Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

hvala vam svima sto ste bili..

 

videli ste i sami sta su Knut..

 

Monno su bili zanimljivi, ali Knut je bilo ono.. prva mathcore svirka u Srbiji ikad plus sto je publika bila odma pored njih..

 

drago nam je da su se svi dobro proveli.. imacemo sigurno jos jednu svirku do kraja godine, najverovatnije solo.. pa cemo tu izvesti sigurno nekoliko stairjih stvari.. i svirati bar nekih sat i po..

 

Knut i Monno su odusevljeni publikom, a narocito beogradom.. da su imali vise vremena na raspolaganju, sigurno bi obisli grad..

 

jedva cekam da vidim onaj snimak kamerom iz publike, tj. iz prvog reda..

 

hvala svima jos jos jednom - vidimo se uskoro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Consecration su bili EXTRA u living rumu, ali MONNO!!! Jebali su svaciju kevu!!! Extra su i Knut, ali sam morao da zapalim zbog busa, ali iskreno, nije mi se gledalo posle Monno-a :).

Danilo vecno sam ti zahvalan za ovo ostecenje sluha :)!!!

VRH!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se najiskrenije izvinjavam sto ne pratim a i malo me mrzi da citam sve stranice!!! Mene interesuje da li je bend izdao album i da li mogu da ga kupim i gde? Iskreno ,ovo pitam zato sto sam danas slusao na jednom TV-u emisiju gde reklamiraju koncert Block Out-a i gde sam cuo Nikolu kako kaze da je Konsekrejsn bend sa nepravedno malo medijske paznje i kako on misli da su oni kvalitetan bend.I tako ja pisem, mislim 3 put u poslednjih godinu dana pitam da li je album izasao jer ga zelim cuti.Ja sam bend slusao pa jedno mozda 5-6 puta od 2002 do ovih dana i moram priznati da se meni nikad tako nesto nije svidjalo.Naravno to je moje "licno" misljenje ali stvarno ga zelim promeniti samo kad bi cuo album jer cenim misljenje NIkole (Block Out) a i vec u par navrata tokom razgovora s Nikolom sam skontao da volimo slican zvuk (ne poklapamo se 100% ali jedan deo bendova su nam zajednicki).Pa............da li postoji album????? Havla unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...