Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bivsi lack of motivation(vise mi se svidja ovo ime)

stvarno su bruka, vidi se da su bas vredni i da su sjajno uvezbani, pozdrav danilu i basisti koga ne znam ali je strava

e da drago mi je sto su sutnuli onog malog govnara gitaristu ocajan je

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Slusala sam ih 26.08. u KST i dobro su zvucali. I zvucali bi jos bolje da je tehnika bolja. Sta ces, ljudi izadju na scenu i onda svako za sebe svira jer pola stvari, osnovnih, ne funkcionise, od mikrofona, pa na dalje...Ovo je uopste problem za sve bendove. Moras biti maximalno uvjezban kako bi koliko toliko dobro zvucao u KST naravno. Ali koga boli za to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su i najbolji zvuk te ve襲i. Tako treba da se radi, svaki bend povede svog tonca koji ih zna u notu. Tek 業o onda mo橠da slu?amo 襳tite koncerte.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Meni su oni favoriti na domacoj sceni , gledala sam gomilu njihovih svirki , i mislim da su sve bolji i bolji , mali Danilo peva odlicno , ne znam sto su ga ljudi popljuvali ne nekom od foruma :? .Zadnja svirka je stvarno bila super , onaj instrumental na pocetku je bio bas cool i tragican i na kraju su napravili super atmosferu kad su svirali Moonspell , bio je bas dobar kontakt sa publkom , sva ta razmena energije....zato volim da idem na koncerte.Ipak , oni nisu gothic , vec doom , (mislim na autorske pesme) i domacej sceni upravo treba tak nesto. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ustanovili smo da malog Danila napadaju iz chiste ljubomore , mislim lik ima (bar) dva benda , radi onaj fanzin i saradjuje sa Stivijem u onoj emisilji na radiu a nema neko jache drushvo iza sebe koje ce da mu chuva ledja , Aske i ja smo chule da ljudi hoce da ga umlate jer je Jevrejin :roll: (iako se preziva na ski , shto nije ni vazno , zbog ovakvih sr*nja bi nasha scena trebala da se raspadne , zashto se ne podrzavaju ljudi/bendovi koji unose neke inovacije na scenu ,koliko su slabo bili podrzani ex . Abonos i Draconic (od strane svojih kolega blackera)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...