Jump to content

Zoran Živković


Ayreonaut

Recommended Posts

pa drzi on taj kurs i preko leta za one koji nisu sa filoloskog..pisi mi na pp ako hoces da te povezem sa njim pa da se sama raspitas o svemu...

Tesko da bih mogla redovno da idem jer nisam iz bg i zaposlena sam, tako da uspem da otputujem negde jednom u par meseci (ako skupim kintu) :S

Zato mi je jedina opcija da se nekad kad uspem umuvam na predavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da necje biti problem da povremeno dolazish na ta predavanja. na Filoloskom su prilicno liberalni, ja sam tako isla na norveski iako sam studirala filozofiju..no da se vratimo Zivkovicu :mrgreen:. Skoro sam procitala njegovu Biblioteku, radjena je na slichnu foru kao Amarkord, meni sve to deluje kao konceptualni album u muzici haha..ali da covek zna da pise, zna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izvinite sto ovako kasno odgovaram - ali evo: Mozes da dolazis kod njega na predavanja samo sto ne polazes ispit kao mi koji smo odabrali to kao izborni - tj. ne pises ispitnu pricu. Sjajan je predavac i lagala bih kada bih rekla da nisam puno naucila...

Dakle, od oktobra izvoli doci na FF, ucionica 011 - nova zgrada. Samo ne znam kojim ce danima biti predavanja ove godine - jedino sto znam je da cu opet upisati njegov predmet na listi izbornih predmeta, ali kreativno pisanje 2. u IV godini. Samo se nadam da cu moci da posvetim opet onoliko vremena tom predmetu koliko on zasluzuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ne mogu nigde da nadjem Nemoguce price. Ako neko zna gde se mogu nabaviti neka se javi.

 

Pa koliko znam, Zivkoviza izdaje Laguna, pa proveri kod njih...

Deinitivno nash najbolji pisac. Prvo sam prochitala Skrivenu kameru i bash se odushevila :rockdevil:, zatim Chetvrti krug (odushevila se josh vishe :D) i onda Nemoguce priche 1, koje su mi isto dobre, ali mi je Chetvrti krug najbolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam tu cast da pohadjam njegova predavanja kreativnog pisanja na filoloskom koristeci se politikom otvorenosti univerziteta jer nisam student filoloskog. :) Zaista tek tada se spozna sva covekova intelektualna i ljudska velicina uz onaj tako redak stepen zadrzane normalnosti i pristupacnosti. Slava mu...

 

Uz to, cini se da trenutno radi na novoj knjizi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest HEFEST

Pa koliko znam, Zivkoviza izdaje Laguna, pa proveri kod njih...

Deinitivno nash najbolji pisac. Prvo sam prochitala Skrivenu kameru i bash se odushevila :rockdevil:, zatim Chetvrti krug (odushevila se josh vishe :D) i onda Nemoguce priche 1, koje su mi isto dobre, ali mi je Chetvrti krug najbolji...

Rasprodato. Proverio sam prvo tamo naravno. Jos uvek nisam nasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...