kingdom gone...kingdom!fucking!gone!!!"

Al' naravno da ce biti jebachina i na Blinded By Fear i Slaughter Of The Soul. :rockdevil:

Nadam se da ce biti i Cold. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...