Sign in to follow this  
oʞɾoƃ

At The Gates

711 posts in this topic

Nisam mislio na njihovu diskografiu, vec globalno na mnoge ove povratnicke albume i haipove, koi su se mogli preskociti

Ali ako su bar uzeli neke pare, laganica

Ja ga jednom preslušo, ne verujem da ću opet dobiti želju, mada i nisam njihov zagriženi fan..

Totalni snoozefest. Najzanimljiviji mi intro, outro i neki pasaži kao na "palace of lepers" ili "daggers of black haze". Ima ok rifova ali su nekako uklopljeni u amorfnu masu dosade. Tužno je što u sve irelevantnijem žanru danas ima bendova koji dobrano šiju legende poput ATG.

Meni je AWWR i dalje sjajan album, nisam uopšte promenio mišljenje o njemu od izlaska.

Što se tiče novog ni on nikako nije za bacanje, prve dve pesme posle introa zaista krenu album na pogrešnu nogu jer jesu AtG paint by numbers ali posle album ulazi u zanimljivije regione i primetna je težnja da se udalje što više od thrashy voda i primaknu se Alfovoj moody eri sa prva tri izdanja. Prethodnik je već imao tu mračniju crtu ali ovaj ide još dalje u te sfere što prati i zaprljana produkcija. Čini mi se za sad da mi nije dobar kao prethodni ali ne mogu uopšte reći da je ime uprljano nekim drek izdanjem (TBDM ja ne bih ni u istu rečenicu sa njima a kamoli šta drugo).

Sve u svemu baš se radujem što ih gledam na leto :rockdevil:

Edited by Grobodan

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.