Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bor je negde BAS daleko.... trebalo bi da je BAS juzno... eto... Da smo samo malo juznije, negde doel juzno... (rece Bajaga!) icon_razz.gif

BAS istocno, ne bas juzno. Tu, sporadi Majdanpeka. Pretpostavljam da je jedno 4 sata puta do tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe icon_smile.gif

 

Bor se nalazi istocno (pogledati kartu za detalje), put traje 4,5 sata tachno kada se ide Borprevozom. Polasci iz BGa u 10:30, 17:30, 18:30, cini mi se da ima neki oko 15h ali nisam siguran, uglavnom izbegavajte ovaj polazak u pola sest (ne ide autoputem, i mnogo je zamorniji put). Cena povratne karte je 1075 dinara icon_mrgreen.gif pa kome se dolazi eto zna i kako (btw ja sam u BO na svaka dva meseca a igrom slucaja bicu i 9og na koncertu icon_smile.gif )

 

user posted image

 

E sad konc ce valjda biti u klubu Plato (ex-Teatar, ex-Le Zero icon_smile.gificon_smile.gif ), on inace radi samo oko novogodisnjih praznika. Uredjenje ce odlicno odgovarati jednom metal koncertu (citaj "rupa"), od autobuske je udaljen svega dva minuta (predje se ulica i prodje kroz park prema domu kulture, za detalje pogledati plan centra grada ovde)

 

 

pa toliko od mene ... kome se dolazi -> srecno! icon_wink.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bor to be wild.

 

svirka manje vise ocekivano raspad.

 

gluplja nego svemir.

 

ali zato put konza.

 

magma(djooooooleeeee) + alister + prorok + nova kultura(gitarista iz soundgardena) + infest + beer guru dzet(set) lifesaviour + olga i ser zile pixloz = put za pamcenje.

 

+ extra special thanx to guest groupies.

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...