Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa valjda hitove narodne muzike!!!Ih bre kuravo mojne se pravis gluplja nego sto jesi.Trombon , harmonike ....sta ocekujes , neki pogani black.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

U pravu si. Izvini, sta sam drugo mogla ocekivati od benda u kome ti sviras... Nesto dobro i kvalitetno sigurno ne no.gif . Ipak je to tvoj bend... Jadni oni... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si. Izvini, sta sam drugo mogla ocekivati od benda u kome ti sviras... Nesto dobro i kvalitetno sigurno ne no.gif . Ipak je to tvoj bend... Jadni oni... no.gif

Ma da .Potpuno si u pravu.Sta se drugo moze ocekivati od mene jadnog netalentovanog. mhihi.gif

Bas jadni onaj Jeqy i Danilo . Em ih mlatim i jos ih teram da sviraju TAKVU muziku(ako se to uopste moze nazvati muzikom icon_confused.gif ) icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE DIRAJ MI HILANDAR IN FLAMES!

 

Oni bar sviraju MUZIKU za razliku od nekih. rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Pa da .Naravno da sviraju MUZIKU za razliku od nekih tako jadnicaka , koji jadni eto pokusavaju da sviraju , trude se mucenici ali ne uspevaju icon_cry.gif .

Prosvetli nas kuravo tako jadne male , budi milosrdna prema nama ,nismo mi krivi sto ne znamo da sviramo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da .Naravno da sviraju MUZIKU za razliku od nekih tako jadnicaka , koji jadni eto pokusavaju da sviraju , trude se mucenici ali ne uspevaju icon_cry.gif .

Prosvetli nas kuravo tako jadne male , budi milosrdna prema nama ,nismo mi krivi sto ne znamo da sviramo....

Ti, ti si najgori! T dečkonja veze nemaš. Mnogo si izvikan mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

233.gif Ma to i ja kazem , al' mi neveruju icon_smile.gif ...zato si ti tu da skines veo neznanja i zablude sa ociju nesrecnika koji su me izvikali icon_smile.gifmhihi.gificon_smile.gifmhihi.gif

Ja sam uvek tu. Nisi ti tako glup dečko kao što izgledaš. Polako shvataš stvari. I baš lepo što počinjemo da se slažemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...