Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Povodom intervijua u Butcherianu....ochigledna je chinjenica da vam diplomatichnost nije jacha strana icon_smile.gif ,popljuvali ste sve shto ste mogli da popljujete :bendove , festivale ,trzishte ,bivshe chlanove tj .celu nashu metal scenu ....nego ,znala sam ja da pravite neku muzichku kombinaciju s azalom ,mein Gott , kakav sam genije....... zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povodom intervijua u Butcherianu....ochigledna je chinjenica da vam diplomatichnost nije jacha strana icon_smile.gif ,popljuvali ste sve shto ste mogli da popljujete :bendove , festivale ,trzishte ,bivshe chlanove tj .celu nashu metal scenu ....nego ,znala sam ja da pravite neku muzichku kombinaciju s azalom ,mein Gott , kakav sam genije....... zuba.gif

Ne nije to sto mislite... icon_wink.gif

Salu na stranu ovo je bio prvi interview koji smo Danilo i ja radili uzivo ....tako da su neke stvari koje su recene ispale suvise grubo ...jebiga kada radis interview putem dopisivanja sve je nekako lakse, covek ima mogucnost da svaku rec odmeri i da proveri kontext svake recenice koju napise....to je u slucaju "live" interviewa nemoguce tako da ima par stvari u doticnom i. koje se mogu vrlo lako "pogresno " protumaciti , tj. moze da se izvuce najnegativniji moguci smisao... Meni je zao sto su se neki ljudi izvredjali i ja im se izvinjavam ...ali sta je tu je ....sada smo otprilike ispali najveci kurtoni na Srpskoj metal sceni ... laugh.gif ...jebiga icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne bi bio bedak, povodom toga...

 

Kupio ja Butherian,

icon_rockdevil.gif \VRLO OSHTAR intervju!!!\ icon_rockdevil.gif

 

Sto se mene tice- neka! I treba da kazete to na taj nacin,

MOZE VAM SE!

 

Naslov je ODLICAN, mozda i previse tacan, nazalost.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ne bi bio bedak, povodom toga...

 

Kupio ja Butherian,

icon_rockdevil.gif \VRLO OSHTAR intervju!!!\ icon_rockdevil.gif

 

Sto se mene tice- neka! I treba da kazete to na taj nacin,

MOZE VAM SE!

 

Naslov je ODLICAN, mozda i previse tacan, nazalost.

Jebote 'ocete li da prestanete da me bacate u rebus ...Sta smo mi to toliko strasno rekli icon_confused.gif ,a da nije poznato svim normalnim ljudima koji se bave metal muzikom ovde.... icon_smile.gif

O.K. ispali smo previse ostri prema nasem bivsem clanu benda Banetu i meni je zao sto je tako ispalo... icon_uhoh.gif pravi smisao te izjave u vezi njega je izgubljen usled moje nemustosti ali ...jebiga...sta sad icon_da.gificon_smile.gif

A nije stvar u tome sta se nama MOZE , a bilo kom drugom bendu ne moze...

mi smo samo iskreno izneli svoja misljenja ,negde smo mozda se pogresno izrazili , a sada da li se to nekome svidja ili ne ....stvar je u licnoj proceni i stavu...

A sto se tice naslova mozda bi rec neobicnost vise pristajala nego progresivnost ....ali ovo je moje misljenje ....pa kako god...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju je izazvao takve reakcije da ce se ime benda mesecima provlaciti po zutoj stampi...  icon_da.gif  icon_smile.gif Javno izneseno misljenje koje verovatno deli 90% domace scene. Ne kazem da je trebalo to uraditi, a ni da nije. Anyway, dobra reklama! icon_wink.gif

to mishljenje moze da deli 90% nashe scene ali ga ne iznosi u javnost , Aske i ja mozemo da ogovaramo recimo tebe onako uz kafu ali te necemo pljuvati u nekom fanzinu ...to je, jednostavno, (poslovna) etika u pitanju ,svi dobro znamo koliko se ogovara na nashoj sceni , shto je donekle normalno , ali kao shto vec rekoh totalno je neetichki i nepotrebno izjavljivati onako neshto u Butcherianu (nepotrebno, jer je pisano i za ljude koji mozda i nisu uopshte chuli kako zvuchi Consecratian a pogotovu ih zabole ko je Bane ili azal(mislim, to chitaju i metalci van BGa icon_smile.gif ...rasplinjavam se , rasplinjavam... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nora El Nora, momci! icon_rockdevil.gif

 

Lepo rekoh da intervju i jeste za one koji ce prvi put cuti za njih... sta ce to uopste ljudima koji ih znaju?!

 

Naslov je moje vidjenje i. icon_da.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto smo rekli u intervjuu za Butcherian Vibe #5 je nase vidjenje stvari, ali je, nazalost, manje-vise istina.

Greska je sto smo spomenuli Baneta, odnosno dozvolili da stvar koju je trebalo da raspravimo privatno i izmedju sebe, prodje preko novina. Izvinjavam se u svoje ime Banetu, i Vanji sto smo ga doveli u neprijatnu situaciju.

 

Ostatak intervjua je surova istina - neka mi neko kaze neki argument protiv onoga sto smo rekli :

- izdavaci jesu nikakvi, tj. mizerni. je8em ti ja izdavaca koga boli qrac za tvoj disk i prodaje ga na REZANOJ KOPIJI (??!!) i koji nece da ti izda album par meseci. koja onda svrha izdavaca (a nece ni da ti finansira album)? sta mi on to omoguci sto ja sam ne mogu da uradim (i jos mi uzima procenat od svakog prodatog diska)?

- organizacija koncerata je potpuni raspad, da ne pricamo o manjku prostora u Bgd-u za svirke

- neka mi neko ne kaze da ne postoje tzv.'tabori' na tzv.'sceni'

- tacno je da se pojavilo mnogo bendova u poslednje vreme i da je opao broj posetilaca na koncertima

 

To sto smo spomenuli 'neki' Draconic se odnosilo na Draconic u svojoj prvoj postavi/fazi, odnosno tadasnjem koncertu u KST-u. Tada ih niko nije znao zato sto im je to bio prvi nastup. Ispalo je da ih mi sada mrzimo, sto nema blage veze sa istinom - sadasnji Draconic je jedan od 5 najperspektivnijih domacih bendova, i bilo bi stvarno idiotski da ih mi sad pljujemo po novinama, a privatno se druzimo sa svim clanovima benda.

 

mala ispravka za radio promociju Consecration-a:

Sutra, u sredu, u Suspiriji, izmedju 20.30 i 22h, 105.2 mhz

a kod Olge na 202 cemo ici u SLEDECI cetvrtak (27og maja), gostovace ceo bend.

 

toliko.

piece

 

 

btw, Body Remover i dalje ima najbolji avatar na forumu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...