Jump to content

Bendovi koje ste otkrili


Novaliis

Recommended Posts

Pa desava se, to jes... Al' jebes coveka koji nema sve rifove Emperora u glavi u svakom momentu pa da moze odma da provali :D

Zaebavam se malo...

 

Preslusao sam EP, imaju i u drugoj pesmi rif na istu foru, sta znam, meni je malo isprano generalno, vokal mi je malo neartikulisan, sto kaze Vo vise dozivljaj nego sto nesto konkretno emituje...

 

I pojacao si mi interesovanje za Abigor jos malo haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sećam se kad me je nešto oduševilo na prvu.

 

Мене ако нешто не привуче на прву одма бацам у канту. Ретко кад сам давао 2 или више шанси неким стварима мада то јесте погрешно јбг. Типичан пример пар албума тестамента и онај реинкеос.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене ако нешто не привуче на прву одма бацам у канту. Ретко кад сам давао 2 или више шанси неким стварима мада то јесте погрешно јбг. Типичан пример пар албума тестамента и онај реинкеос.

 

Ja bih u tom slučaju slušao 20 albuma ukupno. U poslednjih desetak godina što pamtim da sam zavoleo iz prve su Howls Of Ebb, Kvltist, Bölzer - Aura, zadnji Nightbringer, Adaestuo, Numinous, drugi Thy Darkened Shade, Abigor - Fractal Possession, neka bude još toliko, a za sve ostalo sam morao malo da se pomučim. Čak mi je i čudno kad vidim kako ljudi lako proglašavaju neki novi album za najbolji od nekog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je puno trebalo dok mi je legao DsO ali je vredelo svako slušanje, i u onim izdanjima njihovim sigurno ima još jedno 500-700 kvalitetnih slušanja za mene :haha:

 

Emperor isto, mada je to bilo ranije, kacam bio još mlađi i zeleniji, on lakše leže nego DsO... I mislim da i danas gomila ljudi kojima su omiljeni bendovi Dimmu Borgir, Limbonic Art, Bal Sagoth, Kovenant bili malo lenji da vare Emperor i da treba još da vrte (TEBE GLEDAM PHALLUSIFERE :D)

 

Baš sam se skoro uverio to s jedim ortakom, on voli CoF, DB itd, ali je bio lenština da sluša puno albuma i ja ga u poslednjih mesec dana navukao na Second Spell od Gehenne (tačno je taj lik, njemu se više sviđa album nego meni, mada je i meni dobar), i na prva dva Emperora... U stvari sam ga sredio sa Towards the Pantheon live sa Wackena, tu je crispy clear mogao lepo da čuje šta se dešava, nije morao da penetrira kroz ITNE produkciju :D

 

 

I javlja se on, dobra ova pesma, dobra ona pesma, nije loš album... Kroz tri dana se javlja sve pesme jebu kevu... Pa onda kao i Anthems najbolje mu prvo bile With Strength I Burn i Loss & Curse, evo ga sad neverue...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao je kod mene vise puta al' ono bleja, pes, zna za bend al' moras sam da ga upijes, jbg :D

 

Svi iz moje generacije su prvo slusali CoF i DB, kao ti npr. sto si morao da prodjes Lamb of Godove ili sta vec xD

Ili npr. bezvezni cetvrti-peti SOAD album umesto prvog :P

 

Meni je CoF prvi bm koji sam ikad cuo, igrao sveze izasli Warcraft 3 u igraonici i neki lik pustao spotove od Cradleta, odmah me je obuzela ta misticna enerdjija. Ja sam bio vredan pa sam dogodine krenuo polako Emperor, ali mnogi drugi su ostali u zoni komfora :D

 

Lepo rece Grob onomad kako mu je drago sto nije ta generacija sto je preko Linkin Parka ulazila u metal :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emperor isto, mada je to bilo ranije, kacam bio još mlađi i zeleniji, on lakše leže nego DsO... I mislim da i danas gomila ljudi kojima su omiljeni bendovi Dimmu Borgir, Limbonic Art, Bal Sagoth, Kovenant bili malo lenji da vare Emperor i da treba još da vrte (TEBE GLEDAM PHALLUSIFERE :D)

 

Sto mene gledas kad mi je Emperor jedan od omiljenijih black metal bendova, dok mi je Dimmu nije blizu te grupe. Dok Bal i Kovenant jesu na vrhu grupe, nije mi jasno zasto si njih stavio u niz ovih losijih, sram te bilo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ne secam se da li sam kacio ovo nekada ranije (a tek se ne secam da li je bend spominjao neko drugi), u svakom slucaju topla preporuka za Miilosa, kapiram da je ovo njegova solja caja, za mene svakako najbolji BM koji sam cuo a da ga je odsvirao i otpevao neki Rus, bas se danas prisetih da ponovo pustim posle sto godina:

https://ironboneheadproductions.bandcamp.com/album/atanor-same

 

Fenomenalni rifovi, fenomenalan vokal, fenomenalna atmosfera, tekstovi na ruskom, the whole thing

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...