Jump to content

Nip/Tuck (2003-2010)


diletaNT

Recommended Posts

Serija prati dva plastična hirurga, najbolja prijatelja, njihove privatne živote, bizarne pacijente...

Fotografija je jako dobra, kao i gluma, soundtrack odličan. Operacije su izuzetno relistično odrađene. Na trenutke se nekako previše trude da budu bizarni, ima nekih sapunačastih elemenata, ali je ipak jako dobra.

Odgledao sam prve 2 sezone, trenutno gledam 3.

Topla preporuka!

nip_tuck.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Poceo sam da je pratim od ponedeljka ne znam od kada je pocela na na b92.

Mogu samo reci da je veoma dobra, prva epizoda koju uhvatih onaj moj imenjak povalio dve zenske :lol:

I dopada mi se sto pokusavaju da prikazu one operacije onako da izgledaju realno.

Mene zanima samo jel neko ima seriju na dvd?Trazio danas kod pirata i jos je uvek nisu skinuli/ripovali/narezali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

poslije prve epizode počinje samo da se srozava, serija bi bila mnogo bolja da je jedan ostao robot a drugi seksualni predator, a eno frajer juče priznao da ga je očuh seksualno maltretirao, što je meni dovoljno da kažem da je to posljednja epizoda koju sam pogledao, pošto sapunice ne gledam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

patetika obična, raspravlja se o ''osećanjima'', a to ti je definicija sapunice.

 

Tipa oni preispituju svoj život.....

 

pitanje kojebi trebalo da tu bude glavno je kako da štreber i napaljenko sarađuju, a ne kako da štreber postane napaljenko, a napaljenko zlostavljani dječak

 

povrh svega, srednjoškolski dio priče je .... da se čovjek ispovraća od patetike

Share this post


Link to post
Share on other sites

E čula sam da je počela da se prikazuje kod vas na B92.Blago vama! :sad: A kod nas se završila.

Inače OBOŽAVAM tu seriju!I totalno je kontroverzna a ponekad i morbidna(vidjećete).Puna je preokreta,iznenadjenja..Ne propuštajte je! :cool:

Najbolje ni je to što su sve operacije live i što se sve vidi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna serija, mada sam u startu bila skepticna.

Tacnije, mama mi je rekla da pocinje 'neka serija o plasticnim hirurzima koja se zove Rezhime'. Mislim, skontala sam da je to opet neko latinAmerica shit, pa sam pukla. Onda mi je zena objasnila da je to neko americko cudo i sad sam se zaludela.

sinoc nije bilo... B92, jebo vas fudbal!!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se nesto juce kasno ukljucio pa nisam skapirao otkud troju dete pa ako moze neko da mi pojasni :)

pa mislio da je napravio onoj ribi al ona se u stvari kresnula sa nekim crnjom, ali Troj joj dok se nije porodila sve pomagao i to i zgotivio ideju da ce da postane cale, i kad je video da je bilo caffe au latte ipak je prihvatio dete. al qrva luda npa oce jos dece a opn nece pa se karala s kim je stigla i on hteo da joj uzme dete i onda ona nasla pravog caleta, i dalje ne znam sta je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...