Jump to content

At The Gates


oʞɾoƃ

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ne znam kako je vama ljudi ali mene novi i dalje radi do jaja.

Vrhunski album, mozda je nekome predugacak ali meni je to bas pozitivno - kad se zavrsi neka stvar onako sa nekim instrumentalom ili uopste zvuci kao da je kraj albuma u pitanju, tad krljne neka rifcina :D

Jako bi voleo da ih vidim uzivo u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Odlican album u svakom smislu po mom misljenju, bas ga cesto okrecem.

 

Uzivo su predobri, verovatno najbolji koncert na kom sam bio do sada. Hiruski precizno odsvirano mada je Lindberg malo slabiji na vokalu - omatorio je sa te strane mada je lud kao struja generalno.

 

2zi69me.jpg

 

Bec, sad u decembru. Prepuna Arena. ^_^

Edited by -Mare
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha i meni je dobro legao vokal na albumu bas zbog toga. :da:

 

Ne zvuci lose uzivo bas naprotiv ali mi se ipak cini da ne uspeva da izvuce vokal sa albuma, prilicno mi deluje istroseno u nedostatku bolje reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Fuuuuck, zašto jebeni Exit!!!!!!! Jebeni smor od festivala, izcimao sam se za Slayer, RC( :mhihi: ), FnM, Fear Factory... ali stvarno ne znam da li ću imati snage ponovo da se jebavam po tvrdjavi, šetajući od stejdža do stejža... mislim da me samo par imena može odvući opet tamo, teško da je ATG jedno od njih... jbg vidćemo šta je još u ponudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto bi se jebavao od stejdža do stejdža? Vidiš šta te zanima i ćao, ne tera te niko da ideš okolo

 

Pa vidiš, FF je najavljen oko 1h, a nije počeo pre 2h, drugo kad izdvojiš preko 3000din + prevoz do NS-a, ipak očekuješ da vidiš barem još nešto zanimljivo(msl ipak je festival u pitanju), a ne trećerazredne bendove iz bugarske - kažem samo par imena me može odvući ponovo tamo.

 

Jbg. kad si mladji sve deluje mnogo zanimljivije, put, zajebancija, cirka... kad se setim 2008-me smo tamo otišli čisto iz zabave, ništa konkretno nismo išli da gledamo, bili Azazeli(ortaci) i Rotting Christ, čiji nešto i nisam fan, ali mladost ludost... prodje 8god, predješ 30-u pa ti sve mrsko... sem ako nije u pitanju npr. Bolt Thrower!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga ako je tih sat vremena toliki problem, na eksplozicu bar možeš i da sedneš za one stolove i kuliraš

 

nije mi jasan toliki hejt prema Exitu, što reče dragi kolega, je l' bi bilo bolje da ne dovode nikoga?

 

nije to metal festival da dovodi 100 velikih imena, najveća poseta ide na druge vrste muzike, ali metalci stalno tripuju neku privilegovanost u odnosu na druge žanrove tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...