Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super je ispao intervju icon_wink.gif

 

wow bas te brzi, nisam stigao ni da zaboravim sta sam napisao, avi to vec objavili  icon_smile.gif

 

poslao sam ti par textova za ovih par 'aktuelnijih' pesama.. ako budes hteo jos, ti javi

 

pozz

 

OK stigli tekstovi i evo malopre sam ih okacio. Sto se tice toga da li bih hteo jos, nije problem uopste sve zavisi koliko bi hteli toga da se obajavi a koliko ne. Meni nije tesko da postavljam na sajt ... icon_mrgreen.gif

A Bilja je napisala i izvestaj sa koncerta u Obrenovcu, pa je i to postavljeno.

 

 

 

BTW kako to da nigde do sada nisu objavljeni lyricsi?!? icon_confused.gif

 

 

 

pozdrav,

 

 

 

 

PS odgovoricu ti na mail kasnije posto nisam jos kod kuce.

Edited by Fireborn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee,znam da je ovo tema o Consecration ali stvar je prilicno ozbiljna.Mi smo tribute to Death bend iz BGa In Human Form,a treba nam bubnjar.Ovde ima vrlo malo bubnjara koji hoce i mogu to da sviraju.Videh da Consecration sviraju Philosopher-a pa rekoh...Da li neko ovde zna Jekija iz Consecration?,on bi nam bas dobro dosao,takav nam bas bubnjar treba...nemojte me osudjivati zbog ovog posta...

 

Inace,sto se Consecration tice,gledao sam ih na hitu 202 u Domu Omladine,

tako nesto definitivno ne postoji ovde.Tesko je opisati njihov stil,moze se samo reci da je u pitanju progresivna muzika,zanrovski neodrediva.Sto ne ponude materijal nekom izdavacu?Rex-u ili One Records-u,to bi bilo dobro.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee,znam da je ovo tema o Consecration ali stvar je prilicno ozbiljna.Mi smo tribute to Death bend iz BGa In Human Form,a treba nam bubnjar.Ovde ima vrlo malo bubnjara koji hoce i mogu to da sviraju.Videh da Consecration sviraju Philosopher-a pa rekoh...Da li neko ovde zna Jekija iz Consecration?,on bi nam bas dobro dosao,takav nam bas bubnjar treba...nemojte me osudjivati zbog ovog posta...

 

Inace,sto se Consecration tice,gledao sam ih na hitu 202 u Domu Omladine,

tako nesto definitivno ne postoji ovde.Tesko je opisati njihov stil,moze se samo reci da je u pitanju progresivna muzika,zanrovski neodrediva.Sto ne ponude materijal nekom izdavacu?Rex-u ili One Records-u,to bi bilo dobro.

 

Pozdrav

Consecration tu pesmu ne svira vec dobrih 2 godine, ali ciljam da ciljas na to da smo je nekada svirali.

 

stvarno ne znam da li je jeki za saradnju, najbolje bi bilo da dodjes u subotu na svirku pa njega pitas.

 

pozz

 

ps hvala na komplimentima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...