Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

^Ta pesma je obelezila jednu generaciju.

 

Nego moram da se pozalim da malo ljudi je primetilo ovaj divan album. Skagos - Ást, je album koji nastavlja da evoulira zvuk jednog od najboljih BM albuma sa Kanadskog podrucija Gris - Il Était une Forêt... . Ovde ima svega od Burzuma, folka pa do nekih ambijentalnih delova, ali je stvarno odlichno sklopljeno i ima neki poseban shmek. Evo vam album na download, moje ogromne preporuke.

 

cassette.jpg

 

http://www.mediafire.com/?zmnuntninbm

 

Inache ja sam sada primetio ovaj bend, Portal, i stavicu sada da se skida. Profound Lore , trebalo bi da je dobro.

 

247031.jpg

 

Pazite kako izgledaju uzivo:

Portal+TheCurator.jpgPortal.jpg

Portal+TheCurator.jpgPortal.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skagos je super, dosta sam slusao Ast, pre neki dan poslusah i novi EP, volim takve bendove

 

a Portal su legende, samo to ide na death metal, Swarth je odlican album, mislim da je deo

 

ekipe Portal-a i u Impetuous Ritual, koji je kao sto znamo napravio remek delo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impetuous Ritual, meni je nesto najbolje sto je u poslednje vrijeme izaslo u death metalu. Kakva okultna atmosfera, taj album melje, sabija i priziva demone iz nekih od jos neistrazenih dijelova pakla. Svako preslusavanje tog remek dijela je bolna sesija. A i Portal su odlicni, razbijaju.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih na recenziranje gomilu nekih kultova iz najdubljih rektalnih predela underground-a, pa ih sad polako otkrivam i evo prvog odlicnog benda na koji naleteh:

 

37779_logo.jpg

 

37779_photo.jpg

 

Eyecult - Morituri Te Salutamus (2009)

 

Odlican bend iz Svedske, kao da uzmete zvuk u fazonu prva dva Dissection albuma i provucete ga kroz dodatni black filter. Ljudi prangijaju sve u 16, cisto odvaljivanje, a tek im prvi album. Ako vam se ovo ne svidi, pederi ste.

 

256708.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubija Portal, nego Lunarko da li si slusao Gris / Sombres forets - Miserere luminis izdanje, nije klasican split nego su likovi iz oba benda zajedno napisali album, kapiram da ce ti se svideti.

 

Nikako da skinem, nashta lichi album? Jel ima uticaj ovih grupa ili su pokusali nesto skroz novo da naprave?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...