Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bajaga se pojavio u udzbenicima za istoriju za 8. razred osnovne skole!

 

ima nade za srpski metal!

Jednom sam sa kolegom krenuo na krov BIGZa da varimo,kad ono - Bajaga silazi sa terase i kazhe : "Zdravo."

Poshto ga niko nije jebao ni 2%,nastavio jeo on : "Ako ste krenuli na krov,zauzeto! Neki tip neshto radi gore!"

Nash komentar je bio : "Jaaaaaadan Bajaga,zna sve shtekove u gradu gde bi mogao da se zvizne u nuve,ali su isti zauzeti !"

Kasnije se ispostavilo da je snimao spot (mada chisto sumnjam da se ipak nije zviznuo na krovu starog dobrog BIGZa,kao nekad... uspomene,uspomene...) laugh.gif

Mi smo u svakom sluchaju svarili,njega nismo nudili jer je pajdoman pa bi pao u nesves',a vas nije bilo u studiju!

Edited by R i d d l e R

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos bolje. roze je kvlt!

pretpostavio sam da mali smarac stoji iza toga, posto nisu zvanicni HIM merchandise. samo di ima da se nabavi, posto ne verujem da rade shipping u ovaj supak kosmosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 pitanja:

1.Zasto vaseg basistu zovu Lesh?

2.Hocete li obraditi Another Day od DT ?

Nisam clan benda ali cu biti rad da ti odgovorim.

1. Zovu ge lesh, zato sto su ljubomorni na njega.

2. Nece obraditi jer pod jedan nisu sposobni da to skinu, broj dva to je potpuno drugaciji fazon muzike od onog koji oni sviraju, trece pesma je suvise optimisticna (mada ima sad core prizvuk), cetvrto sta tebe briga da li hoce ili nece da obradjuju?!

3.Ne nisu. Ne cekaj nema trece jel...?! icon_confused.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...