Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

Dobro zvuci taj tvoj opis bogomi

 

Nego (taman na temu onoga kako uspevate da pratite trilione novih albuma) ja ne postizam kuci da slusam a predao sam se sto se tice skidanja albuma i menjanja ih na telefonu svakih par dana, kazite mi je l' ima tih ug sranja na Spotify?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem :D

 

Streamovanje youtubea na mobile data modu dok se vozim prevozom je strogi no-no, a jede i bateriju jer ne dava da ugasis ekran xD

 

A ug sranja blaze receno, mislim na generalno black metal koji nije Nuclear Blast

 

A opet i da nema ug, ima 95% stvari koje slusam, cu se raspitam kod vipa kako to ide

 

Not available in your country :D

Sta li sam se ja prebacio

Share this post


Link to post
Share on other sites

kačeni The Secret ovde

najviše zbog ove pesme koja se razlikuje od ostatka albuma

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZIHs_Ufqnsk

 

 

odličan je Spotify

nije za teški underground, ali ima ogroman broj albuma i pesama koje svi ovde slušamo

nezgodno je ako nemaš premium, jer a na telefonu ne može da lepo da se sluša zbog preskakanja redosleda pesama

čak mislim da ne pušta ni shuffle jednog albuma, nego krene po sličnim izvođačima, al se ne sećam da li je sigurno tako

 

ja imam premium, hvala gdinu Baalu :D

 

 

dakle, preko računara može lepo da se koristi i bez premiuma, osim što tu i tamo ubace poneku reklamu

potreban je VPN za registraciju i logovanje na svake dve nedelje, pošto izloguje posle 14 dana

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu da je posiromašan od Spotify :D

 

Uzmi bolje uči, pa skidaj i slušaj u pauzama, nagradis se albumom za dobar učinak.

 

Skidaj mi se s kurca u pauzama, nagradiću te za dobar učinak :*

 

Okači mi jedan trigerd sad Kuki, evo zapjenio sam na wc solji s mobilnim u rukama

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rece Grob onomad kako mu je drago sto nije ta generacija sto je preko Linkin Parka ulazila u metal :haha:

Meni ti stari bendovi i dalje, pored proto-emo pozeraja, bude tu žicu nostalgije. LP, POD, Creed, Limp Bizkit, pa i Rammstein, koji je bio vrh vrhova. Sećam se jedne žurke kada sam imao nešto tipa 15 kada sam morao da smaram ljude root-om (remember meeeee :D) i ranijim albumima In Flames-a. Recimo kada sam otkrio Darkthrone, to je bilo to, i danas se živo sećam kad idem kroz Jagodinu (timejump od 10 godina) sa novim telefonom i odvrnutom Nirvanom do daske, bez sluški, da svi čuju, dok se ortak okretao u panici da će ga neko uhapsiti :D Black kao black demonstrira stagnaciju već x godina unazad, ne znam šta da kažem o sceni gde su osrednji Marduk i Behemoth sposobni da stvore jedino što mi se sluša, od novih pesama i albuma. Peste noire recimo me je razočarao, kao i Darkthrone, daću ovom drugom još par šansi, ali se to na mojoj skali ne može meriti sa Circle The Wagons ili Shut Up, These Shores, ili The Cult Of Goliath, koji su savršeni spojevi tog njihovog crust-a, heavy metala sa black korenima, i totalnim Fuck Of stavovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Lepo rece Grob onomad kako mu je drago sto nije ta generacija sto je preko Linkin Parka ulazila u metal :haha:

 

A najgore od svega, što ta ista generacija sada pravi (nazovi) ekstremne bendove, na koju se loži milion hipster/core/nu/etc. kvazi metalaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dadaist:

 

Jedino ako ne slusas novi bm uopste, gde ti je DsO jebiga, samo tu imas dovoljan fix za bm od 2003. naovam...

 

Meni je Limp Bizkit od tih nu i dalje pomalo simpa, SOAD prvi album mi je perfekcija, a i na drugom i trecem ima stogod, Rammstein je isto do jaja naravno... Al' si nesto na kraj srca s bmom, Marduk, Behemoth i sl. nisu luconose odavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...