Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Ja sam slusala Consecration puno puta i mogu reci da su prosecan bend. cak su mi malo i jadni. Nemaju scenski nastup, svi stoje kao kipovi i kao satro sviraju dok im se klavijaturista Moloch-Areta-Antares iliti Cyberstar gubio ko lud. Bas su  pukeface.gif

Naravno da stojimo kao kipovi i satro sviramo jer kada bi mlatarali kosama nebi ni zvucali tako jadno kako zvucimo ,tacnije zvucali bi jos jadnije.I uostalom od koga mame ti rodjene ocekujes da slamuje ? Od bubnjara laugh.gif ...ili Danila (sa njegovom kosicom od dva santima,mada se po meni covek ubi od gubljenja,kada god ne peva).

Ako ti (ne)kvalitet benda procenjujes po scenskom nastupu(tj. po kolicini slamovanja) idi lepo pa se ubi....Ako se vec toliko primas na te gluposti onda lepo otidi u cirkus pa uzivaj.Na koncerte(bar ja) neidem da bi gledao klovnove ili izdresirane zivotinje vec da bih slusao muziku....

icon_confused.gif

P.S.A koji to bend ima dobar scenski nastup ,a da zvuci iole neraspadnuto i makar malo uvezbano na bini?Prosvetli me MOLIM TE!!!!

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok je slamovao bassista je to radio jedno 3.000.000 puta bolje no sto ces ti to raditi za narednih sedam zivota.....I otkud ti da nije slemovao ...ocigledeno nismo bili na koncertima istog benda icon_smile.gif

Koji si ti basista kad se time hvalis. Zato i ne verujem da je to basista Consecrationa. On ne izgleda kao naloženi klinac koji se time hvali. Ti si to verovatno sanjao drugar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti Drconic. Vidis kao Bane skakuce ko povetarac icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa nije preterano zajebano slemovati kada samo pevas.A sto se tice Draconica jedino Laza se gubi (tako da zaista neznam o kom scenskom nastupu bre pricas).....uostalom sta se bre ja koji moj raspravljam sa tobom...Tvoj problem je ako bendove vrednujes po scenskom nastupu...I otkud ti ideja da bassista Consecration-a nije celav..... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije preterano zajebano slemovati kada samo pevas.A sto se tice Draconica jedino Laza se gubi (tako da zaista neznam o kom scenskom nastupu bre pricas).....uostalom sta se bre ja koji moj raspravljam sa tobom...Tvoj problem je ako bendove vrednujes po scenskom nastupu...I otkud ti ideja da bassista Consecration-a nije celav..... laugh.gif

Ma nemam pojma. Lika kad sam videla zadnji put imao je neku dužu kosicu i bio je strašno zarasto. Bas mu loše bilo. Mnogo se bre lik prima.... Sav je kao NEŠTO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemam pojma. Lika kad sam videla zadnji put imao je neku dužu kosicu i bio je strašno zarasto. Bas mu loše bilo. Mnogo se bre lik prima.... Sav je kao NEŠTO.

Ma o kakvoj kosici ti pricas :covek je celav ko bulja.Ma da lik je bas primadona ,bas se istripovao da je neki a nema pojma...Picka Vezarska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma o kakvoj kosici ti pricas :covek je celav ko bulja.Ma da lik je bas primadona ,bas se istripovao da je neki a nema pojma...Picka Vezarska...

Tako je!!!!!!

Ne znam ga licno al sam cula price da je govno. Bas bi htela da ga upoznam i da ga spustim. Sa mnom ne bi mogao tako da se zeza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji si ti basista kad se time hvalis. Zato i ne verujem da je to basista Consecrationa. On ne izgleda kao naloženi klinac koji se time hvali. Ti si to verovatno sanjao drugar!

Koristim samo TVOJA GLUPA,KLINACKA i MEDIOKRITETSKA poredjenja.Sama si to trazila: ko te jebe.Boli mene uvo sto ti plujes Consecration ali nacin na koji to radis i parametre koje koristis stvarno nemogu da ignorisem mhihi.gif Scenski nastup..... icon_smile.gif ,nazivas me nalozenim klinjom ,a stariji sam od tebe barem tri godine;kao ja glumim nesto,kao lose mi je laugh.gif(svi smo mi ovde satanisti mhihi.gif ) ....mnogo gotivno ali me mrzi da nabrajam sve gluposti koje si "napisala"...

Kako god bilo ja mozda jesam "Nakurcen","Isfoliran" i "govno" od osobe(koje ti sto pre treba da spustis icon_biggrin.gif ) ali makar za razliku od tebe (cija je najveca zelja da se pojebes sa nekim "poznatim muzicarem")ja imam normalan USER NAME.A tvoj SAVRSENO pokazuje ko si, sta si i koliko vredis.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim samo TVOJA GLUPA,KLINACKA i MEDIOKRITETSKA poredjenja.Sama si to trazila: ko te jebe.Boli mene uvo sto ti plujes Consecration ali nacin na koji to radis i parametre koje koristis stvarno nemogu da ignorisem mhihi.gif Scenski nastup..... icon_smile.gif ,nazivas me nalozenim klinjom ,a stariji sam od tebe barem tri godine;kao ja glumim nesto,kao lose mi je laugh.gif(svi smo mi ovde satanisti mhihi.gif ) ....mnogo gotivno ali me mrzi da nabrajam sve gluposti koje si "napisala"...

Kako god bilo ja mozda jesam "Nakurcen","Isfoliran" i "govno" od osobe(koje ti sto pre treba da spustis icon_biggrin.gif ) ali makar za razliku od tebe (cija je najveca zelja da se pojebes sa nekim "poznatim muzicarem")ja imam normalan USER NAME.A tvoj SAVRSENO pokazuje ko si, sta si i koliko vredis.

Ja imam 21 godinu i nisam dete kao prvo.

Sad se ti kao primas nesto jel si njihov basista. Ma daj.....

Dobro, priznajem da si me ubedio u to ali ti to ne daje za pravo da se ponasas kao kreten. Ako si mislio da cu da ti se slihtam jer si ''poznat''-zajebao si se. Boli me uvo za to. Moje misljenje se nece promeniti. Nisam ja ovde neka naložena klinka koja ce da te juri i da te hvali. Ja imam svoje stavove i ne možes ih promeniti.

A Username ti je u pičku materinu... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...